18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przygody Karyny i Ariela - "Draka w Grudziądzu".

Lobo24 • 2019-11-30, 12:34
Opis z Youtube:
Karyna pojechała na zakupki do LIDLA bez prawa jazdy . Przyjechała Policja i po kontroli wezwała lawetę żeby odholować Pani pojazd i chcieli jej wystawić mandat . Jednak Karyna zamiast grzecznie przyjąć mandat i znacząc zabierać rzeczy prywatne z samochodu zadzwoniła po Sebastiana ( Ariela ). Sebek przyjechał zaczął cwaniakować wsiadł do samochodu i chciał odjechać .

Tr...........ty

2019-11-30, 17:04
Spasła zdzira, przykozaczony wychudzony szczurek i stare BMW. Typowe kombo wiejskiej patologii.



sa...........os

2019-11-30, 17:28
Rozj***ł mnie glina w 8:19 - "ja tu jestem tylko takim popychem". He he he, browar za dystans i szybkiego awansu na jakiegoś majora czy inne gówno. ;-)
A Karyna z detergentem zajebiście rozegrali partie, w sumie też piwo im się należy (bezalkoholowe, dla ich dobra, bo jeszcze wsiądą za kółko potem i powiedzą że nie wiedzieli że nie można) za zarejestrowanie tego cyrku. Zawsze kupa śmiechu z takich akcji.
Każda wypowiedź tej babki, to nominacja do platynowej cebuli.

ManiekMRG

2019-11-30, 17:33
W tym Grudziądzu to większość takich ludzi. Policja czasem boi się interweniować na niektórych ulicach. Te miasto powinno się ogrodzić murem żeby nikt nie wjechał anie nie wyjechał i problem sam się by rozwiązał.

ThomassoBallaBalla

2019-11-30, 17:49
No to Vizir nawojował okazał się być miękki jak Cocolino...

~Velture

2019-11-30, 17:53
PieronJasnySzlag napisał/a:

Pomijając patole i nieudaczników policjantów to te prawo jest z dupy. Ariel nie mógł odjechać swoim własnym samochodem bo co?
Laska jechała bez uprawnień to dostanie mandat, kare czy tam ch*j wie... chłoste. Ale jak właściciel jest na miejscu to po co generować kolejne kłopoty i problemy? tzn ja wiem po co? bo w komunie każdy sposób jest dobry żeby zgnoić obywatela w końcu aparat prawa nie jest dla obywateli ale odwrotnie.
Samochód to prywatna własność i pies powinien móc conajwyżej się własnym ch*jem pobawić a nie kluczyki zabierać i holować czyjąć własność niezagrażającą nikomu.



Bo normalnie tak by się skończyło tylko tego ariela nie było na miejscu pewnie i karyna od razu się zaczęła pruć do policji zamiast jak do człowieka powiedzieć, że zadzwoni po właściciela który będzie za 5 minut. Na bank policjant nie zrobiłby problemu.
Tylko zaczęła się patologia z jej strony to wezwali lawetę i wtedy już ch*j nawet jak właściciel przyjedzie to nic nie można zrobić.
Tak mi opowiadał policjant jeden kiedyś jak za punkty prawko mi kiedyś zabrali i mnie pod lotniskiem ściągnęli kiedy jechałem jeszcze bez zrobienia nowego. Jak już wezwą lawetę to ch*j pozamiatane a samochodu tego samego dnia i tak nie odbierze się więc doba parkingowa do tego jeszcze dochodzi.
U mnie się skończyło na normalnej rozmowie (nawet bez łapówki). Powiedziałem im na dzień dobry, że będziemy mieli problem. Sprawdzili mnie tylko czy nie jestem poszukiwany, dali mandat 500zł który przyjąłem bez gadania i pozwolili na spokojnie wezwać kogoś kto odjedzie.
Można normalnie? Można.

fdM

2019-11-30, 18:11
Ten policjant co się sadzi w 0:50 jak pierwszy lepszy przećpany seba z bramy... Kogo oni przyjmują omg, on tym potwierdził słowa Ariela xD

Na logikę to Ariel ma rację, nie było potrzeby holowania, skoro pojawił się właściciel. Niestety przepisy są do zmiany.

adam_lens

2019-11-30, 18:22
-"Ale przestanie się nagrywać jak zadzwonię"
-"To nie dzwoń"
X k***a D
Jestem dumny, że 500 PLN z moich podatków idzie na takich ludzi.

