18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyjaciele wesołego żula

~Angel • 2019-07-12, 12:39
A mówią że kto pije i pali ten nie ma robali :-/


AlaksanderLukaszenka

2019-07-12, 21:09
Po ch*j leczyć to gówno na dwóch nogach? Szkoda kasy. Ja jestem zwolennikiem ostatecznego rozwiązania kwestii bezdomnych.

enivr0

2019-07-12, 21:39
Może przestali mu dawać podarki w postaci alkoholu i papierosów, wtedy się zaczęło.

McQurwa

2019-07-12, 22:26
rozkład ciała następuje przed zgonem czy po?

sweden0909

2019-07-12, 22:30
po ch*j psika muchozolem jak gira do uj***nia

Bedejot

2019-07-12, 22:43
Zalać to ropą i podpalić

beny561

2019-07-12, 23:02
Ja to by go całego do tego worka spakował i zutylizował

r061071

2019-07-12, 23:41
na ryby jak znalazł dobry kumpel

koko_0

2019-07-13, 02:47
Ciekawe czy ma laskotki na stopie :D

edek.bajzel

2019-07-13, 08:53
Patryk1112 napisał/a:

To zapalony wędkarz jest i miał dosyc kopania/kupowania robaków



ja myślę że on hurtowo sprzedaje te robaki

castagir

2019-07-13, 10:35
grudzin7 napisał/a:

Ano dlatego, że ta k***a gorzałka może zniszczyć każdego. Ciebie albo twoje dzieci też.
Ja mam taki przykład u mojego sąsiada, który 30 lat temu był zajebistym mechanikiem samochodowym i dorobił się niezłego jak na tamte czasy hajsu. Któregoś dnia jakiś dzieciak wbiegł mu pod koła zza innego samochodu - bez szans na jakąkolwiek reakcję. Trup na miejscu. Chłop tak się załamał, że nie potrafił przestać pić, rozpie**olił wszystkie pieniądze i spadł na samo dno. Ludzie próbowali mu pomóc, ale po ludzku się nie dało. Dopiero parę lat temu, po przeszło 25 latach menelowania, zainteresowała się nim opieka społeczna i ogarnęli chłopa. Znowu jest na nogach, uczciwie i ciężko pracuje robiąc drobne remonty czy prace porządkowe dla ludzi z okolicy. Morał z tej historii możesz dopowiedzieć sobie sam.



Przykład o którym piszesz jest skrajnym przypadkiem nie potwierdzającym reguły. Nie od dzisiaj wiadomo, że tego typu mendy, jak na filmiku, to zwykłe obiboki i śmierdziuchy z wyboru.

Też znam pewną historyjkę. Koleś który kiedyś ze mną pracował w betoniarni zwolnił się z dnia na dzień - choć dobrze zarabiał. Powodem było, że mu się baba puściła - tylko, że i tak był z nią tylko przez dziecko. Nie raz z nim rozmawiałem, że już niech ją pie**oli i chociaż wróci do normalności dla dziecka. Dziecko rośnie i będzie się wstydziło, że młody chłop a on leży i gnije w środku dnia zapijaczony.
Nie, jemu tak już jest wygodnie i on ma wyj***ne, chociaż prezes sam go próbował ściągnąć z powrotem z ulicy do pracy.

Drugi przykład to pewnego kolesia, który ma dużą firmę budowlaną w moim mieście. Wziął kilku bezdomnych z ulicy, zapewnił im robotę u siebie i dach nad głową. Popracowali kilka tygodni, potem opie**olili go z narzędzi, przepili je i wrócili z powrotem na ulicę.

