18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przychodnia doktora Zięby

phrontch • 2019-04-30, 06:55
Lokalny znachor i jego metody leczenia refundowane przez narodowy fundusz zdrowia




longlong7

2019-04-30, 07:16
co za idiotyzm, wiara czyni cuda

Dzisiaj

2019-04-30, 07:50
"Przychodnia doktora Zięby"

Raczej nagranie z piwnicy Twojego starego podczas imprezy sylwestrowej....

Magazyn Zieby zabezpieczony poniewaz wg jakis idiotek np jeden z produktow zawieral skladnik, ktory czynil go lekiem... Ciekawostka taka, ze ten skladnik znajduje sie np we wszystkich warzywach sprzedawanych w polsce :D

Jesli, ktos pomaga innymi sposobami zamiast wysylac po leki to jest szarlatanem... :homer:

crossdressphyxia

2019-04-30, 08:20
Nie wierzę w leczenie za grubą kasę na odległość, i masa ludzi po prostu w ten sposób zbija kasę na ludzkiej głupocie, ale zdarzają się ludzie, co mają więdzę z pokolenia na pokolenie przekazywaną i racja, pomagają.Weźmy typowe postrzyknięcie, pojedziesz do przychodnii, dostaniesz zastrzyk w dupę i wynocha. Nie boli? Nie. To sp***alaj, zdrowy jesteś, za jakiś czas jebnie znowu. Był kiedyś taki kręgarz w okolicy, przychodzili ludzie pokrzywieni jak drzewce i wychodzili normalnie prosto. Płaciłeś co łaska, 20, 50 lub 200. Z resztą wierzę w równowagę w naturze, na każdą chorobę jest lek w postaci rośliny, naparu, itp, tylko jeszcze albo nie jest poznana, albo co prędzej skrzętnie trzymana w tajemnicy.Bo przecież syntetyk kosztuje i biznes się kręci.

kickyourheadoff

2019-04-30, 08:33
Ten facet to kręgarz. Prostuje kręgosłupy w nieco hardkorowy sposób ale pewnie skuteczny.




nowynick

2019-04-30, 08:37
leczenie skoliozy na NFZ?

poligon6

2019-04-30, 08:38
Gosciowi dysk wypadł, ale mozna go nastawić w mniej inwazyjny sposób.

de_Sade

2019-04-30, 09:48
UWAGA! UWAGA! Z podwieszonego faceta nie będzie spuszczana krew, nie ma po co oglądać!

camson

2019-04-30, 10:21
Śmiejecie się śmiejecie, a sami garściami wpie**alacie tabletki z reklam i wierzycie, że wam pomogą... Inni lepsi próbują leczyć się przez skype-a za gruby hajs hahaha. Wygląda hardkorowo, ale muszę przyznać, że chętnie bym spróbował jeżeli ten zabieg zmniejsza tarcie na kręgach w dolnej części kręgosłupa.

lm65

2019-04-30, 10:37
Nie znają się . Łańcuch okręca się dookoła szyi i wtedy ciągnie się w dół :)

siwybis

2019-04-30, 11:39
U nas się w podobny sposób języków uczy, może to faktycznie nie takie głupie?


mr-dupa

2019-04-30, 12:09
Przecież ruch antyszczepionkowy nie jest za nie szczepieniem a dobrowolnością szczepień!!!
Jeden z drugim powtarza farmazony.
Zięba to świetny biznesmen i komuś naprawdę zależy by go udupic. Bo to co zostało zrobione to jawna napaść...
przecież można było kupić (na koszt podatnika) te jego produkty i przebadać- a tak koleś się będzie odwoływał i podatnik zapłaci za jego „straty”...

bodzionek

2019-04-30, 15:17
Ja pie**olą, aż mnie zabolało.

Presty

2019-04-30, 20:35
Możecie sie śmiać.
Kiedyś wypadł mi dysk.
Ten k***a z kręgosłupa.
Lekarz, NFZ, rentgen, wizyta.
Sk***ysyn konował stwierdził przesunięcia jakiś tam kręgów i dał mi... receptę na środki przeciwbólowe.
Wkurzyłem się.
Teściowie namówili mnie na kręgarza.
Już niestety facet nie żyje, ale niektórzy go pewnie znają - chodzi o Łapczycę w Małopolsce.
Przyjeżdżam - pijany stary dziad, na dodatek ślepawy.
Wymacał mi kręgi.
"Za dużo dupcysz" - diagnoza (przy żonie!)
Ok, zaczął mi "wyciagać" kręgi przez chusteczkę.
Rano się budzę....
Jesoooo - znów żyję normalnie!
Pół roku później - znów cos wypadło.
Tym razem TRAGEDIA.
Nie da sie chodzic po schodach, usiąść, zdefekować, zarzucić nogi za nogę....
Jazda samochodem wyglądała tak, że jechałem minute normalnie, minutę na lewym boku, minute na prawym, minute bardziej leżąc itd.
Po 15 min zmian stop.
Pomagało leżenie na masce.
Generalnie co rano budząc się nie wiedziałem, czy jestem już sparalizowany, czy dojdę do kibla...
KOSZMAR!
Kolejna wizyta u kręgarza z Łapczycy.
"za dużo dupcysz"
Znów pijany wyciągał mi kręgi.
Budzę się rano - jak nowo narodzony.
Wierzę kręgarzom.
:)
Znachorom w stylu Zięby czy tego ch*ja, co kazał zagłodzić dziecko nie.
Kręgarz najpierw wybada, potem próbuje.
i sie zna.