18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Przykuł się do kaloryfera bo nie chciał już więcej pić

eunstachy • 2016-05-16, 11:49
POLICJANCI UWOLNILI MĘŻCZYZNĘ, KTÓRY W NIETYPOWY SPOSÓB CHCIAŁ ZERWAĆ Z NAŁOGIEM

Mundurowi z Parczewa pomogli 30 latkowi, który w wyjątkowy sposób postanowił zerwać z nałogiem. Mężczyzna przykuł się łańcuchem do kaloryfera, ponieważ nie chciał już spożywać alkoholu. Klucz od kłódki wyrzucił przez okno. Po upływie doby wezwał pomoc bo nie był w stanie się uwolnić.


Dyżurny parczewskiej komendy o tej niecodziennej sytuacji został powiadomiony w sobotę. Zgłaszający dzwoniąc na policję informował, że dzień wcześniej sam przywiązał się łańcuchem do grzejnika. Łańcuch dodatkowo unieruchomił metalową kłódką a kluczem cisnął przez okno. Twierdził, że ma problem z alkoholem i nie chciał już dalej go spożywać.

Po upływie kilkudziesięciu godzin mężczyzna stwierdził, że jednak sam nie jest w stanie się uwolnić. Przebywanie w niezmiennej pozycji od długiego czasu stało się dla mieszkańca gminy Parczew nie do zniesienia. Mężczyzna mieszkał sam, ale zdołał sięgnąć po telefon komórkowy i zadzwonić na policję. Funkcjonariusze, którzy pojechali na ratunek do 30 latka stwierdzili, że ten jednak nie kłamał. Szukanie klucza zajęło im trochę czasu, ale zakończyło się sukcesem.

Stróże prawa poinformowali 30-latka o placówkach pomocy w leczeniu uzależnień. Przekazali, żeby spróbował fachowej pomocy. Udzielili mu też rady, aby nie szukał nowatorskich rozwiązań, które niekoniecznie mogą się dla niego dobrze skończyć.

żródło

golind

2016-05-16, 11:53
Ale mnie wk***ia ten sposób pisania. 4 razy napisane to samo tylko w innej formie.

kenzol

2016-05-16, 12:05
Przynajmniej walczył. Zimne piwko dla niego!

mateusos

2016-05-16, 12:23
Piwko to mu raczej nie pomoze :D

nowynick

2016-05-16, 12:37
ciekawe ile wytrąbił zanim uznał, że czas rzucić w ten oryginalny sposób? :D

Wiewór

2016-05-16, 14:41
wszywkę trzeba zrobić i będzie gites:)

KillerLaugh

2016-05-16, 15:36
Ale tragizm postaci ukazany lepiej niż u Shakespeare'a :amused:

nerusss

2016-05-16, 15:40
Ludzie z uzależnieniami zazwyczaj są strasznie słabi psychicznie, łatwo ich zdołować, sterować nimi niczym marionetkami.

nowynick

2016-05-16, 15:55
nerusss napisał/a:

Ludzie z uzależnieniami zazwyczaj są strasznie słabi psychicznie, łatwo ich zdołować, sterować nimi niczym marionetkami.



pij nie pie**ol...

Ra...........hi

2016-05-16, 15:59
Ja tam na ten przykład nie mam problemu z alkoholem. Idę do sklepu i kupuję :D

Mom and Death

2016-05-16, 16:13
nerusss napisał/a:

Ludzie z uzależnieniami zazwyczaj są strasznie słabi psychicznie, łatwo ich zdołować, sterować nimi niczym marionetkami.



uważaj żeby ci ktoś kieduś dupsko nie przesterował cwaniaczku zaj***ny.

ho...........zo

2016-05-16, 16:17
Ja sobie chyba muszę przykuć ręce do sufitu, żeby opanować nałóg walenia konia...

si...........ka

2016-05-16, 16:29
Mom and death, co sie spinasz dzieciaku :roll: