18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Przygody Karyny i Ariela - "Draka w Grudziądzu".

Lobo24 • 2019-11-30, 12:34
Opis z Youtube:
Karyna pojechała na zakupki do LIDLA bez prawa jazdy . Przyjechała Policja i po kontroli wezwała lawetę żeby odholować Pani pojazd i chcieli jej wystawić mandat . Jednak Karyna zamiast grzecznie przyjąć mandat i znacząc zabierać rzeczy prywatne z samochodu zadzwoniła po Sebastiana ( Ariela ). Sebek przyjechał zaczął cwaniakować wsiadł do samochodu i chciał odjechać .

aaaaaaaaaaaaaa

2019-11-30, 15:20
Lobo24 napisał/a:

Karyna pojechała na zakupki do LIDLA bez prawa jazdy . Przyjechała Policja i po kontroli wezwała lawetę żeby odholować Pani pojazd i chcieli jej wystawić mandat .



Zdarzyło mi się mieć kontrolę podczas której nie miałem żadnych papierów (a wtedy wymagane były trzy).
Skończyło się mandatem za jeden 50zł i pozwolili jechać.
Pewnie idiotka sapała do nich zamiast się uśmiechnąć i dlatego holowanie.

ws...........33

2019-11-30, 15:22
Lobo24 napisał/a:

Ejjj!! Wstawaj! Zesrałeś się!



Ale pomarzyć zawsze można...

puryc

2019-11-30, 15:27
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Zdarzyło mi się mieć kontrolę podczas której nie miałem żadnych papierów (a wtedy wymagane były trzy).
Skończyło się mandatem za jeden 50zł i pozwolili jechać.
Pewnie idiotka sapała do nich zamiast się uśmiechnąć i dlatego holowanie.



Raczej w ogóle nie miała uprawnienia do kierowania pojazdem.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-11-30, 15:35
up
Możliwe, ale policjant nie musi (a w zasadzie nie powinien) pozwolić kierować osobie, u której stwierdzono brak dokumentów.
Więc jak zatrzymają bez blankietu PJ to mają prawo zakazać dalszej jazdy. Ale jak zachowasz się w stosunku do policjantów jak człowiek, to pozwolą jechać....
I jeśli nawet głupia p*zda nie miała uprawnień, to jakby nie darła ryja, to nie byłoby holowania.

martinkane

2019-11-30, 15:59
dobrze że nie trafili na ukraińców bo ci by od razu strielali.

mandzur2408

2019-11-30, 16:00
Haha pusc go pusc go Ariel dzwonie na policje hahaha. :mrgreen:

PieronJasnySzlag

2019-11-30, 16:04
Pomijając patole i nieudaczników policjantów to te prawo jest z dupy. Ariel nie mógł odjechać swoim własnym samochodem bo co?
Laska jechała bez uprawnień to dostanie mandat, kare czy tam ch*j wie... chłoste. Ale jak właściciel jest na miejscu to po co generować kolejne kłopoty i problemy? tzn ja wiem po co? bo w komunie każdy sposób jest dobry żeby zgnoić obywatela w końcu aparat prawa nie jest dla obywateli ale odwrotnie.
Samochód to prywatna własność i pies powinien móc conajwyżej się własnym ch*jem pobawić a nie kluczyki zabierać i holować czyjąć własność niezagrażającą nikomu.

Budrys2000

2019-11-30, 16:11
Jednym brakło rozumu, drugim zimnej krwi.
Sytuacja byłaby do opanowania, gdyby na przeciw siebie stanęły istoty rozumne.

maciejpp

2019-11-30, 16:11
Psychiatryk w Świeciu Zaprasza :) wypije za was browara w parku

czarnyrlz

2019-11-30, 16:13
ch*j w to kto winny czy nie winny. To stwierdzi sąd. Szkoda mi tylko, że takie psiarskie mają bronić i służyć obywatelom. Jakims tam kozakiem nie jestem, ale patrząc na nich i ich brzuchy to się założę, że 500m sprintem to dla nich poziom nie do osiągnięcia. I oni mają bronić obywateli heh.

swieca

2019-11-30, 16:13
Rano widzę bohatera,rodaka który rogiem wieloryba napie**ala terrorystę,po obiadku lekkie pato. Czekam na wieczór :D

Pitok

2019-11-30, 16:17
Patola patolą, ale policjanci też mało kompetentni.

yozue.ble

2019-11-30, 16:33
Dawać drugą część: 'Ariel w pierdlu - gleba 2"

Robertuss

2019-11-30, 16:47
niefartt napisał/a:

pozabijam sk***ysynów!!!! bede morderca ale przysiegam pozabijam ich i ich dzieci !!!!



Ariel to Ty??


:mrgreen:

Ronoaro

2019-11-30, 16:53
Nie ogarniam tych patoli, po co kręcą bat na swoją dupę... o przepraszam sami nagrywają filmy ich obciążające. j***na Armia Stongi.