18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemoc wobec pracowników w Holandii

Pi...........ki • 2020-06-11, 11:40
Oszuści stosują mobbing na pracownikach. Polak Polakowi wilkiem.

No...........iX

2020-06-11, 11:45
Powinni założyć własne biznesy.
Będą wtedy mogli się spóźniać, spać do południa, pić i jeść za darmo dowoli.

pogromca_ignorantow

2020-06-11, 11:52
NorbiX napisał/a:

Powinni założyć własne biznesy.
Będą wtedy mogli się spóźniać, spać do południa, pić i jeść za darmo dowoli.

Nie, po prostu powinni omijać pośredników i kłopotu nie ma. To samo było w UK czy wcześniej w USA - niemoty nieznające języka i realiów stanowiły żer dla sępów. A jak w końcu załapały, że nikt im nic nie załatwi z dobrego serca i trzeba się w końcu ogarnąć, to stanęli momentalnie na nogi.

edmund

2020-06-11, 12:05
wygląda na to że ktoś prowadzi działalność przestępczą, piwko dla upowszechnienia

aaaaaaaaaaaaaa

2020-06-11, 12:06
Zgłoszone do prokuratury?? Bo to wygląda na pozbawienie wolności.

wertuqq

2020-06-11, 12:46
Nagrywający niech się przyzwyczaja do takich sytuacji, bo ewidentnie widać i słychać, że jest p*zdą. Jeszcze trochę jego skamlenia i opie**oliłby kiełbachy tym cwaniaczkom.

alususs

2020-06-11, 13:32
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Zgłoszone do prokuratury?? Bo to wygląda na pozbawienie wolności.

Byku35

2020-06-11, 13:33
u mnie w mieście wyjechało do Holandii największe ścierwa i cwaniaki po wyroksch, na szczęście im się tam powodzi

Noside

2020-06-11, 13:42
Byku35 napisał/a:

u mnie w mieście wyjechało do Holandii największe ścierwa i cwaniaki po wyroksch, na szczęście im się tam powodzi

No właśnie widać, bo ich ktoś nagrał i wrzucił.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-06-11, 14:12
@alususs

nie oglądam kreskówek...

longfly

2020-06-11, 14:22
wertuqq napisał/a:

Post ID: 5710242
Nagrywający niech się przyzwyczaja do takich sytuacji, bo ewidentnie widać i słychać, że jest p*zdą. Jeszcze trochę jego skamlenia i opie**oliłby kiełbachy tym cwaniaczkom.

kolejny rambo ch bys zrobil cieniasie ewidetne k restwo na filmie a ty prujesz sie do ofiary kleksie

KeithFlint

2020-06-11, 14:23
Gdyby takie coś się zdarzyło gdzieś pod Kielcami, to byłaby już wielka afera i ludzie z widłami czekający na właścicieli tej firmy.
No ale skoro to zdarzyło się w Holandii i oszukani (mało powiedziane) zostali Polacy, to sami sobie są winni... :roll:

Właśnie TO jest ten najgorszy sort polactwa - wszyscy ci, którzy zazdroszą innym wszystkiego, nienawidzą za to, że choćby tylko chcą więcej zarobić. Zmuszą cię, żebyś siedział na dupie i jak niewolnik j***ł do końca życia w Polsce na ich zasiłek.

A w tej sprawie należy się srogi wjazd na chatę tych sk***ieli. Policja? Prokuratura? Ambasady? Pracownicy i tak żadnych pieniędzy nie zobaczą. Myślę, że woleliby zobaczyć swoich "pracodawców" na hardzie

Nufrevi

2020-06-11, 14:32
3/4 pracownikow z Polski w Holandii to patologia... osoby po wyrokach, poprawczakach itp

KlinikaAborcyjna

2020-06-11, 14:32
wgraj film na serwer sadistica bo na bank zniknie z jutyba :kawa: