18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Przez Åšwiat na Fazie - Kenia

roma21 • 2017-06-04, 17:17
Kolejny odcinek fazy tym razem Kenia



Or...........‚k

2017-06-04, 19:19
Zawsze lubiłem go oglądać, ale strasznie nie lubię słuchać jego pie**olenia o muzułmanach. Cały czas stawia ich na piedestale. Pamiętam jak w którymś z odcinków powiedział mniej więcej coś takiego: "Ja do kościołów nie chodzę, bo one wszystkie wyglądają tak samo. Niektóre mają aż za bogate wnętrze, nie ma w nich nic ciekawego." Nie widzi nic ciekawego w kościołach, ale po meczetach zapie**ala, a są w nich tylko kolumny i dywany, śpi w nich. Mówi jak bardzo muzułmanie są gościnni. "W meczecie nigdy nie stanie Ci się krzywda, nie to co w kościele... Katole to, katole tamto..." Niby nie jest lewakiem, a zachowuje się trochę jak bez mózg... Zachwyca się tymi meczetami, że ch*j. Mam nadzieję, że jak będzie pokazywał kolejny meczet to się nie zesra z podniecenia. Tyle krajów zwiedził, nie wierzę żeby ani jednego ciekawego kościoła nie było.

ArchMag

2017-06-04, 19:56
zamiast przejść 2 km ..wolał w oreo zagrać ........

WhiteWolf1980

2017-06-04, 20:56
@OrdinaryHołk No i po ch*j ten ból sraki?, nie lubisz go słuchać to nie słuchaj i nie oglądaj ja tam go szanuje

Kamil4

2017-06-04, 22:06
OrdinaryHołk napisał/a:

Zawsze lubiłem go oglądać, ale strasznie nie lubię słuchać jego pie**olenia o muzułmanach. Cały czas stawia ich na piedestale. Pamiętam jak w którymś z odcinków powiedział mniej więcej coś takiego: "Ja do kościołów nie chodzę, bo one wszystkie wyglądają tak samo. Niektóre mają aż za bogate wnętrze, nie ma w nich nic ciekawego." Nie widzi nic ciekawego w kościołach, ale po meczetach zapie**ala, a są w nich tylko kolumny i dywany, śpi w nich. Mówi jak bardzo muzułmanie są gościnni. "W meczecie nigdy nie stanie Ci się krzywda, nie to co w kościele... Katole to, katole tamto..." Niby nie jest lewakiem, a zachowuje się trochę jak bez mózg... Zachwyca się tymi meczetami, że ch*j. Mam nadzieję, że jak będzie pokazywał kolejny meczet to się nie zesra z podniecenia. Tyle krajów zwiedził, nie wierzę żeby ani jednego ciekawego kościoła nie było.



Co do tej "gościnności" to co najmniej raz był On z restauracji wyproszony za to, że jest chrześcijaninem. Jakbyś obejrzał więcej jego nagrań z islamskich państw to byś wiedział, że wcale nie wystawia ich na piedestał... A co do tego, że śpi w meczetach to myślę, że po kilku miesiącach podróży autostopem jakbyś miał do wyboru meczet lub namiot to też byś wybrał jak on.

Or...........‚k

2017-06-04, 22:11
@WhiteWolf1980

To nie ból sraki tylko moja opinia, którą mam prawo wyrazić w komentarzu. Nigdzie nie napisałem, że go nie szanuję. Poza tym również lubię go oglądać, powiedziałem tylko, że wk***ia mnie jego gadanie o muzułmanach.

@Kamil4

Zgadzam się co do tego spania w meczetach. Może rzeczywiście jestem trochę przewrażliwiony.

PhantomMask

2017-06-04, 23:07
OrdinaryHołk napisał/a:

Zawsze lubiłem go oglądać, ale strasznie nie lubię słuchać jego pie**olenia o muzułmanach. Cały czas stawia ich na piedestale. Pamiętam jak w którymś z odcinków powiedział mniej więcej coś takiego: "Ja do kościołów nie chodzę, bo one wszystkie wyglądają tak samo. Niektóre mają aż za bogate wnętrze, nie ma w nich nic ciekawego." Nie widzi nic ciekawego w kościołach, ale po meczetach zapie**ala, a są w nich tylko kolumny i dywany, śpi w nich. Mówi jak bardzo muzułmanie są gościnni. "W meczecie nigdy nie stanie Ci się krzywda, nie to co w kościele... Katole to, katole tamto..." Niby nie jest lewakiem, a zachowuje się trochę jak bez mózg... Zachwyca się tymi meczetami, że ch*j. Mam nadzieję, że jak będzie pokazywał kolejny meczet to się nie zesra z podniecenia. Tyle krajów zwiedził, nie wierzę żeby ani jednego ciekawego kościoła nie było.


Przywitał byś się panie Sebastianie....

Superfunfel

2017-06-04, 23:43
Pamiętam że kiedyś Faza kłócił się jakimś typem w komentarzach że pojedzie gdzieśtam autostopem, nawet się o coś chyba założyli

Or...........‚k

2017-06-05, 00:19
PhantomMask napisał/a:


Przywitał byś się panie Sebastianie....




Ale, że o ch*j Ci chodzi?

bimaczow

2017-06-05, 00:23
Osobiście do takich murzynów nic nie mam ;-)

TT4

2017-06-05, 00:25
Przez świat nie w tym dziale co trzeba :homer:

MajkelT

2017-06-05, 12:40
Bylem w Kenii, 2 tygodnie Safari , wioska masajow i wiele innych atrakcji dla bialego czlowieka. Jak sa chetni moge wyslac pare zdjec :)