18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Przygoda na jewtube

CzarnyAdolf • 2020-11-06, 13:41
Na youtube oglądam filmik o Liście Schindlera. Kątem oka strzepnąłem napływającą łzę i zabieram się do pisania komentarza. Piszę:

'Biedni żydzi'

Odświeżam wideo - komentarz zniknął. Coś mi z tył głowy rzekło: napisz żydzi z dużej litery pie**olony antysemito. Jak usłyszałem tak zrobiłem:

'Biedni Żydzi'

Komentarz wisi. Inny głos w głowie rzekł: Wyedytuj by było z małej litery i nie słuchaj tamtego debila. To edytuję:

'Biedni żydzi'

Mija 5 sekund, odświeżam a komentarz znika.

Docieramy do puenty moi drodzy: szanujcie Panów Żydów, bo was usuną :shock:

andrzejrobert75

2020-11-06, 18:05
janlew napisał/a:

Ano tak, "biedni żydzi" umarli, bogaci żydzi przeżyli. I przypadkiem stali się o wiele bogatsi. Ot przypadek.



Przypadek?Nie sądzę...

Rozjebie

2020-11-06, 18:16
Modrzew88 napisał/a:

Pisze się i mówi "wielką/dużą literą".



Nie ma nic niepoprawnego w mówieniu "z dużej litery". Polacy mówią "dużą literą", bo "z dużej litery" to rusycyzm, a Polacy nie chcieli w swoim języku mieć rusycyzmów (choć przecież naleciałości obcych języków jest mnóstwo). Ale nie ma w tym jakiegoś błędu, to po prostu tradycja.

35i

2020-11-06, 18:57
warderen napisał/a:

dlatego od jakiegoś czasu pisząc o Żydach pisze sie "eskimosi" kumaci wiedzą wtedy o kogo biega



Na przykład: "I przyj***łem temu eskimosowi aż mu mycka spadła i pejsy się wyprostowały". :-D

Ca...........on

2020-11-06, 20:14
Jeśli naprawdę usuwali, to dyskryminują religię. Jest to bardzo poważny zarzut, bo dyskryminowanie wyznawców judaizmu to powinno się wiązać z bardzo surowymi konsekwencjami.

Hint: Żyd wielką literą to członek narodu, a żyd małą - to wyznawca judaizmu.

Gorgutek

2020-11-07, 00:03
Właśnie zweryfikowałem, gość mówi prawdę xD Ten świat jest zbyt chory, nie zasługuje na istnienie

pankruk

2020-11-07, 01:58
Mariusz napisał/a:

Pejsate h*je się rozpanoszyły w Polsce. Wyobraźcie sobie jak w pierwszej połowie poprzedniego stulecia musieli wk***ic Niemców może i my w końcu się zorganizujemy kiedyś jak już przegną pałke w naszym kraju i się obudzimy. Może powstanie kiedyś jakas organizacja patriotyczna która będzie walczyć z wrogami Polski i Polaków?



Wszystkie organizacje patriotyczne, które choćby propagandowo miały walczyć z wrogimi wydźwiękami zostały przejęte i są kontrolowane.
Jakakolwiek próba ucieczki do przodu naszego kraju skończy się drugim Smoleńskiem albo scenariuszem białoruskim - patrz z czym się boryka Prezydent Łukaszenka.
Niezależna i (daj nam Boże) silna Rzeczpospolita to zagrożenie dla całego status quo przede wszystkim Niemców, którzy przejęli nasze zasoby i pilnują aby czasem tutaj nikomu do głowy nie przyszło wybić się na niezależność. Po pierwsze dlatego, że gdyby na prawdę uwolnić rynek to gospodarczo ich zabijemy, a eksport to ich woda na młyn. Po drugie dlatego, że stracą hegemonię w Europie.

Taka wybudzona z letargu Polska musi się siłą rzeczy zwąchać z Białorusią czyli historycznie rozszerzyć wpływy o granice byłej I Rzeczypospolitej i tutaj bardzo mocno będą trzymać łapę Ruscy bo od Witebska do Mokswy prosta droga i tam zawsze się napie**alaliśmy z nimi. Historia wojen z Ruskimi to od zawsze to samo siłowanie się o pas 80 km terenu pomiędzy Witebskiem, a Orszą.

cesarz1982

2020-11-07, 04:38
DraggerPL napisał/a:

j***ć żydów i Żydów



I jeszcze j***ć PO

:lol:

notak

2020-11-07, 08:50
DraggerPL napisał/a:

j***ć żydów i Żydów



ja tam bym wolał ładne żydówki

Exclip

2020-11-07, 09:21
Nie tacy onie biedni xD

PieronJasnySzlag

2020-11-07, 20:52
Kriuk napisał/a:

Wszystkie organizacje patriotyczne, które choćby propagandowo miały walczyć z wrogimi wydźwiękami zostały przejęte i są kontrolowane.
Jakakolwiek próba ucieczki do przodu naszego kraju skończy się drugim Smoleńskiem albo scenariuszem białoruskim - patrz z czym się boryka Prezydent Łukaszenka.
Niezależna i (daj nam Boże) silna Rzeczpospolita to zagrożenie dla całego status quo przede wszystkim Niemców, którzy przejęli nasze zasoby i pilnują aby czasem tutaj nikomu do głowy nie przyszło wybić się na niezależność. Po pierwsze dlatego, że gdyby na prawdę uwolnić rynek to gospodarczo ich zabijemy, a eksport to ich woda na młyn. Po drugie dlatego, że stracą hegemonię w Europie.
Taka wybudzona z letargu Polska musi się siłą rzeczy zwąchać z Białorusią czyli historycznie rozszerzyć wpływy o granice byłej I Rzeczypospolitej i tutaj bardzo mocno będą trzymać łapę Ruscy bo od Witebska do Mokswy prosta droga i tam zawsze się napie**alaliśmy z nimi. Historia wojen z Ruskimi to od zawsze to samo siłowanie się o pas 80 km terenu pomiędzy Witebskiem, a Orszą.



Bardzo dobrze napisane. Sad but true.
Beczka piwa za świadomość.

OpenStreetMaps

2022-12-04, 17:21
CzarnyAdolf napisał/a:

Na youtube oglądam filmik o Liście Schindlera. Kątem oka strzepnąłem napływającą łzę i zabieram się do pisania komentarza. Piszę:
'Biedni żydzi'
Odświeżam wideo - komentarz zniknął. Coś mi z tył głowy rzekło: napisz żydzi z dużej litery pie**olony antysemito. Jak usłyszałem tak zrobiłem:
'Biedni Żydzi'
Komentarz wisi. Inny głos w głowie rzekł: Wyedytuj by było z małej litery i nie słuchaj tamtego debila. To edytuję:
'Biedni żydzi'
Mija 5 sekund, odświeżam a komentarz znika.
Docieramy do puenty moi drodzy: szanujcie Panów Żydów, bo was usuną



Heinrich Arabin Schudrich wyszukaj na zgniłym cenzorskim face zbuku . Żaden żyd nie jest moim bratem !