18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przychodnia doktora Zięby

phrontch • 2019-04-30, 06:55
Lokalny znachor i jego metody leczenia refundowane przez narodowy fundusz zdrowia




orwell14

2019-04-30, 20:43
Ale, że na sadolu znajdą się sp***oliny od sochy i zięby, to się nie spodziewałem. Argumentować można to tylko tym, że brakuje im zdjęć ofiar epidemii na hardzie.

kuslaw

2019-04-30, 20:49
Dzisiaj napisał/a:

"Przychodnia doktora Zięby"
Raczej nagranie z piwnicy Twojego starego podczas imprezy sylwestrowej....
Magazyn Zieby zabezpieczony poniewaz wg jakis idiotek np jeden z produktow zawieral skladnik, ktory czynil go lekiem... Ciekawostka taka, ze ten skladnik znajduje sie np we wszystkich warzywach sprzedawanych w polsce
Jesli, ktos pomaga innymi sposobami zamiast wysylac po leki to jest szarlatanem...



Ty tak serio? k***a, on ludziom wciska kity, ze witamina C leka wylecza albo ze po szczepionkach jakies wylewy sie robia krwi do mozgu. Ma typ gadane na maksa, ludzmi ktorzy sa podatni manipuluje i zbija kase na olejkach. Ja nie wiem, rece opadaja normalnie

woytasw

2019-04-30, 20:52
Głowy nie przymocował do podłogi.

Wiewór

2019-04-30, 21:55
Trzeba jeszcze raz bo go nie sparalizowalo.

Szmajchel95

2019-04-30, 22:34
Presty napisał/a:

Możecie sie śmiać.
Kiedyś wypadł mi dysk.
Ten k***a z kręgosłupa.
Lekarz, NFZ, rentgen, wizyta.
Sk***ysyn konował stwierdził przesunięcia jakiś tam kręgów i dał mi... receptę na środki przeciwbólowe.
Wkurzyłem się.
Teściowie namówili mnie na kręgarza.
Już niestety facet nie żyje, ale niektórzy go pewnie znają - chodzi o Łapczycę w Małopolsce.
Przyjeżdżam - pijany stary dziad, na dodatek ślepawy.
Wymacał mi kręgi.
"Za dużo dupcysz" - diagnoza (przy żonie!)
Ok, zaczął mi "wyciagać" kręgi przez chusteczkę.
Rano się budzę....
Jesoooo - znów żyję normalnie!
Pół roku później - znów cos wypadło.
Tym razem TRAGEDIA.
Nie da sie chodzic po schodach, usiąść, zdefekować, zarzucić nogi za nogę....
Jazda samochodem wyglądała tak, że jechałem minute normalnie, minutę na lewym boku, minute na prawym, minute bardziej leżąc itd.
Po 15 min zmian stop.
Pomagało leżenie na masce.
Generalnie co rano budząc się nie wiedziałem, czy jestem już sparalizowany, czy dojdę do kibla...
KOSZMAR!
Kolejna wizyta u kręgarza z Łapczycy.
"za dużo dupcysz"
Znów pijany wyciągał mi kręgi.
Budzę się rano - jak nowo narodzony.
Wierzę kręgarzom.

Znachorom w stylu Zięby czy tego ch*ja, co kazał zagłodzić dziecko nie.
Kręgarz najpierw wybada, potem próbuje.
i sie zna.



Pozdrawiam kolege, ten Pan faktycznie już nie żyje - ale żyje jego córka która też nastawia kręgi w ten sposób od lat. Z tym że w Bochni o ile pamiętam ulica Krakowskie przedmieście. Byłem tam kilka razy / rodzice znajomi ;) Ale każdy mówi ze to jak się zacznie ruszać zbyt często, to potem to lata jak chce dany 'kręg' wpada wypada ;) Fakt na następny dzień człowiek czuje sie lepiej a po 2 tygodniach to zapomina ze go bolało :) Przypadkowo byłem w Krakowie u podobnego pana... bardziej mnie uszkodził niż pomógł - ale to Fizjoterapeuta ... z okolic dużej Galerii B.

JebaćLudzi

2019-04-30, 23:31
Jakby to było na NFZ to by se chłop trochę powisiał

hanney

2019-04-30, 23:59
Hahahah, nastawia kręgi, hahha. Boże, co za matoły. Wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie XD.

