18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przestroga w pracy dla kobiet

Slys02 • 2022-03-09, 22:45
Takie zdjęcia wraz z opisem dali dzisiaj u nas w zakładzie pracy dla kobiet jako przestrogę żeby nosiły związane włosy.







A tu reszta




Juzef_Rzelazin

2022-03-10, 09:24
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Ta i to k***a praca za 1,300 zł brutto. Wypie**alać!! k***y i złodzieje. j***ne prywaciarze
Ludzie no k***a no szanujcie się no ja pie**ole noooo ;/



A kto Ci każe tam pracować? U nas w Polsce kazdy jest prezesem z założenia i chce miec dyrektorską pensje. Szkoda, że poza urojeniami co do wysokosci MI SIĘ NALEŻNEJ pensji i wlasnych umiejętności nic za tym nie idzie. Skonczona podstawówka i szukanie pracy na etacie? Składanie kartonów.

filipedia2

2022-03-10, 09:58
Świetny materiał, piwo jak najbardziej zasłużone

prophet2

2022-03-10, 10:59

UrlichUrwich napisał/a:

Ktoś przesadził z tą "przestrogą" i drukowaniem - no właśnie czego? Spreparowany artykuł do zakładowej gazetki?
Pocztą pantoflową i tak by się rozniosło po zakładzie, że był wypadek i straszne skutki. A tak trafiło do neta. Babeczka popełniła błąd i owszem, a wątpię że to jest rozpowszechniane za jej wiedzą i zgodą.




Wypadek wydarzył się w zeszłym roku, 24 lutego 2021. Jest całą masa informacji na ten temat w necie a sama pani dawała wywiady do wszytskich telewizji śniadaniowych.

spawn85

2022-03-10, 12:31
Ja pie**ole, k***a...

Hybris

2022-03-10, 19:45
Błędy w pracy się zdarzają.

Jednemu upie**olni kciuka na cyrkularce, a drugiemu skalp na głowie. Przykra sprawa

Thescreamsone

2022-03-11, 03:50
W pracy, ale również w czasie wolnym, gdyby przyszło nam do głowy spędzać to na gokartach.

r1mel

2022-03-21, 22:00
Jak zobaczylem zdjecie bez skory na glowie, odrazu mi przyszlo na mysl by posypac sola... hmm

Nocturno

2022-03-22, 15:12
19_91 napisał/a:

Tak czy siak zakład ładnie zapłaci. I dobrze im tak.



Jak "i dobrze im tak"? Co właściciel winny, że kobieta miała wypadek?
Poj***ło ci tok rozumowania, czy socjal wszedł za mocno i nie pojmujesz tak prostych rzeczy, jak wolny rynek, wolny dostęp do pracy, czy... Obowiązkowy BHP, który ta kobieta musiała przejść?

Śmieszą mnie imbecyle cieszące się, że "wredny prywaciarz" dostanie po łapach. Tu to nawet nie pasuje, ale kij.

Wiesz co? Zrób inaczej.
Od dziś deklarujesz że nie bierzesz ani złotówki socjalu, dodatków itd.(won z łapami od mojego hajsu). Jeszcze dziś załatwiasz sobie robotę, nie będąc ani właścicielem firmy (no bo nie będziesz przecież tym złym), ani pracownikiem (no bo jak to tak dać się wykorzystać... dobrowolną umową o pracę).
Za miesiąc tu wejdę i zapytam, mentalny cyganie, ile zarobiłeś :) Dodajmy dreszczyk - za dilerkę, nielegalny obrót czy kradzież kula w łeb.

Ciekawe, jak szybko pobiegniesz na etacik z ładnym uśmiechem i z jaką radością wyciągniesz szpony po pensyjkę.

Bo osobiście uważam, że ścierwa gnojące pracodawców powinni mieć specjalny spis w rejestrze, taki do wglądu dla przyszłych pracodawców. Ot, żeby było jasne:
- Ten typ to ludzkie gówno, które podpisuje umowy bez czytania i potem płacze i gnoi tego, kto go karmi. Nie nadaje się do uczciwej pracy.

Takie wiesz. Żółte papiery.
Oj, chciałbym widzieć taki cyrk na ulicy z ludzkich odpadów, jak ty.

19_91 napisał/a:

Tak czy siak zakład ładnie zapłaci. I dobrze im tak.



Jak "i dobrze im tak"? Co właściciel winny, że kobieta miała wypadek?
Poj***ło ci tok rozumowania, czy socjal wszedł za mocno i nie pojmujesz tak prostych rzeczy, jak wolny rynek, wolny dostęp do pracy, czy... Obowiązkowy BHP, który ta kobieta musiała przejść?

Śmieszą mnie imbecyle cieszące się, że "wredny prywaciarz" dostanie po łapach. Tu to nawet nie pasuje, ale kij.

Wiesz co? Zrób inaczej.
Od dziś deklarujesz że nie bierzesz ani złotówki socjalu, dodatków itd.(won z łapami od mojego hajsu). Jeszcze dziś załatwiasz sobie robotę, nie będąc ani właścicielem firmy (no bo nie będziesz przecież tym złym), ani pracownikiem (no bo jak to tak dać się wykorzystać... dobrowolną umową o pracę).
Za miesiąc tu wejdę i zapytam, mentalny cyganie, ile zarobiłeś :) Dodajmy dreszczyk - za dilerkę, nielegalny obrót czy kradzież kula w łeb.

Ciekawe, jak szybko pobiegniesz na etacik z ładnym uśmiechem i z jaką radością wyciągniesz szpony po pensyjkę.

Bo osobiście uważam, że ścierwa gnojące pracodawców powinni mieć specjalny spis w rejestrze, taki do wglądu dla przyszłych pracodawców. Ot, żeby było jasne:
- Ten typ to ludzkie gówno, które podpisuje umowy bez czytania i potem płacze i gnoi tego, kto go karmi. Nie nadaje się do uczciwej pracy.

Takie wiesz. Żółte papiery.
Oj, chciałbym widzieć taki cyrk na ulicy z ludzkich odpadów, jak ty.

Adda

2022-03-23, 00:24
19_91 napisał/a:

Tak czy siak zakład ładnie zapłaci. I dobrze im tak.



Dziewczę drogie chyba styki Ci się przepaliły i masz problemy z myśleniem, albo lecisz na bezrobociu całe życie. Przed rozpoczęciem pracy zawsze odbywa się szkolenie BHP i przy okazji trzeba własnym, odręcznym podpisem stwierdzić, że się tę wiedzę przyswoiło. Jeśli laska podpisała się pod litanią, która w jednym z punktów ma nakaz związania włosów, to wypadek był ewidentnie z jej winy.

AmonG

2022-04-18, 00:07
Kris891 napisał/a:

Na zdjęciach widać,że nie miała bardzo długich włosów więc ciekawe jak mogło dojść do takiego wypadku. Specjalnie przecież nie wsadzała głowy do środka maszyny ?



Musieli jej obciąć włosy, przecież tak krótkie nie mogły dostać się do maszyny

:roll: