18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeprosiny...

hellbwoi • 2018-10-15, 21:39
coś z cyklu, przepraszam, żeś głupi.



Po...........no

2018-10-16, 20:27
Szacunek do Urbana hahaha.j***ne ameby po podstawówce.

qvcx

2018-10-16, 20:29
Ja tam u Urbana nie widzę nic więcej niż uszatej dupy. A inteligencję ma k***y czerwonej. Powinien wisieć za wmawianie Polakom kłamstw.

edek.bajzel

2018-10-16, 21:31
TB303 napisał/a:


Szanujemy, bo jest cholernie inteligentną bestią z ogromnym dystansem do siebie. A ty jesteś zwykłym zawistnym polaczkiem, który zazdrości Urbanowi, że ma wszystkiego po swoje kulfoniaste uszy :amused:

Teraz na poważnie: Nieogarze mój drogi - można kogoś cenić i szanować, co nie znaczy, że się taką osobę lubi. Trzeba być idiotą i ignorantem, by nie szanować jego inteligencji, podejścia do życia, a nawet samego siebie. A, że jest żydem i czerwoną k***ą - co sam otwarcie przyznaje - to inna sprawa :amused:


widac ze młody jestes, ale wyobraź sobie faceta który dymał twoja mame,
on tak robil, bo dymał Polakow w latach 80 , kłamiąc, świecąc w telewizji łysą pala,
tez napiszesz o nim cieply komentarz
stać Cie na więcej


hoszo napisał/a:

@up: ja Pana Urbana bardzo cenię i szanuję.


gratuluje, jesteś wyjątkowo mądrym... czleniem
jak mu pokarzesz na pewno możesz liczyć na względy , tylko się przedtem obrzezaj

kreatywnakrowa

2018-10-16, 23:30
edek.bajzel napisał/a:


widac ze młody jestes, ale wyobraź sobie faceta który dymał twoja mame,
on tak robil, bo dymał Polakow w latach 80 , kłamiąc, świecąc w telewizji łysą pala,
tez napiszesz o nim cieply komentarz
stać Cie na więcej



gratuluje, jesteś wyjątkowo mądrym... czleniem
jak mu pokarzesz na pewno możesz liczyć na względy , tylko się przedtem obrzezaj


Całkiem jak pislamskie k***y w aktualnych czasach z tą różnicą, że Urban pisał (w "Nie") prawdę.

qvcx

2018-10-16, 23:46
kreatywnakrowa napisał/a:


Całkiem jak pislamskie k***y w aktualnych czasach z tą różnicą, że Urban pisał (w "Nie") prawdę.



To że z k***izny postanowił być normalny wcale nie kasuje jego sk***ienia komunistycznego. Powinien wisieć już w 89 roku

dashadow

2018-10-17, 08:50
TB303 napisał/a:

Czyli jesteś zwyczajnym idiotą... Dodatkowo polaczkiem biedaczkiem :amused:



hola, hola, nie rozmawiasz ze swoim ojcem, patolu

Po...........no

2018-10-17, 20:03
Co k***a Urban robił? Pisał prawdę?Nauczcie się matoły, istnieją trzy rodzaje prawdy moja, twoja i gówno prawda.Urban to pie**olony pionek na usługach ubecjj, teraz to zwykła mafia, układy trwały i będą trwać, a wy tylko udowadniacie że Polacy to zwykłe matoly, zaraz Tusk wróci i znowu was oszuka, taki motłoch można tylko oszukać.

kreatywnakrowa

2018-10-19, 06:56
PosłodzoneGówno napisał/a:

Co k***a Urban robił? Pisał prawdę?Nauczcie się matoły, istnieją trzy rodzaje prawdy moja, twoja i gówno prawda.Urban to pie**olony pionek na usługach ubecjj, teraz to zwykła mafia, układy trwały i będą trwać, a wy tylko udowadniacie że Polacy to zwykłe matoly, zaraz Tusk wróci i znowu was oszuka, taki motłoch można tylko oszukać.


Nie spinaj się tak nerwowo bo się zesrasz posłodzonym gównem. Z twojej nic nie znaczącej wypowiedzi wnioskuję, że często musisz dawać się oszukiwać. Przesadziłeś z dawkowaniem TVPiS, zalecam eutanazję gdyż uszkodzenie twojego mózgu jest nieodwracalne. Tuskiem to sobie możesz straszyć swoich kolegów ze szpitalnego oddziału psychiatrycznego, może na nich to działa. Tu na sadolu twoje żałosne pie**olenie wzbudzi wyłącznie uśmiech politowania.

TB303

2018-10-19, 15:47
dashadow napisał/a:



hola, hola, nie rozmawiasz ze swoim ojcem, patolu


Zamknij się, polaczku biedaczku :amused:

sa...........os

2019-01-10, 01:20