18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przesłuchania morderców #1: pułkownik Russell Williams

przesluchania.mordercow • 2019-05-14, 19:33
Witam wszystkich sadoli. Od pewnego czasu bardzo przyjemną rozrywką stało się dla mnie oglądanie oryginalnych nagrań z przesłuchań morderców, głównie amerykańskich, których w sieci krąży spora ilość. Uznałem, że warto przybliżyć ten fascynujący (przynajmniej dla mnie) temat polskiemu odbiorcy i w związku z tym stworzyłem ten oto film, w którym wziąłem na warsztat przesłuchanie Russella Williamsa, wyekstrahowałem z niego najciekawsze fragmenty, dokonałem pobieżnej analizy niektórych z nich i oczywiście całość przetłumaczyłem.

Russell Williams był pułkownikiem w kanadyjskiej armii. 7 lutego 2010 roku został wezwany na policję w Ottawie w sprawie kilku podobnych przestępstw dokonanych na kobietach w 2009 i 2010 roku w Kanadzie. Pierwsze dwa stanowiły włamania i przestępstwa na tle seksualnym popełnione na dwóch mieszkankach Tweed, miasta, w którym mieszkał również sam Williams. Kolejna ze spraw dotyczyła Marie-France Comeau, kapral w kanadyjskiej armii, która została zamordowana w swoim domu w Ottawie. Najświeższym przypadkiem było zniknięcie Jessiki Lloyd, młodej dziewczyny mieszkającej niedaleko Williamsa, który stał się głównym podejrzanym w tych wszystkich sprawach.

Oryginalne nagranie z niniejszego przesłuchania można znaleźć w serwisie YouTube wpisując w wyszukiwarkę frazę "Russell Williams interrogation".

Jeśli znajdzie się choć garstka osób, którym taka formuła się spodoba, to pewnie wrzucę kolejne filmy z przesłuchań.



seattle

2019-06-02, 22:51
k***a codziennie tu zaglądam i czekam!!

ivo8dwa

2019-07-01, 18:59
nieźle zwalone z youtuba , facet co ma kanał z 5k widzów , dziwnym trafem wrzucił w ten sam dzień ;/