18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejęzyczenie w TVP

Hekko • 2016-01-01, 15:29
Ktoś tu straci posadę :mrgreen:


PanJacekPierwszy

2016-01-01, 18:22
Co on powiedział, i w jakim kontekście?Napisze ktoś

saves

2016-01-01, 18:24
up
up
Dokładnie. Dziennikarz powinien przedstawiać fakty. Jeśli bawi się w politykę jak np. Lis czy Kraśko, to niech się później nie dziwi, że dostaje kopa w dupę od nowej władzy. Właśnie przez takie szuje, które z uporem maniaka plują na Polskę, Polaków, dewiacje uważają za normalność, a normalność za dewiację, publiczną w dotychczasowym stanie mogliby całkiem skasować.

antekolek

2016-01-01, 18:30
A Ty to chyba Pedał...?

kydeM

2016-01-01, 18:35
Spokojnie po nowelizacji ustawy medialnej niedługo w tv będą tylko obrady sejmu i różaniec rydzyka. Dyrektorstwo tvp właśnie złożyło dziś rezygnację

BrunerOvned

2016-01-01, 18:42
Jest Koń Rafał, jest Piesek Leszek, to czemu nie może być Stefan ch*j?! :D

yanki

2016-01-01, 18:45
Panie Rosiewicz krata browarôw dla Pana !

saves

2016-01-01, 19:06
BrunerOvned napisał/a:

Jest Koń Rafał, jest Piesek Leszek, to czemu nie może być Stefan ch*j?! :D



A Czesiek Hydraulik????? To co? Pies??? :)

bekas3000

2016-01-01, 19:11
:mrgreen:

defcon1

2016-01-01, 20:06
Ja tam słyszę "...Huli, a zatem"

tranzystor

2016-01-01, 20:16
Phoenixio napisał/a:

@tranzystor dupa cie boli? czytałeś te ustawe pis'u? nie po drodze mi z nimi, ale bardzo k***a dobrze, że w końcu ktoś te media oczyszcza. Szczegółnie, że według tej ustawy w programach pierwszych tvp czy radia ma być promowana kutlura i wartości patriotyczne.. ale ciebie już boli dupsko lewacka szmato ...



Nie jestem lewakiem, ty skretyniały prawiczku. PiS to nic innego, jak lewactwo, ale tępy naród myślisz, że to prawica. Czytałem tą ustawę, bo w przeciwieństwie do ciebie potrafię czytać ze zrozumieniem. To ustawa upolityczniająca media, bo całe kierownictwa będzie nadawane z polecenia politycznego, podobnie jak pozostałe, bez konkursów, bo debilni kandydaci PiSu nie są w stanie konkurować z nikim w konkursie na stanowisko. Promowanie kultury w telewizji wg PiSu, to programy o katastrofie smoleńskiej, a także życiorysy Lecha i Jarosława.

saves

2016-01-01, 20:33
tranzystor napisał/a:



Nie jestem lewakiem, ty skretyniały prawiczku. PiS to nic innego, jak lewactwo, ale tępy naród myślisz, że to prawica. Czytałem tą ustawę, bo w przeciwieństwie do ciebie potrafię czytać ze zrozumieniem. To ustawa upolityczniająca media, bo całe kierownictwa będzie nadawane z polecenia politycznego, podobnie jak pozostałe, bez konkursów, bo debilni kandydaci PiSu nie są w stanie konkurować z nikim w konkursie na stanowisko. Promowanie kultury w telewizji wg PiSu, to programy o katastrofie smoleńskiej, a także życiorysy Lecha i Jarosława.



