18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeloty rowerzystów przez pasy...

Halman • 2020-08-01, 05:05

statystycznie któremuś w końcu się nie uda... :amused:

Mar0

2020-08-01, 10:48
Ciekawe czy rower cały.

Barnellini

2020-08-01, 11:11
k***a, najciekawsze zasłonił ten przewód na pierwszym planie. Złośliwość rzeczy martwych.

InnyName

2020-08-01, 22:35
Kurcze, ja tego nie rozumiem, latam rowerem średnio 50-60km tygodniowo i nie mieści mi się w głowie nie zwolnić przed samochodem nawet na zielonym, albo zapie**alać przez skrzyżowanie drogą rowerową 35km/h po prostu się k***a boje, a oni się pod koła wpie**alają, to jest odwaga

Emilian89

2020-08-01, 23:53
InnyName napisał/a:

Kurcze, ja tego nie rozumiem, latam rowerem średnio 50-60km tygodniowo i nie mieści mi się w głowie nie zwolnić przed samochodem nawet na zielonym, albo zapie**alać przez skrzyżowanie drogą rowerową 35km/h po prostu się k***a boje, a oni się pod koła wpie**alają, to jest odwaga



Czekaj chcesz nam wmówić ze jesteś "normalnym" posiadaczem roweru który zna przepisy ?? i to ze masz dodatkową parę 2ch pedałów nie czyni z Ciebie nieśmiertelnego ? no no jak ch*j

Piolho1987

2020-08-02, 13:42
debile.
ja wczoraj zrobiłem 120 km na rowerze, latam tak już od dawna.
nigdy nie zmusiłem kierowcy do gwałtownego chamowania, nie wpie**alałem się między auta na światłach, jak trzeba było zejść z roweru to się zchodziło, tu chodzi o bezpieczeństwo k***a......
takie zachowania są dla mnie niezrozumiałe....

Mar0

2020-08-07, 12:31
Piolho1987 napisał/a:

debile.
ja wczoraj zrobiłem 120 km na rowerze, latam tak już od dawna.
nigdy nie zmusiłem kierowcy do gwałtownego chamowania, nie wpie**alałem się między auta na światłach, jak trzeba było zejść z roweru to się zchodziło, tu chodzi o bezpieczeństwo k***a......
takie zachowania są dla mnie niezrozumiałe....



Bohater k***a pedałów! Ja na rowerze jeżdżę tylko do sklepu po browar, chodnikiem i mam wyj***ne na auta bo mam 50 metrów do sklepu, a może więcej, ch*j nie mierzyłem bo mam to gdzieś.

Piolho1987

2020-10-17, 13:34
Mar0 napisał/a:

Bohater k***a pedałów! Ja na rowerze jeżdżę tylko do sklepu po browar, chodnikiem i mam wyj***ne na auta bo mam 50 metrów do sklepu, a może więcej, ch*j nie mierzyłem bo mam to gdzieś.



powiedział idiota.... pewnie to piwo pijesz pod biedrą z kolegami i jedziesz zygzakiem, dla tego boisz się jeździć ulicą.