Ostatnio składałem na stole takiego delikwenta co miał „zabiegi” u znanego „kręgarza” z okolic Rybnika, tak świetnie „nastawił wypadnięte kręgi”, że poszło więzadło podłużne tylne. Haha, nadal się zastanawiam jak to zrobił. Pacjenta przywiozła żona z bratem bo nie potrafił ustać. Dziś może chodzić.

Do zobaczenia na SORze o wy wielcy znawcy mistycznych sztuk medycznych, zapomnianych przez przekupnych lekarzy! ;)

St...........on

2019-05-01, 00:18
hanney napisał/a:

Hahahah, nastawia kręgi, hahha. Boże, co za matoły. Wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie XD.
Ostatnio składałem na stole takiego delikwenta co miał „zabiegi” u znanego „kręgarza” z okolic Rybnika, tak świetnie „nastawił wypadnięte kręgi”, że poszło więzadło podłużne tylne. Haha, nadal się zastanawiam jak to zrobił. Pacjenta przywiozła żona z bratem bo nie potrafił ustać. Dziś może chodzić.
Do zobaczenia na SORze o wy wielcy znawcy mistycznych sztuk medycznych, zapomnianych przez przekupnych lekarzy!



Nie ma się co napinać, są kolesie którzy naprawdę znają się na tym od lat a metody były powielane w rodzinie przez wieki, a są tacy pseudo znachorzy, zupełnie jak z medycyną, jeden został przepchniety przez studia, a drugi jest zajebistym lekarzem z powołania. Nie zdrowo jest mieć jeden pogląd na świat i klapki na oczach.

Taz

2019-05-01, 02:58
Miałem bóle pleców - tłumaczyłem sobie ze od siedzącej pracy, praca zmianowa, po 12h w aucie + dojazdy do fabryki. Jak wszedłem w etap łykania piguły pod koniec zmiany, uznałem ze trzeba sie zgłosić do specjalisty.
Ortopeda szereg badań (mam prywatne ubezpieczenie wiec nikt sie nie pie**oli ze skierowaniami). Oczywiscie leki. „Ja tu nic nie widzę, boli to boli, może jakiś nerw, pewnie ze stresu.”
Miałem iść do neurologa, ale pomyslalem „osteopata, może to nie taki szaman jak mi sie wydawało”.
Jedna - dosłownie jedna wizyta godzinna. Co wiecej, gość nie pytał co mi jest, najpierw przebadał i sam stwierdził „ból w lewej czesci dolnej pleców, ból pośladka, skurcz uda z tylu”. Tocka w tocke. Przystąpił do procedury - pol roku juz śmigam bez najmniejszego bólu. :) i żadnych proszków tylko wytyczne co do diety. Baja
Moje dziecko małe wyleczył z odkształcenia głowy po porodzie - a pediatra juz kazał jechać do Berlina po kask za 8 tysi... nie było nas stać, dlatego łapaliśmy sie wszystkiego w zasięgu reki - tak trafiliśmy na osteopate. Naprawde polecam.

hanney napisał/a:

Hahahah, nastawia kręgi, hahha. Boże, co za matoły. Wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie XD.
Ostatnio składałem na stole takiego delikwenta co miał „zabiegi” u znanego „kręgarza” z okolic Rybnika, tak świetnie „nastawił wypadnięte kręgi”, że poszło więzadło podłużne tylne. Haha, nadal się zastanawiam jak to zrobił. Pacjenta przywiozła żona z bratem bo nie potrafił ustać. Dziś może chodzić.
Do zobaczenia na SORze o wy wielcy znawcy mistycznych sztuk medycznych, zapomnianych przez przekupnych lekarzy!



No na sorze to akurat faktycznie można wiele zobaczyć :D a w statystykach to gonicie sie łeb w łeb ze znachorami ;)

brylant1412

2019-05-01, 08:57
k***a nie wiem kto jest więcej pie**olnięty ten co leczy czy ci co sie uniego leczą