Moje miasto jest pełne takich przykładów, bo mieszkam w zaj***nej mieścinie, które się wyludnia, głównie przez przerost patologii. Wszędzie tylko domy komunalne dla patologi, ośrodki caritasu, mopsy i inny syf, który zajmuje się wsparciem tej gangreny społecznej. I jak czytam takie bzdury to się zastanawiam, czy Wy ludzie w ogóle kiedykolwiek mieliście do czynienia z bezdomnymi i menelami, bo większość opinii na temat tego zjawiska ludzie tutaj opierają na skrajnościach albo zasłyszanych gdzieś tam urbanlegends.
Prawda jest taka, że dzisiaj menelem się jest z wyboru. Dzisiaj jest multum instyticji, programów, organizacji i durniów wolontariuszy, którzy pomagają tym cwaniaczkom, a mimo to problem bezdomnych i pijactwa ciągle pozostaje taki sam. Wniosek jest jeden: tak jest im wygodnie. Skoro jest im wygodnie to niech gniją i zachlewają się na śmierć, a nie jeszcze wydawane są na nich pieniądze ludzi uczciwych i ciężko pracujących, którzy jak zwykle muszą ponosić konsekwencje socjalistycznych sp***olin, które w imię niczego chętnie wydadzą nie swoje pieniądze po to by podbić swoje ego i pokazać jacy to oni nie są fifarafa dobre i potrzebne ludzki.

Bosheszczye

2019-07-14, 10:13
grudzin7 napisał/a:

Ano dlatego, że ta k***a gorzałka może zniszczyć każdego. Ciebie albo twoje dzieci też.
Ja mam taki przykład u mojego sąsiada, który 30 lat temu był zajebistym mechanikiem samochodowym i dorobił się niezłego jak na tamte czasy hajsu. Któregoś dnia jakiś dzieciak wbiegł mu pod koła zza innego samochodu - bez szans na jakąkolwiek reakcję. Trup na miejscu. Chłop tak się załamał, że nie potrafił przestać pić, rozpie**olił wszystkie pieniądze i spadł na samo dno. Ludzie próbowali mu pomóc, ale po ludzku się nie dało. Dopiero parę lat temu, po przeszło 25 latach menelowania, zainteresowała się nim opieka społeczna i ogarnęli chłopa. Znowu jest na nogach, uczciwie i ciężko pracuje robiąc drobne remonty czy prace porządkowe dla ludzi z okolicy. Morał z tej historii możesz dopowiedzieć sobie sam.



To po co siadał za kierownice? Ja mam swiadomosc ze moge zabic, ale jak ktos ze swojej winy ginie to bym sie za bardzo nie przejmowal.

trzezwy

2019-07-14, 11:22
Od państwa jedyne co powinien dostać to zastrzyk uśmiercający. Jakim trzeba być politykiem debilem żeby blokować eutanazję, żeby wspierać religie i chore spojrzenie na rzeczywistość. Zastrzyk a ciało spalić, albo wybór: "zabijemy cię, albo jeśli chcesz możemy wyleczyć i wysłać do pracy, jeżeli powrócisz do takiego życia - już bez wyboru śmierć". Ale i tak pewnie w pracy robiłby problemy byłby nielubiany, nie myłby się więc przystaję bardziej przy eutanazji.

I jeszcze te pozostałości po chrześcijaństwie: ale przecież wolna wola. O krwa, jeżeli człowiek deklarujący się jako ateista takie coś mówi to jest skrajnym debilem i ignorantem. Wybór: zabije cię jeśli się nie ogarniesz, nie pochodzi z wolnej woli której na świecie nie ma, ale jest zewnętrznym determinizmem. Neuronauka wyraźnie mówi: wolna wola nie istnieje. Tym którym się udało przyjemnie jest mówić że to wszystko od nich zależało, a nie od szczęścia, więc pieprzą trzy po trzy o karmie, wolnej woli, pieprzony ciemnogród. Jeżeli komuś wydaje się że ciemnogrodem przestaje się być po odejściu od religii to jest w wielkim błędzie.

skwieradee

2019-07-19, 05:22
Moim zdaniem powinien to rozchodzić. Na pewno do wesela będzie ok.

A tak na poważnie, leczyć się nie opłaca ale z drugiej strony wolałbym żeby mój syn nie widział takich przypadków w parku na ławce jak idzie grać z kumplami w piłkę. Zastrzyk i do pieca