18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Przygoda na jewtube

CzarnyAdolf • 2020-11-06, 13:41
Na youtube oglądam filmik o Liście Schindlera. Kątem oka strzepnąłem napływającą łzę i zabieram się do pisania komentarza. Piszę:

'Biedni żydzi'

Odświeżam wideo - komentarz zniknął. Coś mi z tył głowy rzekło: napisz żydzi z dużej litery pie**olony antysemito. Jak usłyszałem tak zrobiłem:

'Biedni Żydzi'

Komentarz wisi. Inny głos w głowie rzekł: Wyedytuj by było z małej litery i nie słuchaj tamtego debila. To edytuję:

'Biedni żydzi'

Mija 5 sekund, odświeżam a komentarz znika.

Docieramy do puenty moi drodzy: szanujcie Panów Żydów, bo was usuną :shock:

Halman

2020-11-06, 13:44
Kiedyś ktoś inny usuwał żydów z reala bez tych subtelności ż czy Ż

Modrzew88

2020-11-06, 13:48
Pisze się i mówi "wielką/dużą literą". Jeżeli używasz konstrukcji "z dużej litery" to namów starego, żeby przestał wchodzić Ci do wanny, a zaczął powtarzać z Tobą język polski po szkole. Przeproś i popraw.

Zbysław

2020-11-06, 13:50
Modrzew88 napisał/a:

Pisze się i mówi "wielką/dużą literą". Jeżeli używasz konstrukcji "z dużej litery" to namów starego, żeby przestał wchodzić Ci do wanny, a zaczął powtarzać z Tobą język polski po szkole. Przeproś i popraw.



co w tym takiego? wszyscy się z tatą kompali

szymek10kk

2020-11-06, 13:51
Modrzew88 napisał/a:

Pisze się i mówi "wielką/dużą literą". Jeżeli używasz konstrukcji "z dużej litery" to namów starego, żeby przestał wchodzić Ci do wanny, a zaczął powtarzać z Tobą język polski po szkole. Przeproś i popraw.



k***a napisz mi jak mówić DUŻĄ LITERĄ bo jeszcze tej umiejętności nie poznałem..

CzarnyAdolf

2020-11-06, 13:56
Modrzew88 napisał/a:

Pisze się i mówi "wielką/dużą literą". Jeżeli używasz konstrukcji "z dużej litery" to namów starego, żeby przestał wchodzić Ci do wanny, a zaczął powtarzać z Tobą język polski po szkole. Przeproś i popraw.



Nie mam wpływu na to co mi mówią głosy :roll:

janlew

2020-11-06, 13:59
CzarnyAdolf napisał/a:

Kątem oka strzepnąłem napływającą łzę i zabieram się do pisania komentarza. Piszę:
'Biedni żydzi'


Ano tak, "biedni żydzi" umarli, bogaci żydzi przeżyli. I przypadkiem stali się o wiele bogatsi. Ot przypadek.

Mariusz

2020-11-06, 14:03
Pejsate h*je się rozpanoszyły w Polsce. Wyobraźcie sobie jak w pierwszej połowie poprzedniego stulecia musieli wk***ic Niemców :-D może i my w końcu się zorganizujemy kiedyś jak już przegną pałke w naszym kraju i się obudzimy. Może powstanie kiedyś jakas organizacja patriotyczna która będzie walczyć z wrogami Polski i Polaków?

freaky

2020-11-06, 14:04
Jacy biedni?! Na biednego nie trafiło.

Asuritta

2020-11-06, 14:13
zydki to nowy naziści ... dowody:

1- w dupie mają zycia innych
2- strzelają do ludzi gdy podejdą do ogrodzenia
3- mają w dupie historie i ją zakłamują
4- tworzą propagandę jak gebels
5- ich wiara jest naj jak to naziści tak samo robili
6- wykonują rozkazy bez wyrzutów sumienia byle zarobić
... itd mogę wymieniać i wymieniać jednym słowem ŻYD TO NAZISTA FASZYSTA oczywiście są wyjątki ! jak ZAWSZE ! nawet naziści potrafili przymykać lub pomagać ale wyjątki potwierdzają regułę :/ Polski już nie ma od kiedy oni zaczęli kłamać by zyskać coś Usa też już nie ma robi co Izrael każe ... Straszne czasy nastały

DraggerPL

2020-11-06, 14:33
j***ć żydów i Żydów

htp

2020-11-06, 15:33
Aż miło czytać te komentarze. Widać, że opinie o antysemityzmie Polaków to żydowska propaganda .

xaydor

2020-11-06, 15:50
ciekaw jestem co nastanie jak ich trzeba będzie przesiedlić z izraela w razie wojny USA - IRAN

JaTylkonaChwile

2020-11-06, 16:54
hahaha smieszny ten film, taki sajens fikczon :) takie glupotki... trzeba sie mocno skupic by wylapac w tym filmie prawdziwe rzeczy. Nie zdziwilbym sie jakby tam hitler na czewbace zapie**alal...

warderen

2020-11-06, 17:46
dlatego od jakiegoś czasu pisząc o Żydach pisze sie "eskimosi" kumaci wiedzą wtedy o kogo biega