m1t

2019-05-01, 09:58
Mój brat pracuje w jednym z krajów łuni jewropejskiej uchodzących za bardzo rozwinięty.Poznał gościa,który tam mieszka jakieś 10lat więc całe życie ma tam przeniesione(ubezpieczenie,podatki,etc.).Jakieś półtora roku temu stwierdzono u niego raka jelita gruego z diagnozą trzech miesięcy życia.
Firma ubezpieczeniowa wypłaciła mu równowartość 100 tys zł z tytułu śmiertelnej choroby.
Gość wrócił do Polski i zainteresował sie tzw.alternatywnymi metodami leczenia.Jeździł po Polsce i konsultował się z szarlatanami jak ich nazywacie m.in. z Zìębą...tak tym Ziębą i innymi np.tym z południa Polski od hiperbarii.
Przez rok żył wyłacznie na sokach warzywnych,które sam robił.Na dzień dzisiejszy,całkowita remisja.Regularnie chodzi na kontrole gdzie nikogo nie interesuje w jaki sposób z tego wyszedł,nie chcą w ogóle o tym słyszeć.
Kiedyś nie dbający o zdrowie,żyjący na fastfoodach i chińskich zupkach,nie stroniacy od alkoholu człowiek dziś sam pomaga innym.Jedną ze swoich znajomym uratował druga tak wierzyła w lekarzy,że zwlekała zbyt długo.
Opowiedziałem tą historię kilku znajomym i usłyszałem dwie podobne dotyczące członków ich rodzin.
Powiem wam tylko tyle,drogie lemingi,że żeby przeżyć człowiek zrobi wszystko a jak przeżyje staje się zupełnie innym człowiekiem.

Co do Zięby,chodzi o jesienne wybory i jego wypowiedzi w sprawie żydów.Jakby to wam powiedzieć jesteśmy na ostatniej prostej w budowie polin,duży wkład mają w to pożyteczni idioci.

longfly

2019-05-01, 10:32
Dzisiaj napisał/a:

"Przychodnia doktora Zięby"
Raczej nagranie z piwnicy Twojego starego podczas imprezy sylwestrowej....
Magazyn Zieby zabezpieczony poniewaz wg jakis idiotek np jeden z produktow zawieral skladnik, ktory czynil go lekiem... Ciekawostka taka, ze ten skladnik znajduje sie np we wszystkich warzywach sprzedawanych w polsce
Jesli, ktos pomaga innymi sposobami zamiast wysylac po leki to jest szarlatanem...




idz do tego zieby i kupuj od niego idioto. biznesmen od 5g, polityki, leczenia, i od cholera wie czego jeszcze.

walczy niby z systemem by jego biznes sie krecil - maly handlarzyk z sekta wyznawcow.

sprzedaje te swoje h*jatory do wody i witamine c gownoskretna ktora nie istnieje


i jeszcze go barany bronia - cmokaja go w sam srodek anusa z usmiechem - jureczka

teraz jureczek rozpetal panike zaglade ziemi i 4 wojne swiatowa wsrod swoich wyznawcow pieprzony hipolkryta

jak wstrzymaja obrot suplementu od wiekszej firmy dobrze -- jak od jureczka sprzedawczyka bol dupy az zwieracze puszczaja

Jereczek ma dlugi jezor o gadke szmatke oraz jest w miare inteligentny jak wiekszosc biznesmenow ale tacy debile gadka szmatką działają tylko na glupszych od siebie albo na tych co im sie wydaje ze sa mundrzy , glupiomundrzy wspolczesni debile z takim ego ze lubia czuc sie wazni nalezac do jakiejs pseudosekty - w tym wypadku fani spiskow wszelakich typowy ciemnogrod

lucilla

2019-05-01, 11:05
@Dzisiaj
Obrońca Zięby się znalazł... Jeżeli ten gość komuś pomaga to tylko sobie; jak gość bez wykształcenia medycznego może publicznie wypowiadać się oraz radzić komukolwiek w kwestiach zdrowotnych. To typowy naciągacz; sprzedaje suplementy - które jak wiadomo każdy może wyprodukować w zwykłej zaszczanej stodole, do tego nie poddawane są żadnym badaniom. Ponadto sprzedaje strukturyzatory wody, które poza funckją filtracji oraz ewentualnie "namineralizowania" nie różnią się niczym od zwykłych filtrów - tańszych. Do tego struktury wody nie zmienisz przy pomocy jakiegoś urządzonka czy poprzez zamrażanie, mangetyzowanie - kiedyś Tombak albo inny znachor tak twierdził. Co byś nie zrobił jeśli mowa o wodzie to H2O nadal będzie H2O, i woda nie ma żadnej pamięci:)

aaaaaaaaaaaaaa

2019-05-01, 11:06
m1t napisał/a:

... rok żył wyłacznie na sokach warzywnych,które sam robił.....



Przez rok przyjmował chemię to wyzdrowiał... :mrgreen:

dominator76

2019-05-01, 13:15
schowajcieto bo zaraz kontrakt dostanie..