18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Przewodnik po Tatrach"

freaky • 2019-08-23, 16:32
Coś czuję, że w tegorocznym tatrzańskim plebiscycie, za najlepszy przewodnik uznany zostanie metalowy łańcuch.

polakwrocek

2019-08-24, 02:09
1. Trochę chodzę po górach. Nie chodzę nigdy jak mogą być burze.
2. Jak można trzymać metalowy łańcuch w trakcie burzy ? Dzieci rozumiem że nie ogarniają. Ale starzy ?

pankruk

2019-08-24, 02:39
Po prostu czysty przykład bagatelizowania zagrożenia i braku wyobraźni. Z Giewontu już dawno turyści zrobili sobie pagórek no to rycerz się wk***ił.

bleblebator1

2019-08-24, 02:54
polakwrocek napisał/a:


2. Jak można trzymać metalowy łańcuch w trakcie burzy ? Dzieci rozumiem że nie ogarniają. Ale starzy ?


Znajdź k***a belfra fizyki, który potrafi wytłumaczyć dobrze zjawiska fizyczne.


Dzisiaj

2019-08-24, 11:12
Velture... sa czasy, ze ktos moze sie z Toba nie zgadzac, sa czasy, ze ktos ma inne zdanie niz Ty... W tym wypadku ujales temat w 100% tak jak nalezy. Jesli ktos sie z Toba nie zgodzi to jest debilem.


Postuluje o wystawianie piwek w tym ch*jowym temacie, tylko po to by Twoj komentarz pojawil sie jako najlepszy i byl przestroga przed wstawianiem takiej ch*jni na sadola.

KlinikaAborcyjna

2019-08-24, 12:42
no ja też nie słyszałem, odpaliłem z ciekawości i powiem krótko ch*jnia niesamowita więc takiej przestrogi nikt nie posłucha :kawa:

freaky

2019-08-24, 14:06
Kto scalił temat markskaw o don diablo (?) z moim i w dodatku pomieszał krytyczne komentarze z tymi tutaj? Teraz nie widać, że odnoszą się do jego suchara. Totalnie bez sensu :-P

konował

2019-08-27, 21:51
Velture napisał/a:

Ja cież pie**olę... Poprzeczka była ustawiona dość nisko i nie było to trudne ale o ch*j k***a udało ci się przypie**olić najch*jowszy dowcip jaki tutaj w tym roku przeczytałem...
Napisałbym, że wyślę ci karton sucharów jeśli to wejdzie na główną ale już raz się przejechałem i wysyłałem...



Nie zesraj sie

freaky

2019-08-28, 19:13
konował napisał/a:

Nie zesraj sie


To jest to co napisałem powyżej, komentarz Velture dotyczył tematu markskaw, który dodano do mojego jako zbiorczego :-P