18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejście dla pieszych cd.

~_Yarko_ • 2019-06-28, 12:23

Kierowcą była 40-letnia kobieta w Subaru.
19-letnia dziewczyna, z niewielkimi obrażeniami trafiła do szpitala.
Zaginiony but odnaleziono.

impressa88

2019-06-28, 20:00
WooQash napisał/a:

Jak można przechodzić przez przejście i nie spojrzeć się czy coś obok za innym samochodem na drugim pasie nie jedzie? k***a, czy niektórzy ludzie uważają się za nieśmiertelnych czy jak?



Nie wymagaj od kobiety zbyt dużo

r061071

2019-06-28, 20:43
namiar na te dupe jade do bolnicy

ksirion

2019-06-28, 21:03
Jakby ktoś zastanawiał się gdzie, to Rosja, Piotrograd, ul. 12-ta Krasnoarmiejska (N59.912 E30.298).

Smokw

2019-06-28, 21:18
Czytając, niektóre komentarze zastanawiam się czy mój instruktor jazdy był jakiś wyjątkowy, czy tu ludzie prawka nie mają? Złota zasada nie trafienia do sądu w roli oskarżonego to: "gdy jakiś inny pojazd zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych to Ty nie analizujesz i nie zastanawiasz się, dlaczego tak zrobił tylko sam hamujesz". Na tym filmiku to jakaś masakra. Kobieta za kółkiem miała minimum 5 sekund na zatrzymanie się i ocenę sytuacji. A przejście dla pieszych bardzo dobrze oznaczone. Osobiście jestem przeciwnikiem świateł na przejściu dla pieszych bo to tworzy zbędne korki w większych miastach.

pve11

2019-06-28, 21:20
Za wyprzedzanie na pasach powinna być kulka w łeb. Chociaż kula by mogła długo mózgu szukać.

Swinkwizytor

2019-06-28, 21:25
WooQash napisał/a:

Jak można przechodzić przez przejście i nie spojrzeć się czy coś obok za innym samochodem na drugim pasie nie jedzie? k***a, czy niektórzy ludzie uważają się za nieśmiertelnych czy jak?



Ja robie lepiej jak wchodze to patrze czy ktos zapie**ala w tedy robie krok w przod i w tyl zeby sie kierowca zesral o ile widzi.

r4f43ll

2019-06-28, 22:16
za niezatrzymanie się przed przejściem w takiej sytuacji powinna być utrata prawa jazdy na 10lat za pierwsze i dożywotnio za drugie wykroczenie.

szFEJEK

2019-06-28, 23:25
Po 4 miesiącach w Grecji mam nawyk, że nawet jak na pasach mam zielone światło to i tak rozglądam się czy auta na pewno się zatrzymują. A nie mówię już o takich przejściach jak na filmiku, na drodze jednokierunkowej rozglądam się w prawo i w lewo bo jednak nigdy nie wiadomo co komu odbije

bedek3

2019-06-28, 23:39
WooQash napisał/a:

Jak można przechodzić przez przejście i nie spojrzeć się czy coś obok za innym samochodem na drugim pasie nie jedzie? k***a, czy niektórzy ludzie uważają się za nieśmiertelnych czy jak?



To idioci, im nie wytłumaczysz...

chmiel_9191

2019-06-29, 02:04
Jak mozna sie k***a nie zatrzymac albo chociaz nie zwolnic widzac samochod zatrzymujacy sie przed przejsciem? Jak sie dwie ameby spotkaja na przejsciu to wypadek gwarantowany
WooQash napisał/a:

Jak można przechodzić przez przejście i nie spojrzeć się czy coś obok za innym samochodem na drugim pasie nie jedzie? k***a, czy niektórzy ludzie uważają się za nieśmiertelnych czy jak?


Marian5

2019-06-29, 14:06
Z jednej strony nie rozglądała się, w znacznej części to jej wina ale jak koleś jedzie autem i po obu stronach przy pasach inne auta stoją to znaczy, że ktoś prawdopodobnie właśnie przez nie przechodzi więc na ch*j jedzie? :P

PieronJasnySzlag

2019-06-29, 16:27
Winny jest tylko i wyłącznie sp***olony lewacki kmiot który narzędzie uprzywilejowania i pierwszeństwa dał stronie pieszej.
Jest to wbrew jakiejkolwiek logice i prawom fizyki.

orwell14

2019-06-29, 17:03
Abraxus napisał/a:

Co k***a? Co ty ćpiesz?
Następny k***a debil.
Wy pajace odróżniacie wtargniecie na pasy od przechodzenia przez pasy? Po ch*j ja pytam. Oczywiście, że nie.
Samochód z prawej zahamował. Minęło 7 sekund od momentu kiedy laska postawiła nogę na pasach i jebło ją auto.
Kierowca, który ją potrącił miał psi obowiązek zatrzymać się przed pasami widząc stojące auto.
Jest tylko i wyłącznie jedynym winnym potrącenia siksy.
Powinien dostać wyrok bezwzględnego więzienia i zakaz prowadzenia pojazdów na kilka lat.



100% racji, ale to jedno. A drugie, ze "młoda" się przecież rozejrzała. W momencie wejścia na jezdnię wyraźnie patrzy w stronę kamerki (subaru mogło się schować za tym autem), a w momencie potrącenia, patrzy się na przeciwległy pas, czy nic nie jedzie. pie**oleni idioci...

piko71

2019-06-30, 01:02
A wszyscy jakby nic się nie stało.Wyj***ne...

TowarzyszBreżniew

2019-06-30, 12:04
pie**olicie wszyscy zgodnie jak debile że małolata na pasach jest sama sobie winna a ja wam powiem że taki ch*j i ta stara k***a w subaru ma OBOWIĄZEK się zatrzymać przed przejściem jeśli samochód na pasie obok zrobił to przed nia. A jak któryś z was debile tego nie rozumie to powinien lepiej oddać swoje prawo jazdy znalezione w chipsach i przesiąść się na rower dla dobra ludzkości.

Spiderowski napisał/a:

Winny jest tylko i wyłącznie sp***olony lewacki kmiot który narzędzie uprzywilejowania i pierwszeństwa dał stronie pieszej.
Jest to wbrew jakiejkolwiek logice i prawom fizyki.



Zrób na wszystkim przysługę i się zabij.