18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przygotowania do grillowania

phrontch • 2020-02-08, 13:02
Film powodujący zawał serca u weganów
.


Mors_Nigra

2020-02-08, 19:09
mygyry napisał/a:

Nawet w najbardziej zaplutej Polskiej wsi od dziesięcioleci każde bydle oprawiało się w drewnianym korycie lub zawieszone a nie k***a w błocie i gnoju



Może zazdroszczą chińczykom wirusa?

wilkoala

2020-02-08, 19:32
NataliaW napisał/a:

Połowa gier bazuje na przemocy, połowa filmów fabularnych to przemoc, ale jak zabijają świniaka na wsi w celu skonsumowania go to lewacy nazywaja ich sadystami.



Jasne, to wszystko przez gry komputerowe.
Ja przez te wstrętne Call of Djuti i wolfensztajny nienawidzę niemców i ruskich.
Jeszcze nie wiem skąd u mnie antysemityzm, ale podejrzewam że wszczepiono mi nienawiść kompleksowo zaraz po wyssaniu z cyca matki, więc to pewnie The settlers.

tomus79

2020-02-09, 15:01
k***a jaki zajebisty patent na swinke!!!

Mors_Nigra

2020-02-09, 16:33
wilkoala napisał/a:

Jasne, to wszystko przez gry komputerowe.
Ja przez te wstrętne Call of Djuti i wolfensztajny nienawidzę niemców i ruskich.
Jeszcze nie wiem skąd u mnie antysemityzm, ale podejrzewam że wszczepiono mi nienawiść kompleksowo zaraz po wyssaniu z cyca matki, więc to pewnie The settlers.



Daj jej spokój, jest upośledzona i nie odróżnia realnego świata od wirtualnego. Co nawet kilkulatki potrafią.

Haku

2020-02-10, 21:43
mygyry napisał/a:

Nawet w najbardziej zaplutej Polskiej wsi od dziesięcioleci każde bydle oprawiało się w drewnianym korycie lub zawieszone a nie k***a w błocie i gnoju



Przynajmniej mają myjkę ciśnieniową, widać postęp cywilizacyjny popie**olił drogi :)