Już wiesz co będzie w publicznej leciało? Według KODowskich obrońców demokracji mamy się bać bo idzie ku gorszemu. PiS rządzi dwa miesiące, a w moim życiu kompletnie NIC!!! się nie zmieniło. Śpię, pracuję, jem czy sram w dokładnie taki sam sposób jak wcześniej. A wiesz kto się boi tych zmian? Ci, którzy powinni się ich bać. I ch*j im wszystkim w dupę. Osiem lat żyli jak pączki, ale się skończyło.
PS. Jebie mnie zupełnie, kto będzie rządził TVP. Jedyne co mam na względzie to to, aby skończyło się propagowanie nienawiści i opluwanie Polaków, co obecni władcy z upodobaniem czynią,

Guzik

2016-01-01, 21:39
tranzystor napisał/a:



Nie jestem lewakiem, ty skretyniały prawiczku. PiS to nic innego, jak lewactwo, ale tępy naród myślisz, że to prawica. Czytałem tą ustawę, bo w przeciwieństwie do ciebie potrafię czytać ze zrozumieniem. To ustawa upolityczniająca media, bo całe kierownictwa będzie nadawane z polecenia politycznego, podobnie jak pozostałe, bez konkursów, bo debilni kandydaci PiSu nie są w stanie konkurować z nikim w konkursie na stanowisko. Promowanie kultury w telewizji wg PiSu, to programy o katastrofie smoleńskiej, a także życiorysy Lecha i Jarosława.



No bo teraz media nie są upolitycznione? Do PiSu mi daleko, ale takiego bólu dupy o wszystko jaki jest teraz nie pamiętam (fakt, w 2005-2007 byłem jeszcze gówniarz - mogę nie pamiętać). Niezależnie co by robiło PO przez ostatnie lata i tak zawsze było kryte przez media. Zawsze przypadkiem był akurat jakiś "ważniejszy temat". Niektórzy może już nie pamiętają ale PO też miało trochę obrad PO nocy (co było kwitowane lakonicznym komentarzem gdzieś pomiędzy matką Madzi a Trynkiewiczem) i nikt nie wychodził na ulice. Wypie**alali społeczne projekty ustaw i nikt nie wychodził na ulice. Kryli aferę za aferą - nikt nie wychodził na ulice. Za takie rzeczy jakie robiło PO w większości krajów europejskich rząd zaraz podałby się do dymisji (ze wstydu) a u nas dopiero jak się Kopaczowej dupa zaczęła palić przed wyborami to usunęła kilka osób związanych z aferą taśmową.

No k***a Panowie i Panie. Jeśli ktoś z was jeszcze wierzy w obiektywizm mediów to pozostaje tylko współczuć. PiS teraz przejmie media i co będzie? Może trochę więcej programów historycznych, inna ściema we wiadomościach. Nie podoba się? To włączyć TVN albo Polsat a najlepiej wyj***ć telewizor albo co najwyżej używać do gry na XBoxie.

bmwz5

2016-01-02, 00:11
Wielkie mi coś. Jeszcze nigdy nie słyszałem, żeby poprawnie przeczytali nazwisko Petera Prevca w telewizji, więc za takie coś z pewnością nikogo nie zwolnią...

mesjasz19

2016-01-02, 01:06
Zachowujecie się jak TVN-owskie kłamliwe tempe dzidy.
Wyraźnie słychać "Stefana Huli a zatem" błąd popełnił taki że powinien zrobić pauzę ale profesionalista z niego żaden to i dał pretekst do zrobienia afery.

yahometr

2016-01-02, 12:11
I bardzo dobrze, ze PIS wypie**ala tych wszystkich skretyniałych prezesów co to im sie w dupach poprzewracało. Mam nadzieje, że będzie mniej ludzi typu ta p*zdeczka w okularach, jakieś kraśka, szumilewicze i inni, którzy są wrogami narodu.

Ja ogólnie głosowałem na prawice wiec PIS mam w p*zdzie, ale jak kolega wyżej pare postów napisał - w moim życiu nic sie nie zmieniło i nie zmieni za rządów PIS. Boją się ci co mają sie bać.

A jakieś gadanie, że teraz w tv bedzie rydzyk, smolensk i inne pierdoły - puknijcie sie w łeb czubki, takie myślenie stereotypowe wkreciło wam lewactwo i łykacie to jak pelikany.