topic

Lysack

2019-07-04, 13:58
Wiewór napisał/a:

Jak PiS będzie miał większość konstytucyjną to Polska upadnie jeszcze za naszego życia.
Oficjalnie zrobię z tego kraju katolickie ISIS i złożą hołd lenny watykanowi.
Będą wieszać pedałów na latarniach a żydów i muzułmanów kamieniować.
Każdy dostanie modlitewnik i będzie dymał codziennie do kościoła po pieczątki za obecność na mszy.
Wprowadzą pojęcie myślizbrodni i będą rozstrzeliwać wrogów ojczyzny.Widać propaganda oparta na strachu przed pisem sieje niezłe spustoszenie w głowach niektórych osób.
Jak na razie jedyne dyktatorskie zapędy można zaobserwować po lewej stronie - wszechobecna cenzura, ograniczenie swobody wypowiedzi, szykany medialne i publiczne, eliminowanie niewygodnych grup społecznych, wykluczenie finansowe.

poligon6

2019-07-04, 14:01
Wiewór napisał/a:

@up to, że ty nie dostrzegasz, że jednak to się dzieje to nie znaczy, że tego nie ma.A gdzie jest to poszukam. Jest cały czas jak było cos od około 2009 raoku czyli umiarkowany burdel.

TB303

2019-07-04, 14:05
Lysack napisał/a:

Jak na razie jedyne dyktatorskie zapędy można zaobserwować po lewej stronie


Najpierw niebezpośrednio stwierdzasz, że nie PiS, a teraz przyznajesz, że PiS działa w taki sposób? Zdecyduj się wreszcie.

ZajętyPelikan

2019-07-04, 14:20
Mnie tam jebie kto rządzi.
Ale jedno trzeba stwierdzić, takie rozdawanie pieniędzy na prawo i lewo, srogo nasz naród będzie kosztowało.

Wiewór

2019-07-04, 14:22
Lysack napisał/a:

Jak na razie jedyne dyktatorskie zapędy można zaobserwować po lewej stronie - wszechobecna cenzura, ograniczenie swobody wypowiedzi, szykany medialne i publiczne, eliminowanie niewygodnych grup społecznych, wykluczenie finansowe.Właśnie opisałeś PIS. Nie jesteś jednak taki głupi.

kolosasz

2019-07-04, 16:17
Łukasz Schreiber (PiS) na Twitterze cytuje Tuska przesłuchiwanego przez komisję vatowską:
Cytat:

Mój rząd był zainteresowany, żeby jak najwolniej wprowadzać legislację,
która skutecznie wyeliminuje wyłudzeniaA oto co powiedział Tusk:
Cytat:

Jeśli pyta mnie pan jako premiera, czy mój rząd był zainteresowany, żeby jak najwolniej wprowadzić legislację, która skutecznie eliminuje wyłudzenia, to musiałbym to uznać za zwykłą impertynencję

Gdy zapomnisz, że Twitter to nie wywiad z tobą w TVP przeprowadzany przez
Danutę Holecką

źródło

mariusz2

2019-07-04, 16:19
Pamiętacie aby z rana j***ć karakana.

kulawiec

2019-07-04, 16:29
Co za różnica kto. PIS, PO czy inna szajka. Istotne jest tylko to, żeby tak sobie wszystko poukładać, aby mieć luz, inni na nas pracowali i był czas aby sobie posiedzieć na sadisticu i pooglądać jak innym dzieje się nieszczęście.

poligon6

2019-07-04, 18:10
kulawiec napisał/a:

Co za różnica kto. PIS, PO czy inna szajka. Istotne jest tylko to, żeby tak sobie wszystko poukładać, aby mieć luz, inni na nas pracowali i był czas aby sobie posiedzieć na sadisticu i pooglądać jak innym dzieje się nieszczęście.I o to chodzi, dlatego już prażę popcorn na październik.

htp

2019-07-04, 18:31
poligon6 napisał/a:

Spoko PiS bedzie mial wiekszość konstytucyjna, wtedy bedzie ciekawie. Na jesieni będą pekac lewackie dupy jak przejrzałe sliwki, byle Ziemia nie wyskoczyła z otbity jak sie rozniesie trzask miliona pekajacych dup. może wtedy k***y co mówiły ze wyemigruja jak Pis wygra w końcu to zrobią.A kto by pracował na pomysły PiSu?

poligon6

2019-07-04, 18:34
htp napisał/a:

A kto by pracował na pomysły PiSu?Ci co przedtem robili dla VAT-owych przekrętasów.

Lysack

2019-07-05, 00:43
TB303 napisał/a:

Najpierw niebezpośrednio stwierdzasz, że nie PiS, a teraz przyznajesz, że PiS działa w taki sposób? Zdecyduj się wreszcie.Pisząc o lewej stronie mam na myśli całkiem lewą, a nie lewą która udaje prawą ;)

W skrócie jak na pejsbuku napiszesz coś, co nie jest zgodne z lewicowym ideolo, to łatwo o bana, na portalach agory i pokrewnych albo nie można komentować, a jak można to tylko zgodnie z linią, w google wyniki wyszukiwania pomijają niemal wszystko na prawo od agory (czyli prawie wszystko), gdy przedsiębiorca sprzeciwia się tęczowej lub ekoterrorystycznej propagandzie, to z miejsca jest zaszczuwany.
A na pis można j***ć ile się chce bez większych konsekwencji, czyli właściwie tak jak być powinno. Nie zgadzasz się, to trudno, ale raczej nie uświadczysz bojkotu firmy czy 'kryzysu w social media'.

Lubię czarny humor, przy czym staram się prezentować raczej patriotyczne poglądy i wspierać słuszne moim zdaniem działania, a jednak coraz częściej muszę ugryźć się w język przed publikacją czegokolwiek, żeby się zaraz nie okazało, że zlecą się madki, obrońcy zwierząt, niepełnosprawnych, gejów, lesbijek, kun, jenotów i jeleni. Wystarczy się nie zgodzić publicznie z linią partii z 'nie rządu', by odciąć sobie dostęp do kontraktów i zleceń. Taka to polityka.
Z żadnymi u władzy mi nie po drodze, ale z jednymi mogę się nie zgadzać i współpracować, a przy tych drugich mam poczucie bycia gojem w Izraelu albo białym w Dallas.

Adolf_Hitler

2019-07-23, 10:46
Wiewór napisał/a:

Jak PiS będzie miał większość konstytucyjną to Polska upadnie jeszcze za naszego życia.
Oficjalnie zrobię z tego kraju katolickie ISIS i złożą hołd lenny watykanowi.
Będą wieszać pedałów na latarniach a żydów i muzułmanów kamieniować.
Każdy dostanie modlitewnik i będzie dymał codziennie do kościoła po pieczątki za obecność na mszy.
Wprowadzą pojęcie myślizbrodni i będą rozstrzeliwać wrogów ojczyzny.I bardzo dobrze

TB303

2019-07-23, 14:35
Adolf_Hitler napisał/a:

I bardzo dobrze


Pod warunkiem, że jesteś sp***oliną umysłową. Jak widać - jesteś.