18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przepraszam ale co do chuja?

~Velture • 2019-11-09, 10:49
Czy możecie mi wyjaśnić co to za ch*jowe próby wpie**alania reklamy imitującej temat i oszukującej adblocka?





Nie gnijcie pały i jak już to niech będzie chociaż jak w przypadku tych maturabzdura czy innych polimatów gdzie można było chociaż kliknąć IGNORUJ a nie jak tutaj gdzie ukrywacie reklamę pod wyglądem tematu.

k***a. Szanujmy się.

~Angel

2019-11-09, 12:05
:roll:

Ty nawet adblocka nie potrafisz używać :rofl:



Wyskocz z z kilku tysięcy miesięcznie to nie będzie reklam. Prujesz się a na większość rozrywkowych portali czy nawet stron informacyjnych przy włączonych dodatkach typu adblock nie masz szansy wejść bo zaraz wyskakuje informacja o tym iż strony utrzymują się z reklam.
Tu na szczęście tej blokady i można swobodnie korzystać z portalu bez widocznych reklam nawet na mobilnej wersji strony.

Jak masz jakieś uwagi to pisz kulturalnie a nie jak u siebie we wsi.

~Velture

2019-11-09, 12:11
Angel napisał/a:

Ty nawet adblocka nie potrafisz używać

Wyskocz z z kilku tysięcy miesięcznie to nie będzie reklam. Prujesz się a na większość rozrywkowych portali czy nawet stron informacyjnych przy włączonych dodatkach typu adblock nie masz szansy wejść bo zaraz wyskakuje informacja o tym iż strony utrzymują się z reklam.
Tu na szczęście tej blokady i można swobodnie korzystać z portalu bez widocznych reklam nawet na mobilnej wersji strony.
Jak masz jakieś uwagi to pisz kulturalnie a nie jak u siebie we wsi.



Odpowiem brutalnie szczerze: To tacy jak ja tworzą ten portal. To dzięki mnie, tobie i innym, którzy wrzucają tutaj cokolwiek, istnieje sadistic. Top10 userów jak stąd zniknie to sadol zdechnie. Takie są fakty.
Więc jeśli się do czegoś przypie**alam uważam, że mam do tego pełne prawo jako osoba generująca ruch na stronie.

~Angel

2019-11-09, 13:11
Velturałkę napisał/a:

Odpowiem brutalnie szczerze: To tacy jak ja tworzą ten portal. To dzięki mnie, tobie i innym, którzy wrzucają tutaj cokolwiek, istnieje sadistic. Top10 userów jak stąd zniknie to sadol zdechnie. Takie są fakty.
Więc jeśli się do czegoś przypie**alam uważam, że mam do tego pełne prawo jako osoba generująca ruch na stronie.



To że ktoś się udziela więcej czy mniej nie zwalnia go od zachowania podstawowych zasad kultury.
Każdy by chciał aby nie było reklam ale taki doświadczony użytkownik jak TY powinien doskonale sobie zdawać sprawę żeby taki duży portal jak sadistic funkcjonował musi mieć na to fundusze aby opłacić serwery które pozwolą na płynne utrzymanie ruchu na stronie. Jak 99,9% tego typu stron swoje zyski ma z kliknięć w reklamę więc aby reklamy były jak najmniej nachalne trzeba jakoś je wrzucić na stronę.

Powinniśmy się cieszyć, że jest możliwość blokowania reklam na sadolu a przy odpowiedniej konfiguracji dodatków typu adblock nie ma ich wcale ale każdy kij ma dwa końce.
Ciekawe czy na YT tez płaczesz że są reklamy?
Nawet taki Filmweb nawalił reklam a jak chcesz ich nie mieć to płać za to co jest na YT za free.
Chyba nie o to chodzi aby się "przypie**alać" tylko trzeba zrozumieć pewne podstawowe kwestie funkcjonowania wielu tego typu portali i jak coś się pojawia to od razu wulgarnie ryczeć bo olaboga reklama na sadolu!

~Velture

2019-11-09, 13:44
Angel napisał/a:

To że ktoś się udziela więcej czy mniej nie zwalnia go od zachowania podstawowych zasad kultury.
Każdy by chciał aby nie było reklam ale taki doświadczony użytkownik jak TY powinien doskonale sobie zdawać sprawę żeby taki duży portal jak sadistic funkcjonował musi mieć na to fundusze aby opłacić serwery które pozwolą na płynne utrzymanie ruchu na stronie. Jak 99,9% tego typu stron swoje zyski ma z kliknięć w reklamę więc aby reklamy były jak najmniej nachalne trzeba jakoś je wrzucić na stronę.
Powinniśmy się cieszyć, że jest możliwość blokowania reklam na sadolu a przy odpowiedniej konfiguracji dodatków typu adblock nie ma ich wcale ale każdy kij ma dwa końce.
Ciekawe czy na YT tez płaczesz że są reklamy?
Nawet taki Filmweb nawalił reklam a jak chcesz ich nie mieć to płać za to co jest na YT za free.
Chyba nie o to chodzi aby się "przypie**alać" tylko trzeba zrozumieć pewne podstawowe kwestie funkcjonowania wielu tego typu portali i jak coś się pojawia to od razu wulgarnie ryczeć bo olaboga reklama na sadolu!



