18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Przerosła go technologia

Syn_Milionera • 2023-03-10, 01:58
Amerykańska technologia Jacka Danielsa kontra rusek.


Lololoney

2023-03-10, 03:13
Syn_Milionera napisał/a:

Przerosła go technologia



Raczej fizyka...

Kozłastopa

2023-03-10, 05:05
Lololoney napisał/a:

Raczej fizyka...



Gdybys wyj***l sie na prostej drodze, to tez mialbym nazwac cie fizykiem? Otóz nie, to kalectwo. Jak w powyzszym.

zlaskipanskiejbozydarr

2023-03-10, 07:04
Panowie; ustawka. Nie łykajcie wszystkiego bezkrytycznie, bo wstyd będzie.

Angevil

2023-03-10, 07:23
Brak możliwości głosowania na NIE czy jakiejkokolwiek możliwości zgłoszenia wstawki jako gówno to jest taki rak sadistica jak ch*j. Takie wrzutki nie powinny w ogóle mieć miejsca. Tu się ogląda ucinanie kończyn a te gówna z tiktoka niech zostają tam gdzie zostały wysrane.

marmar

2023-03-10, 07:52
Angevil, od kończyn i ich braku jest hard, tam takie coś na pewno nie wpadnie

Swoją drogą tak jakby k***a technologii z drutu w ogóle było potrzeba do nalania sobie szklany. Ja tylko raz widziałem toto w użyciu, ale butelka miała chyba 5 litrów.

aluprof

2023-03-10, 10:12
po czym poznałaś że to rusek, ciasna p*zdo? Opowiedz

Jagiels

2023-03-10, 10:18
Ja słyszałem że to brudny Ukrainiec z kartoflanym nosem którego utrzymujesz w własnym kraju

JebacPiSForever

2023-03-10, 10:21
Ruski nie ogarnia wyrobu z zachodu i nie potrafi się za niego zabrać. Szklanka też wydaje mu się obca, całe życie nak***iał spirol przemysłowy i inne rozpuszczalniki , które kolega kradł z roboty wynosząc je w karnistrach.

zbigniewz

2023-03-10, 11:12
Jakbym już tyle wypił to też bym tak zrobił...

kryptonowa_laska

2023-03-10, 11:36
Angevil napisał/a:

Brak możliwości głosowania na NIE czy jakiejkokolwiek możliwości zgłoszenia wstawki jako gówno to jest taki rak sadistica jak ch*j. Takie wrzutki nie powinny w ogóle mieć miejsca. Tu się ogląda ucinanie kończyn a te gówna z tiktoka niech zostają tam gdzie zostały wysrane.



Można podnieść próg wyjścia z poczekalni. Przypuszczam, że gdy serwis był mniej popularny kilka (-naście) lat temu, to świeże materiały dostawały odpowiednio mniej piw. Teraz serwis jest popularny, więc ten próg powinien wynosić, moim zdaniem, 100 piw.

_Tytanowy_Janusz_

2023-03-10, 15:18
flacha na bank zaj***na z ukraińskiego mieszkania

T3RMINATOR

2023-03-10, 15:55
I ja pytam czemu to gówno z tik-toka nie wylądowało w sucharach?

Buddaa09

2023-03-10, 16:25
Angevil napisał/a:

Brak możliwości głosowania na NIE czy jakiejkokolwiek możliwości zgłoszenia wstawki jako gówno to jest taki rak sadistica jak ch*j. Takie wrzutki nie powinny w ogóle mieć miejsca. Tu się ogląda ucinanie kończyn a te gówna z tiktoka niech zostają tam gdzie zostały wysrane.



To nie jedyny rak. Wystarczy poczytać niektóre komentarze żeby dostać raka mózgu. Kiedyś ten portal miał sens, a teraz to za dużo tu żydów, ukronazistów i debili j***nych.