18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Przygoda pod natryskiem

WhiteBaran • 2015-07-04, 11:19
Za młodzieńczych lat wybrałem się nad jeziorko Białe. Jak to gnojek - standardy nie miały znaczenia, więc wspólne kible i natryski dla całego ośrodka nie robiły na mnie żadnego złego wrażenia.

Jak się okazało te męskie były znacznie przestronniejsze niż te damskie i niejednokrotnie jakaś młoda dziewka postanowiła ukradkiem skorzystać z męskiej kabiny prysznicowej - zazwyczaj pod czujnym okiem swojego partnera.

Któregoś poranka wpadam do kanciapy z natryskami i słyszę, że ktoś właśnie zażywa orzeźwiającej kąpieli, więc czekam. Czekam i nagle słyszę głosy dobiegające z kabiny:
- Uuuuu, ahhhhh..
Po chwili kolejne:
- Ooohhhh, uhhhhh...

Myślę sobie: ah ta dzisiejsza młodzież, miłość i te sprawy.

Po jakimś czasie pojękiwanie ustało, woda też. Czekam więc gości wychodzących z kabiny przekonany, że to pewnie jakaś para umilała sobie poranny prysznic. Czekam, czekam. Drzwi otwierają się, a z kabiny wychodzi... 10-latek... jak na moje oko. Sam.

Myślę więc - kur*a... wtf? Rzuciłem okiem na podłogę, czy jej mały przypadkiem nie uświnił, co bym klina nie wyj***ł, bo to cholerstwo przecież śliskie jest. Ale czysto. Myślę, myślę i dochodzę do wniosku, że co tam... wchodzę i się myję. Mam nadzieję, że młody po sobie posprzątał.

Odkręcam wodę, ustawiam sobie odpowiednio ciepłą i delektuję się porannym prysznicem,a w duchu śmieję się z młodego onanisty, aż tu nagle... jeb! Z prysznica zaczyna napier*alać tylko gorąca woda, normalnie kur*a wrzątek na moje plecy, to ja w głos:
- Uuuhhhhhh...
Za chwilę jeb! Tylko zimna, po tym wrzątku to kur*a szok! To ja w głos:
- Aaaahhhh...

I tak na zmianę... Jak wyszedłem, już ktoś na mnie czekał i minę miał nietęgą. Ale pewnie sam szybko się przekonał, co było przyczyną mojego "uniesienia". Zje*any termostat.

kustoszpan

2015-07-04, 13:37
WhiteBaran napisał/a:

Za młodzieńczych lat wybrałem się nad jeziorko Białe.WhiteBaran napisał/a:

Myślę sobie: ah ta dzisiejsza młodzież, miłość i te sprawy.Tyś jest k***a z Radziwiłłów czy Potockich?

uho82

2015-07-04, 16:28
tradycją stało się zaglądanie przed kąpielą czy ktoś nie sp***olił się na podłogę?

maddog77

2015-07-04, 16:48
up@pod publicznym prysznicem zawsze ;)

Oculus

2015-07-14, 06:33
Zauważyłem, że ostatnio coraz częściej wrzuca się na Sadola historyjki z Anonimowych Wyznań (stronka na FB).