18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przez huskiego pudla zagryzienie

fantastico • 2017-09-23, 10:03
Pies husky zagryza psa pudla paszczą swą ogarniając jego wątłe ciałko i telepiąc, aż do pudla zmarcia.


kurwiszonek

2017-09-23, 14:55
Nie wiem czemu ale to mnie podnieciło

BIORESWOJE

2017-09-23, 15:07
Pewnie potem na zaplecze szybko go oskubać i do gara, póki jeszcze ciepły był :D

mesjasz19

2017-09-23, 15:16
Mimo mojej szczerej niechęci do szczuropodobnych ras jednak szkoda mi trochę malucha.
Jakby mój pies coś takiego odj***ł w stosunku do innego od razu by poszedł w piach. Do póki pies jest na łasce człowieka do póty ma być posłuszny i żadne odpie**alanie nie wchodzi w grę.

waloos

2017-09-23, 15:21
Jakie małe psy są wk***iające. Husky zrobił co miał zrobić, a potem sobie spokojnie chodzi, węszy, nie przeszkadza.
A te małe wszy, biegają, skaczą, piszczą, ja pie**ole mógł jeszcze resztę zagryźć.

elfis

2017-09-23, 15:26
kurna, bar dla psów
tylko słabo odznaki widać

DużyKutas

2017-09-23, 16:21
Morderstwo powinno karać się śmiercią, zawsze więcej materiałów byłoby na sadola.

Siberian_Meat_Grinder

2017-09-23, 16:30
mesjasz19 napisał/a:

Mimo mojej szczerej niechęci do szczuropodobnych ras jednak szkoda mi trochę malucha.
Jakby mój pies coś takiego odj***ł w stosunku do innego od razu by poszedł w piach. Do póki pies jest na łasce człowieka do póty ma być posłuszny i żadne odpie**alanie nie wchodzi w grę.



a po mojemu to wyglądało tak, że ten zagryziony coś tam wpie**alał w kącie - husky poszedł obadać i może to coś mu zaj***ć - tamten warknął (jak to małe gówna mają w zwyczaju) i się trochę przeliczył. Skończyło się rumakowanie - jesteś małym piździelcem - miej na uwadze fakt, że jak fikniesz to możesz oberwać.

HatakeIV

2017-09-23, 22:18
@up

Psy akurat mają tak że nie wiedzą że są małe i dlatego często atakują większe osobniki, natomiast inne zwierzęta jak widzą coś małego co do nich popie**ala to naturalnie uciekają bo myślą że jadowite :D

raistpol

2017-09-24, 03:41
jaki bar dla psów jak to jakiś fryzjer ewentualnie weterynarz

freddy.krueger

2017-09-24, 12:48
husky nie tolerują mniejszych stworzeń i zagryzą wszystko co jest na ich terenie ... dziwie się że trzech po kolei nie zagryzł

Gruszek83

2017-09-24, 22:07
Tranzystor k***a to nie Pitbulle tym razem, może sie wypowiesz. te psy to też do uśpienia czy nie jak to tam z tobą jest właściciel tej rasy też powinien sie leczyć psychiatrycznie jak wspominasz o ludziach posiadających putbulle?

Szmicer

2017-09-25, 01:22
Jakby mój jeden pies zagryzł drugiego to bym musiał dwa psy zakopać

poligon6

2017-09-29, 17:43
No cóż psy to małe kórwie, jak duży to duży k***. Domowy pupil w mgnienia oka może się zamienić w mordercza maszynkę. Najgorzej było na wioskach zimą i na wiosnę. Porzucone, zerwane z łańcucha lub te co uciekły do suki zbierały sie w watahy i wędrowały po wioskach zagryzając inwentarz a czasami atakując też ludzi. Czasami jak podeszły pod osamotnione domostwo to człowiek czuł się jak w Doktorze Żywago, snieg dookoła, i wyjąca sfora psów. Wtedy nie pozostawało nic innego jak stara dobra trutka, kiełbasa ze szkłem, czasami udało się jakiegoś zamknąć w ogrodzeniu i zatłuc kołkami, ale było to ryzykowne, nadal najlepsza była trutka. Jak zeszły śniegi to potem na polach walały się truchła, kisiły sie w rowach melioracyjnych albo straszyły szkielety po krzkach. Dziś problem bezpańskich psów w zasazie nie istnieje nawet na wioskach, zdarzają się pojedyńcze osobniki ale są szybko odławiane, w zasadzie trucie psów przeniosło się na przedmieścia i miasta gdzie ludzie zatęsknili za starymi dobrymi czasami migrując ze swojej wiochy do metropoli.