18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przepychanki i przesuwanki na pasach w Lesznie

Yakov • 2019-07-26, 18:05
Pan z panamery zatrzymał się w połowie pasów, pani chciała przejść, pan ruszył i kłopoty gotowe. Chwila przepychanek i pan postanowił przesunąć panią autem.
Właściciel porsche namierzony, ale "kluczyki były na stole i każdy mógł tego dnia pożyczyć auto".

W 10s wygląda jakby doszło do ślinoczynów :?:



A o jakości monitoringu w Lesznie się nie wypowiem.

Byku35

2019-07-26, 18:36
up widzę że nie tylko ja to zauważyłem,
ta cała nagonka na chłopa z porsche to jakieś żart!
ona powinna zostać ukarana a nie on

Yakov

2019-07-26, 18:59
Byku35 napisał/a:

ona powinna zostać ukarana a nie on



Oboje powinni zostać ukarani, ale to on wymusił pierwszeństwo na przejściu.

Antek01

2019-07-26, 19:20
k***a, jak widzę typów z tymi pedalskim saszetkami to mnie skręca...nowa moda k***a. Nie dziwię się że mu napluła w mordę.

Shanttyy

2019-07-26, 19:20
Z jednej strony patola pt. "podam go do sądu, może wyrwe siano", a z drugiej "mam porsche, mogę wszystko". Nic tylko popcorn i oglądać :D

sereja3

2019-07-26, 19:31
On ruszył w jej stronę bo ta k***a ślepa wyszła zza pola widzenia to logiczne, że jej nie widział. Później trochę przesadził, ale lama po ch*j pluła?

Warchlak1920

2019-07-26, 20:17
Byku35 napisał/a:

up widzę że nie tylko ja to zauważyłem,
ta cała nagonka na chłopa z porsche to jakieś żart!
ona powinna zostać ukarana a nie on



Byku waginosceptyku, Ty tutaj?

Dobra, baba zachowała się jak baba, wyszła z ch*j wie skąd i zamiast zachować się jak kobieta, zachowała się jak lampucara. Jednak, no k***a panowie, jakim trzeba być zjebem, żeby odpie**olić takie czary w miejscu publicznym. ch*j tam z tą lepą, ale potrącenia mu nie darują. W dupie może sobie wsadzić te "kluczyki na stole były". No i tak przy okazji, cała akcja na pasach, gdzie pana tam w ogóle nie powinno być.

EvilDog

2019-07-26, 20:25
Na tvp.info był o tym artykuł, winą od razu był obarczony kierowca bo miał Porshe :D (przynajmniej w komentarzach)

McQurwa

2019-07-26, 20:43
Dorwać swoją byłą na pasach, wersja pólprofesjonalna

mirkselv2

2019-07-26, 22:18
sereja3 napisał/a:

On ruszył w jej stronę bo ta k***a ślepa wyszła zza pola widzenia to logiczne, że jej nie widział.



Zza jakiego pola widzenia? O czym ty piszesz chłopie? Gość stoi na środku pasów, gdzie nie powinien stać. Ale dobra, czasem trzeba kogoś przepuścić kto nagle wyjedzie, więc to akurat można darować. Tak czy inaczej przed ruszeniem z takiego miejsca każdy kierowca, który nie znalazł prawka w chipsach powinien się rozejrzeć. Gość nie jedzie kilkutonową Scanią, żeby miał martwe pole wokół maski. Jeżeli masz prawko i uważasz, że ruszył poprawnie, to może nie będę komentował.

A co do reszty wydarzeń, to wg mnie gość powinien dostać karę inną niż mandat, bo ten raczej nie za bardzo go zaboli. Nie wiem, czy za takie przewinienia policja może prawko chociaż na miesiąc zabrać, ale chyba taka kara byłaby stosowniejsza.

kzf

2019-07-26, 22:46
Panowie z tego, co widać na filmiku, to protokół "łata w pysk dzikowi" został wczytany już w momencie wychodzenia z samochodu. Jak na nią nacierał, to nutella płynąca w jej żyłach podsunęła tylko jedną metodę obrony "pluj niczym lama, może się zatrzyma, żeby wytrzeć plwocinę".

No gość zachował się jak typowy burak, który myśli, że świat padnie mu do stóp, bo Prosiaka sobie kupił. Utylizacja 3xTAK

Takafura

2019-07-26, 22:47
mirkselv2 napisał/a:


A co do reszty wydarzeń, to wg mnie gość powinien dostać karę inną niż mandat, bo ten raczej nie za bardzo go zaboli. Nie wiem, czy za takie przewinienia policja może prawko chociaż na miesiąc zabrać, ale chyba taka kara byłaby stosowniejsza.


Prokurator Okręgowa w Poznaniu podjęła decyzję o zatrzymaniu kierowcy porsche. Mężczyźnie grozi do trzech lat więzienia. (wp.p,)

Bejker

2019-07-27, 01:26
Czemu ona za winkla tego auta wychodzi ?

Arachmit

2019-07-27, 02:18
Bejker napisał/a:

Czemu ona za winkla tego auta wychodzi ?



Wychodzi na pasach, wina placka w aucie co stanął jak p*zda. Co do wszystkich komentarzy to prawda jest taka. Nie leczymy skutków tylko przyczyny. Przyczyną tej sytuacji była c**a w aucie co nie potrafi ogarnąć mocy wozy i zatrzymała się w połowie pasów, albo jakiś inny powód był. Jednak prawdą jest że jeśli nie masz miejsca by przejechać przez pasy to nie jedziesz... . Skoro już się na te pasy wbił to powinien widzieć babkę która w cale mu aż tak z za winkla nie przechodziła. Jak na moje oko to po prostu była kawałek obok jego prawego światła przedniego. Jeśli jej nie zauważył to chyba nie patrzył gdzie jedzie co potwierdzało by diagnozę że jest zjebem.