18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przerażony nauczyciel

CrazyEdek • 2016-03-23, 18:34
Zaczniemy dzisiaj od...


bumeck

2016-03-23, 18:36
o k***a ,ale śmieszne hahahahaha

mlekozklasa

2016-03-23, 20:53
Ja jak chodziłem kiedyś do LO to biurko zawsze stało na drewnianym podejście. Mieliśmy babę od Niemieckiego - taką jędzę, której nikt nie lubił. Na tłusty czwartek miała oblizane pączki, ale największą radochę dawało nam podstawienie jej pułapki na myszy koło biurka - tak żeby widziała. Mówiliśmy, że po klasie gonią myszy. Było po lekcji :)

Jeden z kolegów potem miał problem, że się nad nią znęcamy psychicznie. Szkoda, że to były czasy aparatów VGA za milion kieszonkowego :(

Masterof

2016-03-24, 01:58
nightcravler napisał/a:

@up ciekawe jak Ty byś sp***alał :3



Przed wężem? Tylko p*zdusie uciekają przed czymś co ma 4 zęby i nie ma nóg. Taka żaba tylko dłuższa :hitler: Jakbym nie pisał z roboty to wstawiłbym fotkę z targów gadów, na której w jednej łapie dzierżę jednego węża, w drugiej kolejnego i trzeciego mi typ na szyję zakłada.

Ktosiu_1

2016-03-24, 02:12
Masterof napisał/a:

to wstawiłbym fotkę z targów gadów, na której w jednej łapie dzierżę jednego węża, w drugiej kolejnego i trzeciego mi typ na szyję zakłada.



"Błękitna Ostryga"? czy jakoś tak się ten lokal nazywał???

Masterof

2016-03-24, 02:36
Ktosiu_1 napisał/a:



"Błękitna Ostryga"? czy jakoś tak się ten lokal nazywał???



Czy wy homosie zawsze w temacie, gdzie jest wyraz wąż, kakao, drut, kolejarz, grota musicie wrzucać swoje wspomnienia?

nightclaw

2016-03-24, 07:37
Masterof napisał/a:



wąż, kakao, drut, kolejarz, grota



Ok, jestes pedalem i lubisz pisac o penisach - mozesz juz przestac, rozumiemy aluzje

WeedLover

2016-03-24, 08:31
ch*j, że nie jadowity, że dusiciel. Będąc nieprzygotowanym na tak bliskie spotkanie też bym spieprzał gdzie pieprz rośnie. Potem wrócił i przerobił na portfele.

Ktosiu_1

2016-03-24, 12:24
Masterof napisał/a:

Czy wy homosie zawsze w temacie, gdzie jest wyraz wąż...



Wyluzuj, jesteś na Sadistic a nie na forum ofiologicznym i tak mi się jakoś skojarzyło.
Jak czujesz się urażony to sorry! :-(








a tak przy okazji, skończyło się happyendem? :spermshot:
:amused:
rzuć fotki albo filmik na harda materiał własny jest wysoko piwkowany

Asmodean

2016-03-24, 13:49
Masterof napisał/a:



Przed wężem? Tylko p*zdusie uciekają przed czymś co ma 4 zęby i nie ma nóg. Taka żaba tylko dłuższa :hitler: Jakbym nie pisał z roboty to wstawiłbym fotkę z targów gadów, na której w jednej łapie dzierżę jednego węża, w drugiej kolejnego i trzeciego mi typ na szyję zakłada.



Ale swoimi przygodami z gejowskich gang bangów to się chwalić nie musisz.

Swir_93

2016-03-24, 15:15
Znając Amerykę to zaraz koleś zgarnie milion odszkodowania i będzie klepał murzynki po dupie popijając drina

Ork.Fajny

2016-03-25, 18:57
Masterof napisał/a:

Przed wężem? Tylko p*zdusie uciekają przed czymś co ma 4 zęby i nie ma nóg. Taka żaba tylko dłuższa :hitler: Jakbym nie pisał z roboty to wstawiłbym fotkę z targów gadów, na której w jednej łapie dzierżę jednego węża, w drugiej kolejnego i trzeciego mi typ na szyję zakłada.


Chciałeś wyjść na bohatera, a wyszedłeś na "bohatera" co ma jaja na tyle duże aby wziąć do ręki jakiegoś mało groźnego gada na targach gejów. Chcesz przykozaczyć swoim kolegom z sadistica to k***a wstaw filmik jak polujesz na dzikie jadowite węże o wielki pani bochateże...