18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyłapany...

~DMT • 2019-06-29, 14:34
Pakistańczyk biegał i oblewał ludzi kwasem w Newham...


christofer300

2019-06-29, 20:29
Za szybko nie biegał skoro to złapali

maddog77

2019-06-29, 21:54
Stary film i to ponoć Polacy spuszczają mu wpie**ol.

Arathnmor

2019-06-29, 22:33
W ogóle co to za dziwny zwyczaj żeby z kwasem biegać, skąd to im się wzięło? Przecież to kiedyś nie był produkt pierwszej potrzeby jak kamienie na porządne kamieniowanie.

PieronJasnySzlag

2019-06-30, 09:34
O jejku, jakie to nieludzkie i okrawające z godności. Przecież ten człowiek jeszcze niezostał skazany prawomocnym wyrokiem a już został upokorzony. I co z tego że oblewał kwasem i na całe życie oszpecał ludzi, należy mu się godne traktowanie i delikatne zatrzymanie ponieważ jest człowiekiem. Ja protestuje!
Adam Bodnar
Rzecznik Praw Obywatelskich

LordVIP

2019-06-30, 11:11
To chyba Polacy go tak napie**alali. A anglik nagrywa i tylko powtarza swoje imię Pussio. Ciota by nie miał ryja gdyby nie Polacy.

jazeck

2019-06-30, 12:32
Chyba umar od tych cielesnych okrzyków. Raz może 2 dostał pałą reszta to okrzyki. WTF?!

Wełzew

2019-06-30, 13:23
To nie było z pare lat temu ,że to byli polacy? Tzn. ci co go prali :D

Judasz z IKEI

2019-06-30, 14:38
Arathnmor napisał/a:

W ogóle co to za dziwny zwyczaj żeby z kwasem biegać, skąd to im się wzięło? Przecież to kiedyś nie był produkt pierwszej potrzeby jak kamienie na porządne kamieniowanie.



Tutaj małpy są cwane jak mają znaczącą przewagę w ludziach i sprzęcie... Mieszkam tu jakiś czas i gdybym nie był poj***ny to już dawno dostałbym kosą. k***y harkaja gdy Cię już miną albo pyskują z samochodu. Ostatnio mieli ramadan to laziły stadami po ulicach. Niedawno czekając na nocny autobus w ciągu 15 minut minęła mnie z setka brodaczy w sukienkach i każdy patrzył jakby chcieli zabić, większość pluła aż się krzsztusili od śliny. Może niepotrzebnie naćpany piłem piwo pod meczetem. Ciężka dzielnica dla białych.

bryndzu

2019-07-01, 10:55
Samosąd - w końcu poczuł się jak u siebie !