18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przygnieciony przez samochód

Jesse.Pinkman • 2021-10-27, 20:46
Lekarzem nie jestem ale myślę, że miednica poszła w p*zdu.

BundyR

2021-10-27, 20:49
Ta ręka to chyba trochę zamortyzował, miał łeb...

Hyena83

2021-10-27, 20:50
Mógł podskoczyć, skoczyć w otwarte drzwi, cokolwiek mógł zrobić. Był w przenieciekawym położeniu, a on zasłonił się ręką.Równie dobrze mógł oczy przecierać ze zdumienia

Jesse.Pinkman

2021-10-27, 20:55
Hyena83 napisał/a:

Mógł podskoczyć, skoczyć w otwarte drzwi, cokolwiek mógł zrobić. Był w przenieciekawym położeniu, a on zasłonił się ręką.Równie dobrze mógł oczy przecierać ze zdumienia


Mógł też nie wychodzić z domu całe życie i pie**olnąć na zawał. W takiej sytuacji nie masz zbyt wiele czasu na reakcję.

trytodie

2021-10-27, 20:57
Mięciutka kurtka mogła zamortyzować uderzenie

wojtas09999

2021-10-27, 21:29
Hyena83 napisał/a:

Mógł podskoczyć, skoczyć w otwarte drzwi, cokolwiek mógł zrobić. Był w przenieciekawym położeniu, a on zasłonił się ręką.Równie dobrze mógł oczy przecierać ze zdumienia



Ta jeszcze mógł zagrać w szachy ze sprzedającym w sklepie

du...........ck

2021-10-27, 22:42
Nie sądzę żeby ktokolwiek zareagował, to były ułamki sekund w których analizował co się dzieje, a nie gdzie uskoczyc. Przy takim jebnięciu nie zdziwi mnie jego śmierć

marcino_zly

2021-10-27, 23:06
duckduck napisał/a:

Nie sądzę żeby ktokolwiek zareagował, to były ułamki sekund w których analizował co się dzieje, a nie gdzie uskoczyc. Przy takim jebnięciu nie zdziwi mnie jego śmierć



Jeszcze centralnie w róg przygniotło gościa.
Osz kurde ja pierole K.O.

Strugi

2021-10-27, 23:35
Nie tylko miednica, ale i złamany kręgosłup, widać że nie ma już kontroli nad nogami zupełnie w momencie jak spada na ziemie i leży.
Masakra

mazga50

2021-10-28, 04:25
Jesse.Pinkman napisał/a:

Lekarzem nie jestem ale myślę, że miednica poszła w p*zdu.



Ale za to na elewacji nawet nie ma draśnięcia.

Rutik

2021-10-28, 08:22
duckduck napisał/a:

Nie sądzę żeby ktokolwiek zareagował, to były ułamki sekund w których analizował co się dzieje, a nie gdzie uskoczyc. Przy takim jebnięciu nie zdziwi mnie jego śmierć



Ryzyko zgonu w przypadku złamania miednicy sięga nawet 50%.

Ks...........aw

2021-10-28, 22:03
Ta skrzynka z owocami delikatnie zamortyzowała uderzenie :lol: ale i tak na pewno zrobił ostatnią kupę bez wózka

Sp...........ek

2021-10-28, 22:24
Jesse.Pinkman napisał/a:

Mógł też nie wychodzić z domu całe życie i pie**olnąć na zawał. W takiej sytuacji nie masz zbyt wiele czasu na reakcję.



Strach wziął górę.

polakwrocek

2021-10-28, 23:01
Hyena83 napisał/a:

Mógł podskoczyć, skoczyć w otwarte drzwi, cokolwiek mógł zrobić. Był w przenieciekawym położeniu, a on zasłonił się ręką.Równie dobrze mógł oczy przecierać ze zdumienia



pie**olenie...
Faktycznie jakby stał 0,5m w swoje prawo to pewnie wleciałby do sklepu z mniejszymi obrażeniami. Ale tutaj po prostu miał pecha. Miednicę to chyba mu na 2 części przerwało.

Litwin88

2021-11-03, 10:19
Miałem kiedyś dość realną szansę na wylądowanie na hardzie z tagiem #motop*zda. Klasyczna sytuacja, wyprzedzanie na prostej, przerywana linia i pan z przodu który nagle, bez kierunkowskazu postanowił że sobie w tych polach burzanu zawróci. Zaprawdę powiadam wam, nie ma czasu na żadną reakcję, najmniejszy unik- w takich sytuacjach to po prostu się dzieje i ten , co zdąży zrobić zdziwioną minę i zasłonić się ręką, może być postrzegany jako całkiem przytomny.

Ergo, smutne wywody o tym, że "mógł podskoczyć" są niczym więcej jak tylko pie**oleniem znad klawiatury przy czwartym żuberku.