18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przekleństwo naszych czasów

~Beny • 2018-04-08, 00:33
Pani się trochę wpieniła. Słusznie :roll:



spoiler

Lubie_ssać_kutasy

2018-04-08, 12:47
Nie no teraz to rozj***łeś mi system. Byłeś tam, że wiesz czy jest kompresor? Nie, to po ch*j pie**olisz? Cały k***a świat zwiedziłeś i według Ciebie wszędzie są bezpłatne kompresory. Wpisz sobie w google płatny kompresor na stacji i Twoim oczom ukarze się zdjęcie z Polski z płatnym kompresorem. Po co pie**olisz takie głupoty? Wyjdź do ludzi bo Ci odpie**ala.

komin321

2018-04-08, 12:57
co za polskie cebule sie wkuwily o tego fb hahahha... ze niby co tej babie sie stanie jak on wrzuci na fb... jak to normalna rozmowa przeciez..... a polskie owcoje.... niech w takim razie nie ogladaja filmikow morderstw z brazyli.....

Pa...........in

2018-04-08, 13:04
pewnie ma okres

tips6

2018-04-08, 13:12
Mnie tam najbardziej zdziwiło że facet ucieka przed kobietą. Jak już siedzi w aucie to słychać jego ciężki oddech jakby właśnie uniknął śmierci.

Mors_Nigra

2018-04-08, 13:27
@komin321 weź leki zanim komuś zrobisz krzywdę, ja Cię proszę uprzejmie.

@tips6 a) lepiej nie mieć żadnej styczności ze świrem, nigdy nic nie wiadomo, także sp***alasz od takiego/takiej b) jeszcze się rzuci na ciebie, będziesz musiał się bronić, a potem jak to pisdy mają w zwyczaju oskarży Ciebie o całe zajście, lepiej sp***alać c) może koleś jara jak smok i nie ma żadnej kondycji i nawet taki mały dystans wywołuje u niego lekka zadyszkę...

aaaaaaaaaaaaaa

2018-04-08, 13:57
Charakterna dziewucha. Dałbym się pobić. ;-)

edek.bajzel

2018-04-08, 14:07
PanMarcin napisał/a:

pewnie ma okres


nie wiem czy wiesz ale kobiety tuż przed okresem są wk***iające i podenerwowane

józekdeluxe

2018-04-08, 14:35
Naciągacz, konfident i w dodatku tchórzliwa c**a. I nie mówię o tej temperamentnej kobitce.

~Beny

2018-04-08, 14:40
komin321 napisał/a:

co za polskie cebule sie wkuwily o tego fb hahahha... ze niby co tej babie sie stanie jak on wrzuci na fb... jak to normalna rozmowa przeciez..... a polskie owcoje.... niech w takim razie nie ogladaja filmikow morderstw z brazyli.....



Ocho, odezwał się pierwszy, który nie ma nic do ukrycia. Więc czekam na Twoje zdjęcie. Albo filmik. Tutaj, w tym temacie. Ma być z karteczką z Twoim nickiem/nazwą strony. Bo przecież nic się nie stanie, prawda? :->

BiszkoptWE

2018-04-08, 16:56
Kurcze fajna niunia, która widocznie potrzebowała ch*ja bo taka wk***iona była, chłop nie skorzystał tylko sp***alał jak c**a. Ech... Czy ktoś wie gdzie to było? Chętnie bym ją znalazł bo aż mi drygnął :D

grac3k

2018-04-08, 17:20
Velture nie pie**ol ze wszedzie sa bezplatne bo w UK nie ma zadnej stacji na ktorej napompujesz za darmo nie spotkałem sie jeszcze z bezplatna. Placisz 50 pensow i masz 5 minut pompowania

angel_punx

2018-04-08, 17:39
Taka Kalifornia ma od 1999 roku prawo które nakazuje stacjom udostępnianie powietrza do kół za darmo klientom ale nie jest ono dokładnie przestrzegane w całym stanie. Inne stany mogą mieś podobne prawa.

saves

2018-04-08, 18:40
Jak juz ją wywabił ze sklepu, to czemu nie zapakował do bagażnika? Pedzio czy co? :D

~PowerBoBass

2018-04-08, 18:48
angel_punx napisał/a:

Taka Kalifornia ma od 1999 roku prawo które nakazuje stacjom udostępnianie powietrza do kół za darmo klientom ale nie jest ono dokładnie przestrzegane w całym stanie. Inne stany mogą mieś podobne prawa.



Powietrze jest darmowe tylko trzeba płacić za sprzęt do jego wszczyknięcia w koło :amused:

Lizodup

2018-04-08, 20:29
ale bym r*chał ze japoierdole, podobna do laury lion