18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Przygody Karyny i Ariela - "Draka w Grudziądzu".

Lobo24 • 2019-11-30, 12:34
Opis z Youtube:
Karyna pojechała na zakupki do LIDLA bez prawa jazdy . Przyjechała Policja i po kontroli wezwała lawetę żeby odholować Pani pojazd i chcieli jej wystawić mandat . Jednak Karyna zamiast grzecznie przyjąć mandat i znacząc zabierać rzeczy prywatne z samochodu zadzwoniła po Sebastiana ( Ariela ). Sebek przyjechał zaczął cwaniakować wsiadł do samochodu i chciał odjechać .

klawyzwawy

2019-11-30, 20:52
Laska ma głos jak Solaris. :D

MaNioo

2019-11-30, 20:58
Z całym szacunkiem Panowie, oczywiście patologię należy tępić. ale policjanci też nie wykazali się jakąś bystrością. Ziomek z policji dusi Sebixa i bezczelnie mu tłumaczy, że nie wykonują w stosunku do niego czynności XD no k***a XD po chwili dalej mu tłumaczy "nie wykonujemy czynności w stosunku do Pana" i gleba na ziemię :D

Majhulec

2019-11-30, 20:59
We made koleżko
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Raz w życiu byłem skuty. Nie w Polsce.
Zrobili wjazd na twardo, pokazali "gleba" to przyklęknąłem, ręce złożyłem do tyłu i po wszystkim.
Po kilku minutach wyjaśniliśmy sprawę, rozkuli mnie i wszyscy po kolei przepraszali "sorry, we make mistake".
Można??


PieronJasnySzlag

2019-11-30, 21:04
zakapior napisał/a:

Wystarczyło kilka zdań, ..., żebym doszedł


Oj zawstydzasz mnie :) A co na to twój stary? Wie że się brandzlujesz myśląc o innych?

SlowianskiKrol

2019-11-30, 21:44
"Nie wykonuje czynności, dzwoń na policję" XDDD

angel_punx

2019-11-30, 21:45
Mieszkan 12 lat w UK. Często korzystam z jednego przejścia podziemnego, zawsze było spoko, no czasami może trochę naszczane. Dzisiaj wracałem z poczty i widzę cale to przejście uj***ne sprajami. Jakieś nazwy klubów piłkarskich i teksty typu "Zaj***ć chui maczetami". Dosłownie wszystkie możliwe ściany zaj***ne w ten sposób. Widzę że to prawda że cała ta j***na patologia wyj***ła za granicę i piękną robią reputację naszemu krajowi. Sk***ysynów powinno się odjebywać na miejscu.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-11-30, 22:01
Majhulec napisał/a:

We made koleżko



Ło matko bosko... k***a literkem pomyliłę...
Sens zrozumiał?

Tr...........ty

2019-11-30, 23:54
MaNioo napisał/a:

ale policjanci też nie wykazali się jakąś bystrością. Ziomek z policji dusi Sebixa i bezczelnie mu tłumaczy, że nie wykonują w stosunku do niego czynności XD no k***a XD po chwili dalej mu tłumaczy "nie wykonujemy czynności w stosunku do Pana" i gleba na ziemię



Ty też nie wykazałeś się bystrością. Chodziło o to, że Sebek przypełzł i zaczął się wpie**alać podczas interwencji dotyczącej tucznika jadącego bez uprawnień. Jak zaczął świrować i próbował odjechać autem, to mu pały zaczęły tłumaczyć, że ma sp***alać, bo interwencja go nie dotyczy. Takie trudne do ogarnięcia, że jak policja interweniuje, to ludzie nie związani ze sprawą nie powinni się wpie**alać?

LordVIP

2019-12-01, 01:58
Co to k***a jest. Policjant podchodzący do niego z klaty i tekstem "co ty powiedziałeś człowieku", później widać, że kierowca tego radiowozu ma pas zapięty na fotelu, na którym pewnie siedzi żeby tylko alarm nie pikał. A w ogóle o ch*j tam chodzi?

Dupaapud

2019-12-01, 02:38
niefartt napisał/a:

już nie zyjesz
!!!
zajebie cie



Hahahaha co za debil. Detergent, spuść trochę pary z kotła bo się zesrasz.

No i oczywiście, powinieneś napisać "zajebię cię", ale ty tego nigdy nie zrozumiesz, kmiocie.

Frosterox

2019-12-01, 10:27
hahahahaha :D Ariel :D chyba k***a Arielka :D jakie p*zdy :D gruba locha i syrenka :D

tigerqaz

2019-12-01, 13:35
Patologia patologią i ch*j Karynie i Arielowi w dupy... Ale ja widzę że Panowie milicjanty to karąć mogą za nie korzystanie z pasów.
A co my tutaj mamy???




Czyli jak ja sobie zapnę pasy za sobą to mandaciku nie będzie tak?
Ważne żeby były zapięte :D

majnkampf

2019-12-01, 14:10
Za tępienie patoli zawsze piwo. Z drugiej strony, policjant też się nie popisał. Jego obowiązkiem jest znać podstawę prawną swoich działań, a jak widać nie znał

pawianek85

2019-12-01, 14:48
Powinna wezwać policje na tą policje :d

LuzaQ

2019-12-01, 18:12
Ariel w sam raz do prania :D