18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Przejście dla pieszych

mariusz3pl • 2022-11-23, 20:57


Ktoś się pomylił i drogę przez pasy puścił, a może odwrotnie :nie_znaju:

Kierowca swój człowiek, jeszcze przyspieszył :szydera:

unpleasant

2022-11-23, 21:10
chyba niepełnosprawny bo nawet nie wysiadł i nie sprawdził czy pieszy nie zniszczył mu samochodu.

Gazownik

2022-11-23, 21:25
Jeden dobry podskok i wszyscy się rozchodzą zdrowi

Angevil

2022-11-24, 02:17
Ostatni jeden sp***oleniec z bmw (jak prawie każdy z bmw) bronił się, po potrąceniu pieszego na pasach, że to tamtego wina bo nie uciekał broniąc się przed śmiercią :roll:

Siriuz

2022-11-24, 02:50
Angevil napisał/a:

Ostatni jeden sp***oleniec z bmw (jak prawie każdy z bmw) bronił się, po potrąceniu pieszego na pasach, że to tamtego wina bo nie uciekał broniąc się przed śmiercią



No i miał rację. Tylko sp***oleniec nie ucieka z drogi samochodu. Albo przygłup, albo próba wymuszenia jakiegoś świadczenia. Może należało by na samochodach instalować kolce, żeby każde potrącenie kończyło się śmiercią pieszego?

neo001

2022-11-24, 03:02
Siriuz napisał/a:

No i miał rację. Tylko sp***oleniec nie ucieka z drogi samochodu. Albo przygłup, albo próba wymuszenia jakiegoś świadczenia. Może należało by na samochodach instalować kolce, żeby każde potrącenie kończyło się śmiercią pieszego?



Tak się tłumaczy sp***oleniec za kółkiem który odpowie za potrącenie :lol:

Siriuz

2022-11-24, 03:06
neo001 napisał/a:

Tak się tłumaczy sp***oleniec za kółkiem który odpowie za potrącenie



Grunt, że selekcja naturalna zrobiona.

Vinyl

2022-11-24, 08:50
Powiem tak, może i PiS zbiera mamone na dziurę budżetową - ale w końcu normalnie da się po bułki pójść chodnikiem bez beemki która ci przepie**ala przed nosem na pasach. Teraz się fajansiarze zatrzymują bo się byle kamerki boją, ku chwale mojej. Często teraz i gęsto specjalnie wolniej przechodzę przez przejście z siateczką w ręku, żeby se tych Januszy jeszcze podk***ic amen.

Siriuz

2022-11-24, 09:56
Vinyl napisał/a:

Powiem tak, może i PiS zbiera mamone na dziurę budżetową - ale w końcu normalnie da się po bułki pójść chodnikiem bez beemki która ci przepie**ala przed nosem na pasach. Teraz się fajansiarze zatrzymują bo się byle kamerki boją, ku chwale mojej. Często teraz i gęsto specjalnie wolniej przechodzę przez przejście z siateczką w ręku, żeby se tych Januszy jeszcze podk***ic amen.



Mam nadzieje, ze kiedyś będziemy mieli dość mamony aby dla takich jak Ty zbudować rezerwat, gdzie wszystko będzie obite pluszem i będziecie sobie żyli tam po amiszowemu. Reszta będzie mogła w spokoju śmigać samochodami, samolotami, rakietami i innym gównem, którego tak bardzo się boicie.

Vinyl

2022-11-24, 10:49
@up założę się że żyje intensywniej od ciebie
Natomiast nie pozwalam wyrywać się z pierwotnego rytmu i codziennych rytuałów, dzięki którym żyje zdrowiej.

Z resztą problem chamstwa i gimbazy w fiatach, bemkach i seatach dotyczy każdego, również ciebie, tak tak kiedyś już opuścisz swooj batmobil i będziesz musiał przejść przez jezdnię.

Brawo PiS, niech się te mlekiem skąpane meszki uczą kultury wśród ludzi, a nie p*zda i do przodu

n1ck.ee

2022-11-24, 17:27
Ja bym pacjenta już z auta wyciągał ma miejscu pieszego.

Mazi118d

2022-11-24, 23:21
Gazownik napisał/a:

Jeden dobry podskok i wszyscy się rozchodzą zdrowi



I to jest właśnie przykład na zdroworozsądkowe podejście, pieszy wiedział że zostanie jebnięty wiec podskoczył. Najciekawsze że u nas od zmian w przepisach dotyczących pieszych(dających pieszemu pierwszeństwo) statystycznie jest o 40% więcej potrąceń i ponad 30% więcej zabitych na przejściach. Jedyne co się zmieniło to to że zawsze jest winny kierowca

smc

2022-11-25, 09:24
Sadol uczy, Sadol bawi... :->