18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przybyli ulani - Kawaleria śpiewa

Fredu • 2015-12-10, 00:08
W ekstremalnie trudnych warunkach pola bitwy przytoczenie slow i melodii nawet popularnej piosenki przyniesc moze trudnosci... :mrgreen:
Najciekawsza interpretacja w 1:20, ale polecam calosc.

The_Generat

2015-12-10, 00:44
przypominają mi się stare dobre czasy i banda zjebów nie potrafiąca zaśpiewać najprostszej piosenki... a cóż to za wojownicy... kto k***a w syfie nie był nie doceni

maksym_gorki

2015-12-10, 01:09
Fragment serialu dokumentalnego "Kawaleria Powietrzna", wszystkie odcinki na yt, polecam, Szeregowiec Ryan.

hellbwoi

2015-12-10, 01:22
Kawaleria P. To było coś, reality show ówczesnych czasów. 121 122 123 uchwyt... 125, 126, czasza! huehehe

zakart

2015-12-10, 07:19
Najgorsze jest k***a to, że jakby do nas wpie**olili się Ruscy, ciapaci czy inna hołota, nasze działania obronne zaczęłyby się od transmitowania we wszystkich mediach mszy polowej z udziałem dostępnych i aktualnie przebywających na wolności, bądź mających umorzone prawem łaski prze Dudę sprawy o pedofilię kardynałów, biskupów i innych mniejszej wagi kleryków, w każdym województwie przez 24 godziny na dobę, z udziałem wojskowych chórów, które odśpiewałyby pieśni patriotyczne w przerwach pomiędzy przemówieniami ( nagranych uprzednio ), Kaczyńskiego, Macierewicza oraz ojca Dyrektora. Wszystkie telewizje nadawałyby te msze na żywo. Zaproszono by stałych ekspertów od gównoburzy i od wszystkiego tj. Gowina, Dziewulskiego, Szoguna, Polko i Dariusza Lorantego, którzy wyjaśnialiby prawno - karne aspekty usytuowania ściany lasu w oparciu o psychiczną przemoc leśnika wobec jeży i grożącym im zadeptaniem przez wojska lądowe nieprzyjaciela. Program okraszony by był filmami o Piłsudskim, Kościuszce i husarii, a złodziejka i pijaczka Krzywonos wymachiwałaby konstytucją, której nigdy całej nie przeczytała. I tylko kibole i prawicowcy napie**alali by się po lasach z wrogiem, bo Grom, Formoza i BOR chroniłby posłów i ich rodziny....A Rząd i Prezydent sp***oliliby do USA, bo jakoś Kaczyńskiego nie widzę z karabinem na barykadzie na ulicach Warszawy...

en...........ea

2015-12-10, 11:13
Ruscy nie mają interesu się do nas wpie**alać, tak powiedział Max Kolonko :P

GO...........ED

2015-12-10, 14:41
to z tego serialu z dwójki jest,(tego co jakiś p*zduś do betonowej rury bał się wejść)

stemps

2015-12-10, 15:09
zakart masz racje racje ale istnieją ludzie ludzie którzy nie będą gineli za zjeba lub przez zjeba, ale za kraj(nie jestem kibolem). Prawda jest taka jest taka że kraj piękny a wręcz najpiękniejszy ale ludzie to ... zapraszam do partyzantki

defcon1

2015-12-10, 15:12
I ja się pytam po ch*j był komu potrzebny ten pobór?

ocwpzw

2015-12-10, 15:30
Same mordy takie niewyjściowe, że jakby ich ubrać w dresy, to typowe sebixy.

Fdslatghdlks

2015-12-10, 15:32
Inteligencja wprost bije z ich twarzy.

Nazgrel

2015-12-10, 15:33
Bo to są typowe sebixy tamtych czasów, większość trepów to właśnie takie patole które przez te dwa lata w ojsku wychodziły przynajmniej w minimalnym stopniu na ludzi, nie to co teraz :D