18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przesłuchanie na ukraińskim komisariacie

Pantilion • 2018-10-06, 17:41
Upowca robi przesłuchanie


Adra

2018-10-06, 17:57
Pytanie co facet zrobił, jeśli był np. pedofilem czy gwałcicielem to brawo dla policjantów. A jeśli biją bez powodu albo żeby wymusić zeznanie to wielki, murzyński ch*j im w dupę.

kolosasz

2018-10-06, 18:37
No, to tak jak w Polsce. Gdyby nie reporter TVN24 , Wojciech Bojanowski, nie mógłbym tak napisać.
Dzisiejsza Polska stacza się na Wschód, w rosyjską strefę wpływów.

Cloverface

2018-10-06, 18:55
Adra napisał/a:

Pytanie co facet zrobił, jeśli był np. pedofilem czy gwałcicielem to brawo dla policjantów. A jeśli biją bez powodu albo żeby wymusić zeznanie to wielki, murzyński ch*j im w dupę.


To jakieś k***y ochroniarskie z dworca, babka ma walizkę, a widać oni chcieli zarobić na jakimś przejezdnym.
Miłe zakończenie widać na tyle głupi, że nawet o kamerze nie wiedzieli.

hellbwoi

2018-10-06, 19:36
Ukraińskie ДВБ się widać w tańcu nie pie**oli, wpadli, zrobili kipisz i pozamiatali.

kickyourheadoff

2018-10-06, 20:57
Cytat:

Pytanie co facet zrobił, jeśli był np. pedofilem czy gwałcicielem to brawo dla policjantów. A jeśli biją bez powodu albo żeby wymusić zeznanie to wielki, murzyński ch*j im w dupę



czyli złodzieja, co ukradł ci ciężko zarobione pieniądze nie można, a niewiernego narzeczonego pomówionego o zgwałcenie już tak ?

suabo

jesli to czytają policjanci, sw czy inni tacy:
Nie warto tak robić. I tak nikt tego nie doceni, choćbyście obili najgoszego zwyrola, bo i tak w razie wpadki nikt wam ręki nie poda, a społeczeństwo ZAWSZE trzyma stronę inną niz Wasza.

saves

2018-10-06, 21:23
Tak powinno wyglądać przesłuchanie ws. AmberGold.

Siberian_Meat_Grinder

2018-10-06, 21:36
Adra napisał/a:

ytanie co facet zrobił, jeśli był np. pedofilem czy gwałcicielem to brawo dla policjantów. A jeśli biją bez powodu albo żeby wymusić zeznanie to wielki, murzyński ch*j im w dupę.



a jeżeli biją pedofila lub gwałciciela żeby wymusić zeznanie?

woytasw

2018-10-06, 23:06
Wyobraźcie sobie teraz 10 minut z kijem bejsbolowym w ręku ofiar i zakutym w kajdanki bandycie w mundurze...

zakmen

2018-10-07, 00:19
Ja jebie przecież wystarczy obejrzeć do końca żeby wiedzieć że to jakieś mendy z ochrony a nie policja...

Mo...........mi

2018-10-07, 00:53
juz mam wizje przed oczami jak tego grubego potraktowali w swoim pokoju

sa...........os

2018-10-07, 01:09
Adra napisał/a:

Pytanie co facet zrobił, jeśli był np. pedofilem czy gwałcicielem to brawo dla policjantów.



No brawa po ch*ju. Tomasza Komendę też zrobili pedofilem, właśnie przez wielogodzinne napie**alanie w podobny sposób i wymuszanie podpisywania fałszywych zeznań. A tępaki klaskały w łapki, bo przecież nie ważne czy ktoś winny, czy nie winny - ważne że jest kozioł ofiarny. Sprawa zamknięta, wpie**ol spuszczony i cześć. Najważniejsze że społeczniaki hodowane na medialnej papce są ukontentowane...
I absolutnie nic się w mentalności ludzkiej nie zmienia, w czym utwierdzają mnie właśnie takie durne komentarze.
Co prawda dopisałeś że...

Cytat:

jeśli biją bez powodu albo żeby wymusić zeznanie to wielki, murzyński ch*j im w dupę.



...ale prawdopodobnie tak właśnie jest (bo jaki jest inny powód? chcą sobie pohasać?). I pewnie te zeznania wymuszą. I statystyki poprawią. I społeczniaki będą się cieszyć że żyją bezpiecznie. Aż kiedyś im mordy nie obiją, bo będą mieli pecha.
Bandyci to bandyci, wszystko jedno czy noszą dresy, czy mundury.

PieronJasnySzlag

2018-10-07, 01:19
#up - wielkie piwo!

Adra napisał/a:

Pytanie co facet zrobił, jeśli był np. pedofilem czy gwałcicielem to brawo dla policjantów.


Na końcu filmiku widać co zrobił. Posiadał dolary.

pochminick

2018-10-07, 05:20
Doskonały materiał.

maly-boy

2018-10-07, 10:39
Jedynym wytłumaczeniem jest dla mnie że ten typ zgwałcił dla psa żonę/córkę. Jeżeli tego nie zrobił to psa na stos.