18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Przyjazny labrador

longlong7 • 2017-03-02, 22:44
Zaklinacz psów, scena raczej wycięta

~DMT

2017-03-02, 22:53
Nie była wycięta, pamiętam ten odcinek doskonale...


Gwardek

2017-03-02, 23:11
By mnie mój kundel tak uj***ł, to by przez miesiąc jadł, spał i srał w metalowej beczce.

mygyry

2017-03-02, 23:21
Labradory to w większości durne psy...

pawelozory

2017-03-03, 00:36
Nie była wycięta. Swoją drogą zdaniem behawiorystów metody Cesara są tragiczne.

czarek1900

2017-03-03, 00:49
Skubaniec podobno poddusza te psy, tylko słabo to widać przez odpowiednią prace kamery. Zobaczcie gdzie umieszcza obroże w innych odcinkach i podnosi ją do góry kiedy pies się źle zachowuje ;p

wizzPL

2017-03-03, 00:53
jest gdzieś film z całą analizą - pies wiele razy go ostrzegał - C.M nie czyta mowy ciała psa i jeszcze go prowokuje do takiego zachowania - i metodą na to według wielkiego C.Milana to siła i przemoc bo według niego właściciel psa ma być "przywódca stada" i musi se to wywalczyć siłą i przemocą ;)

sqnk

2017-03-03, 01:05
mnie tez kiedys identyczny uj***l na szczescie mialem gaz przy sobie Dostal po nochu i puscil ale troche musialem mu tego najebc od tamtej pory zadnemu kundlowi nie ufam jak pies byl bity czy cos to i tak jebnie

aa zapomialem dodac ze piesek w niewyjasnionych okolicznosciach zginal ;) 3 dni pozniej heh

miksuss

2017-03-03, 01:38
wizzPL napisał/a:

jest gdzieś film z całą analizą - pies wiele razy go ostrzegał - C.M nie czyta mowy ciała psa i jeszcze go prowokuje do takiego zachowania - i metodą na to według wielkiego C.Milana to siła i przemoc bo według niego właściciel psa ma być "przywódca stada" i musi se to wywalczyć siłą i przemocą ;)



Pies nie ma ostrzegać tylko być posłuszny.

nurgiel

2017-03-03, 01:42
wizzPL napisał/a:

jest gdzieś film z całą analizą - pies wiele razy go ostrzegał - C.M nie czyta mowy ciała psa i jeszcze go prowokuje do takiego zachowania - i metodą na to według wielkiego C.Milana to siła i przemoc bo według niego właściciel psa ma być "przywódca stada" i musi se to wywalczyć siłą i przemocą ;)


Nie no, jak pies chce dominować, to rzeczywiście powinno się go posłać na karnego jeża.
Do k***y nędzy, to właściciel może psa ostrzegać, że jak jeszcze raz wejdzie na kanapę dostanie z laczka, a nie k***a pies, że ujebie.

3afro3

2017-03-03, 01:45
@up
A posłuszny pies ma nie ostrzegać?
Nawet najbardziej ułożony kundel w końcu jebnie, gdy ktoś świadomie lub nieświadomie robi mu krzywdę. No i właśnie k***a posłuszny pies przed faktem da do zrozumienia, że coś mu się nie podoba.

pawelozory

2017-03-03, 02:15
@wizzPL, @3afro3, szkoda czasu na dyskusje z amebami :D

~Velture

2017-03-03, 07:34
Miałem w życiu wiele psów - zarówno od szczeniaka jak i adoptowane mocno dorosłe, żeby nie powiedzieć stare, z przeżyciami - i nigdy nie miałem problemu z agresją u nich ani z próbami dominacji itd.
Jak włożę swoim psom rękę do miski to jak reagują? Patrzą się na mnie jak na debila i widać w ich oczach "eeee? co ty k***a robisz?". I spokojnie mogę im zabrać kość z pyska a one nie stawiają żadnego oporu - ale zawsze jak zabiorę to od razu im oddaję więc nie kojarzą tego z odbieraniem.

A jak ktoś jest pojebusem to nie powinien mieć żadnego psa nigdy. Nawet nie mówię o dużych rasach ale komuś kto nie ma bladego pojęcia o wychowywaniu psa a do tego ma łeb zj***ny to bym nie dał nawet tak małego szczura jak te cziłały czy inne tego typu.

orion123123

2017-03-03, 08:09
psa bedziesz miał jak se go wychowiesz
ja mam dużo zwierząt i kazde jest miłe i kochane