18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejechane Bambi - material wlasny

Marshal • 2022-10-16, 22:46
Material wlasny - z dzisiaj.

Wylazla na droge a po dwoch stronach rowy. No to niestety boom wygral wiekszy.
Po mojej stronie zderzak i lampy ;/




Baronessa

2022-10-16, 22:52
Wrzuć fote autka po zderzeniu. Ciekawa jestem, jakie szkody potrafi wyrządzić taka nieduża zwierzyna...

dżonyłojlker

2022-10-16, 22:57
Baronessa napisał/a:

Wrzuć fote autka po zderzeniu. Ciekawa jestem, jakie szkody potrafi wyrządzić taka nieduża zwierzyna...



Zależy od prędkości. Jak będziesz dobrze zapie**alać to zderzak i lampy.

SukiZuki

2022-10-16, 22:59
Rozumiem że zabrałeś truchło i na patelnie...

Bqesii

2022-10-16, 23:03
SukiZuki napisał/a:

Rozumiem że zabrałeś truchło i na patelnie...



Albo ojebac jakiejś restauracji.

Marshal

2022-10-16, 23:20
Sugestie od znajomych byly wlasnie zeby zabrac ale z ciezkim sercem musialem "oddac lasowi" bo jednak cholera wie co tam to ma w sobie a jakies lisy, mrowki i inne stworzenia sobie z tym poradza calkiem szybko

damian15snk

2022-10-17, 01:23
Marshal napisał/a:

Sugestie od znajomych byly wlasnie zeby zabrac ale z ciezkim sercem musialem "oddac lasowi" bo jednak cholera wie co tam to ma w sobie a jakies lisy, mrowki i inne stworzenia sobie z tym poradza calkiem szybko



Gwarantuje ci ze zdrowsza niż kurczaki które opie**alasz ze smakiem

Maniecky

2022-10-17, 02:07
damian15snk napisał/a:

Gwarantuje ci ze zdrowsza niż kurczaki które opie**alasz ze smakiem



Looo...Januszowa filozofia.... vs szybka weryfikacja z google:

....sarny mogą być też nosicielami toksoplazmozy. Dlatego tak ważne jest kupowanie dziczyzny od sprawdzonych producentów. Spożywanie nieprzebadanego przez weterynarza mięsa dzikich zwierząt jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia. W mięsie dzika mogą się znajdować pasożyty – włośnie oraz tasiemce.


Zanim zaczniesz cos komus gwarantowac, zrob przynajmniej 5-cio sekundowy research

cavern69

2022-10-17, 06:08
Maniecky napisał/a:

Looo...Januszowa filozofia.... vs szybka weryfikacja z google:
....sarny mogą być też nosicielami toksoplazmozy. Dlatego tak ważne jest kupowanie dziczyzny od sprawdzonych producentów. Spożywanie nieprzebadanego przez weterynarza mięsa dzikich zwierząt jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia. W mięsie dzika mogą się znajdować pasożyty – włośnie oraz tasiemce.
Zanim zaczniesz cos komus gwarantowac, zrob przynajmniej 5-cio sekundowy research



... czyli należy wyr*chać i zostawić przy drodze. Przyjęte.

szwarc_one

2022-10-17, 07:43
Zawsze można mięso u weterynarza przebadać. Tak robi dziadek mojej narzeczonej który jest myśliwym ponad 50 lat. Sam ostatnio z nim dzika rozk***ialem upolowanego, poj***na akcja heh

metyoo

2022-10-17, 07:50
Maniecky napisał/a:

Looo...Januszowa filozofia.... vs szybka weryfikacja z google:
....sarny mogą być też nosicielami toksoplazmozy. Dlatego tak ważne jest kupowanie dziczyzny od sprawdzonych producentów. Spożywanie nieprzebadanego przez weterynarza mięsa dzikich zwierząt jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia. W mięsie dzika mogą się znajdować pasożyty – włośnie oraz tasiemce.
Zanim zaczniesz cos komus gwarantowac, zrob przynajmniej 5-cio sekundowy research



mój ojciec jest myśliwym, nigdy sarny nie bada, zaraz rozbiera na części pierwsze, dzika zawsze, bo jest nosicielem włośnicy... także ty sobie dalej miej google za wyrocznię, a ja to mięso jem od prawie 40-tu lat i jakoś nigdy się po tym nie rozchorowałem!
reasumując, TAK "to mięso jest zdrowsze niż kurczak, którego opie**alasz ze smakiem"! nie będzie zdrowszego mięsa od dziczyzny!
także ten, ten swój risercz wsadź sobie w srakę, bo tam jego miejsce!

HenrykS. napisał/a:

Zależy od prędkości. Jak będziesz dobrze zapie**alać to zderzak i lampy.


jak będziesz dobrze zapie**alać to te lampy i zderzak ro będzie dopiero początek! śmiało możesz doliczyć błotnik(i) maskę, szybę przednią, mnóstwo plastików i do prawdopodobieństwa podstawić swój kwadratowy łeb!

Nikt_nie

2022-10-17, 09:10
Jeffrey Dahmer lubi to :D

andrzejrobert75

2022-10-17, 10:02
Ojciec kiedyś Tico puknąl,to szyba,lusterko i dach do prostowania.,Milicja powie nie dostosowanie prędkosci,jeżeli stał znak z koziołkiem.