18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przepraszam ale czy mógłby pan nie blokować ruchu?

~Velture • 2017-11-11, 17:16
Jednak typek się niczego nie nauczył i czuję niedosyt.


ToPrzeciezJa

2017-11-11, 17:44
I to jest wartościowa edukacja. Na pewno już drugi raz tak nie zrobi :)

nowynick

2017-11-11, 17:50
Kolejne zombie telefonu. k***a pomyslec ze 20 lat temu prawie nikt nie mial i jakos zylismy...

~Velture

2017-11-11, 18:14
@nowynick
Tu nawet nie chodzi o to, że zombie tylko k***a mać to jest pie**olona ulica. Bo te bandy zjebów na chodnikach co idą zapatrzone w telefon to pół biedy ale na drodze to już porażka a dołączając do tego, że skuterzyści w chinach to same zjeby myślące tylko o sobie pogarsza jeszcze tej pie**olony telefon.
Wczoraj nawet wrzucałem podobny filmik.

No w każdym razie chodzi mi o to, że pomimo wszystko dalej nie ogarniam ludzi co są zapatrzeni w te j***ne smartfony oglądając fejsiki, instagramy, ćwierkacze i pierdylion innych gówien bez których nie mogą żyć.

garota

2017-11-11, 18:23
I ch*ja mu zrobili. Ostatnio były filmy jak w korei podczas pożaru ludzie wyrzucali przez okna zanim sami wyskoczyli...telefony i ładowarki. To jest tak zj***ny naród. Wyj***ć mu telefon w cholerę. Pewnie tego samego wieczoru by się pociął bo stracił by kolekcję pokemonów czy innego gówna.

nowynick

2017-11-11, 18:37
Taka mała dygresja jaka przyszla mi do glowy. Jak zobaczylem pierwszy raz smartphona to pomyslalem no ni ch*ja ludzie nie przerzuca sie z telefonow trzymajacych 7 dni na gowno z ktorym dalej niz 5 metrow od gniazdka nie odejdziesz. No Jobsem to ja nie jestem :mrgreen:

elfis

2017-11-11, 19:02
za pie**olenie przez telefon,
facet czy baba bo tych widzę na ulicach w ciul
kibel i p*zdę
przez płotek, a kluczyk i telefon potraktować jak rzut granatem w niemców albo ruskich

pakicito

2017-11-11, 19:16
Cytat:

Taka mała dygresja jaka przyszla mi do glowy. Jak zobaczylem pierwszy raz smartphona to pomyslalem no ni ch*ja ludzie nie przerzuca sie z telefonow trzymajacych 7 dni na gowno z ktorym dalej niz 5 metrow od gniazdka nie odejdziesz. No Jobsem to ja nie jestem


jak w TV coś jest modne i na topie to bydło zawsze zamieni siekierkę na kijek

diegtiarov

2017-11-11, 20:34
ten jeden chyba pedał bo z torebką wyleciał i tak z liścia jebną jak ciota

djted

2017-11-12, 02:58
No i k***a prawidlowo !

Jorgen88

2017-11-14, 00:38
@upy wy się r*chacie ? papugi ? double account ? czy @djted jesteś po prostu debilem ?