18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Przerzucanie do strefy Było.pl a materiały pierwotne

Inszy • 2010-07-31, 20:52
Dziś naszła mnie taka myśl, żeby modzi przy przerzucaniu tematów do strefy Było.pl podali linka do wersji pierwotnej. Skoro zwykłych użytkowników to obowiązuje przy zgłaszaniu, to w przypadku porządkowych powinno być tak samo.
Bo jeżeli wrzuca się temat, którego nie można znaleźć ani po opisie ani po tagach, a on znika jako powtórzony i nie ma żadnego dowodu, to coś jest mocno nie tak.
Oczywiście, jeden film może zostać opisany na 100 osób w taki sposób, że inne tego nie skojarzą, więc się go nie znajdzie, ale teraz to wygląda na za dużą samowolkę modów typu "Widziałem to i na pewno na Sadisticu więc wywalam". Niestety pamięć ludzka bywa zawodna i sam się kilka razy łapałem na "przecież to ostatnio było" po czym okazywało się, że owszem było, ale na innym serwisie.
Więc nie wierzę, że ani jeden film czy zdjęcie nie wyfrunęły całkiem bezpodstawnie.

~Bambi~

2013-07-21, 11:01
Masz swój link w temacie :roll:

zygmuntor

2013-07-22, 22:15
Bambi~ napisał/a:

Masz swój link w temacie :roll:


Ok. Dzięki za wyjaśnienie.

Myślę, że tak jak pisze Inszy, dobrym zwyczajem modów była by jakaś informacja, do wyboru:

1. Link
2. Nie chce mi się szukać, mam cię "głęboko w poważaniu" zwykły szeregowy userze i daję twoją wstawkę do było

Bo takie wyrzucanie tematów, bez rzadnej informacji, mocno zniechęca do zakładania kolejnych

Prometheus_Coprophagus

2013-07-22, 22:19
Tak, pewnie, ktoś będzie szukał ch*jowo otagowanego i jeszcze gorzej opisanego materiału sprzed 4 lat tylko dlatego, że użytkownik zesrał się z bólu po przeniesieniu jego wspaniałego, wychuchanego tematu do było.pl. I tak przy wszystkich dublach, jakie się pojawiają (a zdarza się powyżej 100 dziennie). :catfacepalm:
Puknijcie się w łepetynki.