18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Przez świat na Fazie - czyli Fazowski w Kostaryce

filipczax_ck • 2015-06-15, 15:04
kolejna część przygód naszego rodaka :)


Namex

2015-06-15, 17:46
A skąd on inny plecak nagle wziął ?

SlawiZiooM

2015-06-15, 17:46
Nie ma piwa, bo nie ma kolezanki!






Piwko leci.

nobas

2015-06-15, 17:53
pie**oli a w najlepszym momencie przerwal ciekawe czy fajna ta kolezanka

NuclearBlast

2015-06-15, 18:19
Fazowski to czysty sk***ol :D I dla niego zawsze piwo :D

czarnykun

2015-06-15, 18:23
Ktos tu juz to napisal i ja sie dolaczam do prosby, bo chyba masz tu konto, mniej pokazywania mordy a wiecej tego co w okolo i czasem moglbys sie ugryzcc w jezyk a nie gadac o niczym ;) pozatym zajebisty material i pasja. Jak Cie kiedys spotkam to flaszeczke bankowo zloze w Twoje dlonie.

kuuuba777

2015-06-15, 18:27
"be carrefour" do francuzów :D

djted

2015-06-15, 18:28
Powiem, że jestem z Ukrainy. No jebłem :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

lukasz634

2015-06-15, 18:35
Zamiast się cieszyć, że sadistic ze wszystkim na bieżąco to jeszcze pie**olą o tym kto po jakim czasie film wrzucił! Tfu k***a! Wstyd mi za was!

ojcieckogut

2015-06-15, 18:40
koleś jest kwintesencją pozytywnych polskich cech charakteru - śmiały, zaradny, pomysłowy, trudy losu znosi z humorem i przyzwycięża je siłą charakteru, tam gdzie 10 nie da rady on znajdzie dziurę w płocie, przegada ochroniarza i jeszcze zrobi fotki

nie da się go za to nielubić!

garota

2015-06-15, 18:52
Ale typowy polak z niego. Tam komuniści źli, tam nas francuzi wydymali źli, amerykanie źli. Ale Polacy jacy wspaniali nie? Wszystkim pomagają, cała nasza historia to napie**alanie się za innych...szkoda że nie potrafiliśmy nigdy napie**alać się tak abyśmy to my czerpali korzyści ze śmierci naszych rodaków.

Loaloa

2015-06-15, 19:00
Co za j***na sp***olona polacka cebula. Jechać do kogoś w gościnę i robić gnój. I jeszcze kręcić te małpie figle i publikować w internecie. k***a mać, jaki żal.

Cytat:

koleś jest kwintesencją pozytywnych polskich cech charakteru



Jeżeli jego wyczyny nazywasz pozytywnymi, to nie dziwię się, że polandia jest takim zadupiem cywilizacyjno-kulturowym.

Cytat:

Ale typowy polak z niego. Tam komuniści źli, tam nas francuzi wydymali źli, amerykanie źli. Ale Polacy jacy wspaniali nie? Wszystkim pomagają, cała nasza historia to napie**alanie się za innych...szkoda że nie potrafiliśmy nigdy napie**alać się tak abyśmy to my czerpali korzyści ze śmierci naszych rodaków.



Bo polactwo to mistrzowie świata w narzekaniu. Wrodzona arogancja każe uważać się im za szczytowe osiągnięcie ewolucji, chcą pouczać wszystkie inne narody, a sami mają w swoim kraju jeden wielki burdel. polactwo najlepiej wie jaką politykę powinny prowadzić USA, Wielka Brytania i reszta świata, a sami nie są w stanie zatroszczyć się o własną ojczyznę. I pojedzie taki kmiot w świat i zamiast uczyć się od innych kultur i poszerzać horyzonty, drze ryja i pokazuje jakimi bucami są jego rodacy.

Kiedyś był Arkady Fiedler, którego książki pochłaniałem z wypiekami na twarzy, potem Ryszard Kapuściński ze swoimi reportażami, wreszcie Tony Halik z Elżbietą Dzikowską w cudowny sposób opowiadający o egzotycznych kulturach.

A co mamy teraz? Niedoj***ne zakompleksione studenciaki biorą kamerkę na kiju i jadą w świat, by pokazać swoją ciasnotę umysłową. Żeby nie było wątpliwości skąd pochodzą paradują w koszulce z rozpłaszczoną kurą.

Porzekadło mówi, że podróże kształcą. Niestety nie zawsze.

DiGżi91

2015-06-15, 19:07
@garota Morda w kubeł !

saszablue

2015-06-15, 19:07
Loaloa napisał/a:

Co za j***na sp***olona polacka cebula.


Musisz popracować nad samooceną.

Loaloa napisał/a:

Jechać do kogoś w gościnę i robić gnój.


Zrobił gnój? Pokazał, że mu się czerwona hołota nie podoba. Ale ty byś pewnie wszystkich pedałów na paradzie równości wydupczył jak za starych dobrych czasów.

Loaloa napisał/a:

I jeszcze kręcić te małpie figle i publikować w internecie.


Tu pokazałeś swój ból dupy z tego, że ty nie robisz nic poza pluciem w monitor i boli cię, że ktoś nawet bez kasy potrafi zwiedzić więcej niż pół świata. Wiesz, za tą twoją piwnicą istnieje świat, wyjdź raz na jakiś czas, mama w końcu przestanie płakać po nocach.

Loaloa napisał/a:

k***a mać, jaki żal.


No, tu przynajmniej masz trochę samokrytyki. Lepiej późno niż wcale.

Koelner

2015-06-15, 19:12
k***a, po prostu oglądając ten filmik polubiłem gościa