18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przewidujący policjant

~Sunday • 2018-06-29, 16:55


Po akcji funkcjonariusz wydał krótkie oświadczenie.
"Jego zachowanie od początku było bardzo podejrzane, wykonywał polecenia i nie stawiał oporu.
Musiałem wejść w jego głowę, musiałem być krok przed nim, musiałem działać."

Kriski

2018-06-29, 17:13
I bądź tu miłym i praworządnym obywatelem.

Argeusz

2018-06-29, 17:29
k***a przej***ł sobie, do końca życia sie nie wyplaci. Jak poszkodowany znajdzie jakiegoś lewego lekarza, ktory wystawi opinie o problemach zdrowotnych to już w ogóle.

wulfgarval

2018-06-29, 18:00
"Och przepraszam, moje działanie było niezamierzone!"

A po powrocie na komendę:
spoiler

~Velture

2018-06-29, 19:11
Gościu minął się z powołaniem. Powinien zostać strażnikiem miejskim :roll:

Syja

2018-06-29, 20:34
@up
Fuck logic

modoc

2018-06-29, 21:18
Bierny opór to też opór.

Mors_Nigra

2018-06-29, 22:34
Ale o co wam chodzi? Była prosta komenda, nogi prosto przed siebie, wyprostowane, a nie zgięte. Żeby nie mógł szybko wstać i zwiewać lub zaatakować w pozycji stojącej. Miał się z murzynem wdawać w zapasy czy usiąść obok i pokazać murzynowi jak się prostuje nogi? Albo obmacywać go po nogach ustawiając je jak należy? Może miał mu wiersz napisać?

imegas

2018-06-29, 22:56
Czarni to mają przej***ne nie wykonujesz poleceń strzelają, wykonujesz polecenia strzelają. Fuck Logic

freaky

2018-06-29, 23:05
Mors_Nigra napisał/a:

nogi prosto przed siebie, wyprostowane, a nie zgięte. Żeby nie mógł szybko wstać i zwiewać lub zaatakować w pozycji stojącej.


Jak mógł zaatakować, to na wszelki wypadek pozostali trzej gliniarze powinni byli oddać strzały ostrzegawcze w klatkę piersiową.
Argeusz napisał/a:

k***a przej***ł sobie, do końca życia sie nie wyplaci. Jak poszkodowany znajdzie jakiegoś lewego lekarza, ktory wystawi opinie o problemach zdrowotnych to już w ogóle.


Oj tam, pewnie groszem nie śmierdzi, a poszkodowany co najwyżej wskazujący sobie nadwyrężył strzelając.

neced

2018-06-29, 23:15
Policyjna k***a w zupę kebaba! Zdychaj kundlu

k***a autokorekta

DoubleBorger

2018-06-29, 23:52
Później rasizm, a jak dla mnie to każdy normalny człowiek by zrobił to co mówi mu policjant, ten chciał sobie pośmieszkować, z prowokować, nie wiem, w każdym razie zakpił sobie nawet nie z policjanta, ale z zasad normalnego człowieka. Nie będą mu życia ustawiać jakieś policjanty... oh wait

URAGE

2018-06-30, 12:46
Tyle tu cwaniaczków plujących na policjanta. Chętnie zobaczył bym was przy takiej akcji, pewnie skończylibyście tak samo, na glebie z tazzerem wbitym w dupsko... albo nie, wręcz przeciwnie. Robilibyście to co wam kazano, by nie narobić sobie kłopotów, internetowi napinacze.
Koleś pewnie codziennie zadaje się z kilkunastoma murzynami, gdzie połowa należy do jakiś gangów, a wy się dziwicie, że się w pracy nie pie**olą gdy nie wykonują prostych poleceń. Daję dychę, że dindunoffin czekał tylko na okazje by sp***olić.

Arcadias

2018-07-01, 00:29
@up URAGE, może przeczytaj opis?

"Jego zachowanie od początku było bardzo podejrzane, WYKONYWAŁ POLECENIA i nie stawiał oporu.
Musiałem wejść w jego głowę, musiałem być krok przed nim, musiałem działać."

Której części nie zrozumiałeś ?

Wiewór

2018-07-02, 09:37
Nie wykonywał poleceń to dostał taserem. Co w tym dziwnego?
To nie polska policja w której każdy się boi odpowiedzialności za zrobienie krzywdy kryminaliście i ryzykują życiem i zdrowiem, żeby go obezwładnić gołymi rękami.