Ja nie mówię o braku reklam. Mogą być. Niech będą. Nie ma nic za darmo i trzeba zarabiać jeśli się da.
Zwracam uwagę na formę reklamy, która mnie wk***ia.
Tak, na yt płaczę na reklamy. Tylko różnica jest taka, że ja w odróżnieniu od innych nie korzystam z adblocka bo jako ex-webmaster i osoba która stworzyła i zarządzała dziesiątkami stron internetowych wiem doskonale, że nic za damski ch*j się nie robi a charytatywnie to żona dupy nawet nie da. Nic mnie nie kosztuje jak mi się załadują te ch*jowe reklamy tutaj więc nie blokuję. Nie blokuję bo rozumiem. Ja jako użytkownik chcę jasno wiedzieć k***a co jest reklamą a co nią nie jest.

Wk***ia mnie coś co ma udawać temat. Niech to będzie w jakikolwiek sposób k***a wyróżnione tak aby było jasno i wyraźnie widać, że to reklama a nie jak tysiąc guzików "DOWNLOAD" przed ściągnięciem czegoś.

~Angel

2019-11-09, 13:52
Velturałkę napisał/a:

Wk***ia mnie coś co ma udawać temat. Niech to będzie w jakikolwiek sposób k***a wyróżnione tak aby było jasno i wyraźnie widać, że to reklama a nie jak tysiąc guzików "DOWNLOAD" przed ściągnięciem czegoś.
______________





Każdy kto ma wadę wzroku na poziomie 20 dioptrii albo mniejszą widzi napis REKLAMA .

Nie ma przy reklamie piw, opcji postawienia, komentarzy więc trzeba być na prawdę ciemną masą aby nie zajarzyć, że to reklama a nie temat.

Gdyby faktycznie reklama została ukryta w oknie tematu gdzie jest data wrzucenia, ikonki z piwami czy nawet wstawiona sztucznie jakaś ilość piw to wtedy można mieć odczucie, że taki zabieg to naciąganie aby kliknąć w reklamę..

~Velture

2019-11-09, 14:09
Angel napisał/a:

Każdy kto ma wadę wzroku na poziomie 20 dioptrii albo mniejszą widzi napis REKLAMA .
Nie ma przy reklamie piw, opcji postawienia, komentarzy więc trzeba być na prawdę ciemną masą aby nie zajarzyć, że to reklama a nie temat.
Gdyby faktycznie reklama została ukryta w oknie tematu gdzie jest data wrzucenia, ikonki z piwami czy nawet wstawiona sztucznie jakaś ilość piw to wtedy można mieć odczucie, że taki zabieg to naciąganie aby kliknąć w reklamę..



ehhh… zobrazuję ci o co mi chodzi i w jaki sposób taka forma reklamy przypomina mi coś co ma miejsce od 20 lat już:


Ja wchodząc tutaj nie patrzę kto dał temat ani kiedy. Po prostu już mój mózg to olewa. Podobnie masz z taką reklamą.
Powiem więcej: jakby k***a nie było pod tym filmikiem sugerowanych YT to bym nawet nie zwrócił uwagi. Dopiero fakt, że nienaturalnie wygląda filmik w temacie wzbudził moje wątpliwości.

Człowiek strzela z pamięciówki po prostu.

Jeśli dalej nie rozumiesz o co mi chodzi to szkoda naszego wspólnego czasu na zagłębianie się w to.

~Angel

2019-11-09, 14:21
To,że ty ignorujesz fakty, oraz wszelkie przesłanki aby nie kliknąć bo to reklama i nawet oznaczone jest jako reklama to w dalszym ciągu szukasz czegoś aby wyszło na twoje. Nie, ta reklama nie przypomina tego co wrzuciłeś i powtórzę, że tylko ślepy nie zorientuje się iż jest to reklama.
Widocznie jak kliknąłeś to sposób okazał się trafiony i wypada tylko podziękować za kliknięcie w reklamę.

gabriel0

2019-11-10, 23:51
Angel napisał/a:

Nie, ta reklama nie przypomina tego co wrzuciłeś


I o to tu chodzi. Praktycznie do złudzenia przypomina zwyczajny temat.

Też miałem tu was zwyzywać za ten sposób wciskania kitów, ale że mam tu gówno do gadania, to nawet nie zaczynałem.