andrzej_123

2019-11-30, 18:38
Rozumiem, że można różnie odebrać, tych dwoje, ale na jakiej podstawie odcholowuja auto jeszcze do tego z prywatnej posesji, skoro obok stoi właściciel z prawem jazdy. Ten policjant na początku filmiku co się sądzi, powinien wylecieć od razu. Na resztę brak słów.

gogi9

2019-11-30, 18:53
Tylko ARIEL perfekcyjnie dopierze dresik po leżeniu na glebie.

zakapior

2019-11-30, 19:01
PieronJasnySzlag napisał/a:

Pomijając patole i nieudaczników policjantów to te prawo jest z dupy. Ariel nie mógł odjechać swoim własnym samochodem bo co?
Laska jechała bez uprawnień to dostanie mandat, kare czy tam ch*j wie... chłoste. Ale jak właściciel jest na miejscu to po co generować kolejne kłopoty i problemy? tzn ja wiem po co? bo w komunie każdy sposób jest dobry żeby zgnoić obywatela w końcu aparat prawa nie jest dla obywateli ale odwrotnie.
Samochód to prywatna własność i pies powinien móc conajwyżej się własnym ch*jem pobawić a nie kluczyki zabierać i holować czyjąć własność niezagrażającą nikomu.



Wiesz dlaczego tego nie rozumiesz? Bo sam jesteś pie**olonym odpadem społecznym. Wystarczyło kilka zdań, które wypociłeś, żebym doszedł do tego wniosku. Przemyśl to.

qiuve

2019-11-30, 19:45
mam nadzieję, że nie mają 500+

polakwrocek

2019-11-30, 20:09
A prawo nic nie wskóra
bo patol i jego spermołap będą przekonani o swojej racji.
Więc przez następne 20 lat sąsiedzi będą słuchali jaka to niesprawiedliwość się stała, przy każdej zakrapianej imprezie.

Xs...........33

2019-11-30, 20:22
k***a, aż pójdę sobie po piwo i zakąskę na ten piękny materiał,

Tr...........ty

2019-11-30, 20:26
fdM napisał/a:

Na logikę to Ariel ma rację, nie było potrzeby holowania, skoro pojawił się właściciel. Niestety przepisy są do zmiany.



andrzej_123 napisał/a:

ale na jakiej podstawie odcholowuja auto jeszcze do tego z prywatnej posesji,



Przepis o holowaniu auta, gdy na miejscu nie ma właściciela został wprowadzony, bo kiedyś policjant w takich sytuacjach mógł jedynie zabronić dalszej jazdy. Patola tego nie rozumiała i kontynuowała jazdę, jak tylko policja odjechała. Jak ktoś wsiada za kierownicę bez uprawnień, to tylko holowanie auta na jakiś czas mu przeszkodzi. Policja nie ma obowiązku czekać, aż ktoś łaskawie się pojawi, żeby odjechać samochodem.
Poza tym, chodziło też, żeby dodatkowo ukarać takiego kierowcę opłatami za holowanie o dobę na parkingu (dla niektórych mandat 500PLN to za mało).
Dodatkowo, samochód z parkingu może odebrać tylko właściciel, więc taki kierowca nie ukryje przed nim, że jechał jego autem bez uprawnień.

Robertuss

2019-11-30, 20:36
PieronJasnySzlag napisał/a:

Pomijając patole i nieudaczników policjantów to te prawo jest z dupy. Ariel nie mógł odjechać swoim własnym samochodem bo co?
Laska jechała bez uprawnień to dostanie mandat, kare czy tam ch*j wie... chłoste. Ale jak właściciel jest na miejscu to po co generować kolejne kłopoty i problemy? tzn ja wiem po co? bo w komunie każdy sposób jest dobry żeby zgnoić obywatela w końcu aparat prawa nie jest dla obywateli ale odwrotnie.
Samochód to prywatna własność i pies powinien móc conajwyżej się własnym ch*jem pobawić a nie kluczyki zabierać i holować czyjąć własność niezagrażającą nikomu.



Karyna była sama Ariel przybiegł po czasie a prawo jest że gdy nie ma na miejscu osoby uprawnionej to wzywa się lawetę i tyle..gdyby mieli za każdym razem czekać to musieliby nieraz stać po kilka godzin aż Ariel wróci z mopsu bo kolejka miała pół kilometra

:mrgreen: