18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

sadol001

2022-09-24, 14:47
Nie miał pieluchy na kupę po pachy?

paco_escobar901

2022-09-24, 21:06
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Ale o co caman? Każdy z was przynajmniej raz obsrał się co najmniej po pachy i co w tym dziwnego. Bardziej wqrwia mnie postawa tatusia. Tak małego dziecka podczas pionizacji nie trzyma się tylko lekko za pachy. I widać że za wcześnie na stawanie dziecka. Potem mogą być komplikacje. Tylko ważniejsze są zdjęcia jak mój bombek się obsrał. Będę miał więcej obrewujących. Jprde co za czasy.
Pewnie jeszcze mamusia Karyna. Dawaj ale to śmieszne.
Dam piwo jak się sami gównem obsmaryjecie i zrobicie zdjęcie. Qźwa to wasze dziecko nie zabawka.



Nie zesraj się, on już jest sztywny.

Dżejsiczka

2022-09-24, 22:42
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Ale o co caman? Każdy z was przynajmniej raz obsrał się co najmniej po pachy i co w tym dziwnego. Bardziej wqrwia mnie postawa tatusia. Tak małego dziecka podczas pionizacji nie trzyma się tylko lekko za pachy. I widać że za wcześnie na stawanie dziecka. Potem mogą być komplikacje. Tylko ważniejsze są zdjęcia jak mój bombek się obsrał. Będę miał więcej obrewujących. Jprde co za czasy.
Pewnie jeszcze mamusia Karyna. Dawaj ale to śmieszne.
Dam piwo jak się sami gównem obsmaryjecie i zrobicie zdjęcie. Qźwa to wasze dziecko nie zabawka.



Wstawaj, zesrales się

na...........pl

2022-09-27, 01:04
stopwar napisał/a:

***** ***


Ja tam jestem zadowolony, przytulam fajny hajs 20+, podatki mi obniżyli i jeszcze koło za dzieciaki wpada, jest za co żyć.

SantaMaria

2022-09-27, 19:30
o k***a, niemowlak się obsrał, jeeejku jakie to straszneee XD

Sidas636

2022-09-29, 02:34
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Ale o co caman? Każdy z was przynajmniej raz obsrał się co najmniej po pachy i co w tym dziwnego. Bardziej wqrwia mnie postawa tatusia. Tak małego dziecka podczas pionizacji nie trzyma się tylko lekko za pachy. I widać że za wcześnie na stawanie dziecka. Potem mogą być komplikacje. Tylko ważniejsze są zdjęcia jak mój bombek się obsrał. Będę miał więcej obrewujących. Jprde co za czasy.
Pewnie jeszcze mamusia Karyna. Dawaj ale to śmieszne.
Dam piwo jak się sami gównem obsmaryjecie i zrobicie zdjęcie. Qźwa to wasze dziecko nie zabawka.



wez sie rozpedz a sciana sama sie znajdzie, dobrze z gowniakiem pojechal, uj w jego pionizacje, niech sie cieszy ze jeszcze ma nóżki. Nie zesraj sie tam za klawiaturką nieudaczniku

nsuprinz

2022-09-29, 19:27
Starzy nie kupili pieluch "kupa po pachy".