18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przesiadka bez przystanku

~Velture • 2017-12-29, 03:18
Może tak będzie wyglądała kiedyś przyszłość transportu.
W sumie nie u nas bo u nas to jest problem aby pociąg w ogóle dojechał.


Tatun

2017-12-29, 06:27
Nie przejdzie, Karyny i Janusze będą stać w przejściu

nowynick

2017-12-29, 08:20
Tatun napisał/a:

Nie przejdzie, Karyny i Janusze będą stać w przejściu



wg mnie przejdzie, bo pomysł w ch*j dobry. Aha tylko, że nie u nas rzecz jasna. My do dziś ledwo osiągnęliśmy przedwojenny czas podróży między miastami... :(

BigCohones

2017-12-29, 08:26
Oj przydałby się słup trakcyjny pomiędzy torami ;)

Deme

2017-12-29, 08:46
Gdzie u nas znajdą takie równe tory.

saves

2017-12-29, 09:47
W ten sam sposób będą dostarczać w drugą stronę produkty do kawalerki maszynisty umieszczonej tuż za kabiną.

-UnStopaBle-

2017-12-29, 09:56
A co zrobić jak przesiadka się spóźni?

parolpl

2017-12-29, 10:40
@-UnStopaBle-
Dlatego u nas nie będzie działać.


grudzin7

2017-12-29, 10:59
A mi to wygląda na fajny sposób eliminowania ze społeczeństwa tych zjebów trzymających drzwi "bo jeszcze kolega biegnie"
Przy okazji będą ładne efekty specjalne ;-)

htp

2017-12-29, 11:06
nowynick napisał/a:



wg mnie przejdzie, bo pomysł w ch*j dobry. Aha tylko, że nie u nas rzecz jasna. My do dziś ledwo osiągnęliśmy przedwojenny czas podróży między miastami... :(


Tylko, że pomysł ma ponad pół wieku :-/

Noside

2017-12-29, 11:17
Wymaganie od przeciętnego przedstawiciela gatunku ludzkiego takiej precyzji to pomysł z piekła rodem.
A to nie jest widzimisię, że pociągi się rozłączają, tylko tory się rozchodzą.
Na ch*j takie przekombinowanie, kiedy można normalnie na stacji się przesiąść i nikt przy tym nie zginie (najwyżej się spóźni, a to już jego sprawa)

nowynick

2017-12-29, 13:22
Noniesondze napisał/a:

Wymaganie od przeciętnego przedstawiciela gatunku ludzkiego takiej precyzji to pomysł z piekła rodem.



no pewnie dlatego to zrealizują komputery nie ludzie, przyszłość transportu należy do maszyn nie ludzi

Strugi

2017-12-29, 13:37
A co jeśli przejść będzie chciało w ch*j osob i kazdy bedzie mial duzo bagazy i sie okaze ze ktos utknei w przejsciu albo cos sie stanie, a pociągi zapie**alają dalej prosto ale w koncu muszą się "rozdzielic" i co wtedy ? :D beda sie zatrzymywac? czy jak?
Poza tym musiało by powstać mnóstwo trakcji takich gdzie pociągi jechały by jeden obok drugiego i wgl żeby na różnych trasach akurat dwa pociągi się połączyły podczas przejazdu to też takie troche... wg mnie nie przemyslane, torowiska to nie autostrady ze non stop nak***iaja w te i spowrotem albo po kilka na raz. wg mnie to nie przejdzie

nwonigers

2017-12-29, 14:24
w Japonii takie cos pewnie powstanie, ale w Polsce nigdy w zyciu. Tutaj jeden pociag sie spoznia a co dopiero akcja logistyczna planowania polaczenia sie tych pociagow gdzies na trasie...

hutsch

2017-12-29, 14:35
Trochę wyobraźni panowie, załóżmy że każdy z pociągów ma przygotowane wydzielone przestrzenie, dla np 10 czy 20 osób, gdzie już 10 minut przed 'przesiadką' pasażerowie się przygotowują, i kiedy dochodzi do połączenia pociągów, wymieniają one między sobą jedynie te 'przestrzenie' tak że ludzie nie przechodzą tylko są transportowani z jednego pociągu do drugiego. Można pomyśleć? Można.