18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przy piąteczku....

weryfikator4 • 2015-10-23, 21:15
Facet wychodzi z wiezienia po 12 latach odsiadki. Odbiera swoje ciuchy i w kieszeni znajduje kwitek.
Rozwija, czyta a tam kwit odbioru butów u szewca.
Wali do niego i mówi:
- Mam tu kwit że zostawiłem u pana buty do naprawy 12 lat temu..
Szewc zaczął szukać w stosie papierków, znalazł kwit i mówi:
- A tak.Faktycznie - będą na czwartek....


Policeman

2015-10-23, 21:31
"Wali do niego"

Co robi?

Onanizował się patrząc na zdjęcie tego szewca? Co to za idiotyczny język "Przyszedł do niego", "zawitał w jego progi", "odwiedził go", "złożył mu wizytę".

"Wali do niego"

Jezu Chryste :/

weryfikator4

2015-10-23, 21:45
Policeman napisał/a:

"Wali do niego"

Co robi?

Onanizował się patrząc na zdjęcie tego szewca? Co to za idiotyczny język "Przyszedł do niego", "zawitał w jego progi", "odwiedził go", "złożył mu wizytę".

"Wali do niego"

Jezu Chryste :/


"Zaszedł do niego niespodzianie jak wytwórca garot do Leppera.." - wybacz kolego za użycie tak niefortunnego sformułowania... Mogę tylko - podobnie ja UE w sprawie uchodźców - wyrazić swój smutek i ubolewanie. P.S. czy takowe wyjaśnienia wystarczą bom spragnion a napiwszy się radość uczynię duszy swej tak ogromnie przez tydzień zapie**alania strapionej....

PanBukTwój

2015-10-23, 21:52
Policeman napisał/a:

"Wali do niego"

Co robi?

Onanizował się patrząc na zdjęcie tego szewca? Co to za idiotyczny język "Przyszedł do niego", "zawitał w jego progi", "odwiedził go", "złożył mu wizytę".

"Wali do niego"

Jezu Chryste :/



Syna nie ma, poszedł na ryby.

emildraz

2015-10-23, 23:14
@Policeman
Takie znaczenia słów już są w słownikach...
http://sjp.pl/wali%C4%87
2. potocznie:
a) uderzać, stukać, łomotać;

Górnik_Roku

2015-10-24, 01:25
No ale tekst "wali do niego" , jest tutaj nie na miejscu, bo autorowi chodziło o to, że "poszedł do niego" , nie w sensie "zapukał do drzwi" , tak czy siak forma jest niepoprawna, bo nawet Gimbsy idąc do koleżanki, nie mówią:
-Zwale ci się dziś na chatę;
-Wale do ciebie na chatę;
-Wale do ciebie.

RapujacyToster

2015-10-24, 02:03
@up, OK a wy do MC na 1 zmianę nie wstajecie? :krejzi:

Enerfaues

2015-10-24, 05:15
k***a to jest tak stare, że nie wierzę, że tego tu nie było w takiej bądź innej formie..

Bankracy

2015-10-24, 06:15
Znam jednego szewca i bym się nie zdziwił jakby takie sytuacje były na porządku dziennym

mazitbg

2015-10-27, 20:20
Wale do ziomka wyłykać bronka, bo susza w japie jak starej ciapie. Kto nie zakumał ten p*zda.

Kapral Poproszek

2015-10-27, 21:39
@Policeman mistrzu hamburgera i frytek. Wytłumacz znaczenie zwrotu "walić jak w dym". W twoim rozumowaniu to albo trzepanie kapucyna w mglisty poranek, albo walenie niemca po kasku nad ogniskiem. Nie dorabiaj ideologi do swojego braku talentu. Są regiony gdzie określenie "wali do niego" jest normalnym zwrotem i każdy go rozumie. Tak samo jak sławetny "ciul" nie oznaczający penisa ani męskich genitaliów jakby się to ci wydawało, a idiotę i tępaka tylko bardziej wyraziście. Podobnie ze słowem "ciulać" to nie walka na penisy, a normalny regularny wpie**ol. Może poprostu głodnemu chleb na myśli? Albo nasienie uciska ci na mózg. "zawitał w jego progi", zaprawdę zamilcz lepiej waszmość, wszak na pośmiewisko narazić się możesz.
Pointa "Czizas"
Musiałem się zalogować po 2 latach gratuluje siadaj pała. (Tak nauczycielka w szkole dawała ci pałę, a może to był nauczyciel?)

Grachu

2015-11-01, 23:00
Policeman napisał/a:

"Wali do niego"

Co robi?

Onanizował się patrząc na zdjęcie tego szewca? Co to za idiotyczny język "Przyszedł do niego", "zawitał w jego progi", "odwiedził go", "złożył mu wizytę".

"Wali do niego"

Już nic nie można potocznie wyrazić, bo Profesorzy Miodki się dopominają porządku w polskiej mowie...


Jezu Chryste :/