18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejechani podczas napadu.

Salieri16000 • 2018-08-18, 11:57
Kobieta i mężczyzna ciężko walczą, aby ocalić $75 000. Oboje zostają przejechani przez rabusiów. Policja jeszcze nie potwierdziła rasy podejrzanych. Jeden z nich wciąż jest na wolności. Biuro szeryfa nadal go szuka, jak i innego samochodu, który również został użyty do napadu. Ofiara została przewieziona do szpitala w stanie krytycznym.


T3RMINATOR

2018-08-18, 12:14
Trzeba Pr, yznać że starszy jegomość walczył jak lew.

lm65

2018-08-18, 12:22
Dobrze wiedzieli co kobita miała w torbie.

r061071

2018-08-18, 12:41
k***a dobrze ze murzyny jeszcze noza nie odkryli

~Velture

2018-08-18, 12:55
Widać, że temat sprzedany był i propsy dla gościa co walczył ale ta baba to k***a zamiast puścić sakwę i pomóc typkowi w jakikolwiek sposób to trzyma kurczowo i nic nie robi.
Dużo by nie pomogła ale może chociaż na tyle aby tamten mógł celnie wyj***ć dindusowi kiedy ona by go rozpraszała.

Azus

2018-08-18, 13:02
Śmieci do utylizacji i tyle w temacie

KlinikaAborcyjna

2018-08-18, 13:36
czarny kolor skóry był całkowicie przypadkowy, :kawa:

remi1982

2018-08-18, 16:20
Ale trzeba być zj***nym umysłowo debilem bez wyobraźni, żeby ryzykować życie i zdrowie w obronie kasy.

Cloverface

2018-08-18, 17:04
Dziwie się dalej, tylu psychopatów i rasistów w tej Hameryce, a nikt nie jeździ do getta paroma pickupami i nie nak***ia po oknach, ulicach i podwórkach. Policja miała by wyj***ne, zanim by przyjechała to by godzina minęła. Satysfakcja białych psycholi, czarni bardziej zastraszeni po paru takich atakach. Goście gdyby zostali złapani, aryjczycy w więzieniu by ich na rękach nosili. No to taki jeden z drugim woli palnąć se w łeb albo zaatakować policjanta i zginąć. Gdybym był poj***ny, miał taki łątwy dostęp do broni i paru podobnych kolegów to dawno bym to zrobił, dodatkowo porobił parę bomb na ich rogach i w miejscach gdzie się zbierają. No to jest takie proste jak masz wyj***ne na swoje życie.
:karabin: :karabin: :karabin:
Może jestem jebnięty, ale kto się ze mną nie zgodzi?

Cloverface

2018-08-19, 01:39
@up
Trochę się nie zgodzę, tak mają broń, ale element zaskoczenia daje duże pole do popisu, a zwykła dziewiątka nie da dary z samochodem opancerzonym zrobionym nawet w domu z rzeczy, które można u nich kupić w military shop. Karabiny ma większe przebicie niż zwykły pistolet. Pan z Las Vegas pokazał ile można nagromadzi broni i jej użyć, to samo można zrobić jeśli ma się swoje życie w dupie. Dodam, że chyba jestem bardziej poj***ny bo obliczyłem ile kosztuje wyposażenie takich aut i ludzi, nie wiele na ich zarobki. No i mówiłem, że im nie zależy na życiu, więc większą frajdę sprawia walka z uzbrojonymi skoro i tak atakują policjantów. Uważam, że jak mi odwali to będziecie mieli relację z cygańskie osiedla, spokojnie wyrwę zęby, wypalę resztę odcisków, zamarzę każdy ślad swojego pochodzenia i dam LIVE na komuś kto przekaże to na sadola.
Powiedz mi, jeśli chcesz wyjść strzelać do kogoś to się boisz, że ma broń? To go od tyłu rozjebiesz lub większą siłą :jezdziec: :karate: :wisielec:

URAGE

2018-08-19, 10:20
Całe te czarnoskóre ścierwa ze spodniami w kroku należałoby poddać eksterminacji i to nawet jeśli jeszcze nikogo nie napadli.

killua

2018-08-19, 10:27
Cloverface napisał/a:

Dziwie się dalej, tylu psychopatów i rasistów w tej Hameryce, a nikt nie jeździ do getta paroma pickupami i nie nak***ia po oknach, ulicach i podwórkach. Policja miała by wyj***ne, zanim by przyjechała to by godzina minęła. Satysfakcja białych psycholi, czarni bardziej zastraszeni po paru takich atakach. Goście gdyby zostali złapani, aryjczycy w więzieniu by ich na rękach nosili. No to taki jeden z drugim woli palnąć se w łeb albo zaatakować policjanta i zginąć. Gdybym był poj***ny, miał taki łątwy dostęp do broni i paru podobnych kolegów to dawno bym to zrobił, dodatkowo porobił parę bomb na ich rogach i w miejscach gdzie się zbierają. No to jest takie proste jak masz wyj***ne na swoje życie.
:karabin: :karabin: :karabin:
Może jestem jebnięty, ale kto się ze mną nie zgodzi?



hehe lol ale masz świadomość tego że w więzieniach to głównie czarni siedzą?

Siberian_Meat_Grinder

2018-08-19, 10:32
ewidentne usiłowanie zabójstwa na tle rabunkowym - powinni trafić do gazu