18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Przejechał i uciekł

phrontch • 2021-02-24, 07:51
Wk***iony brazylijski kierowca




Dawidxpompa03

2021-02-24, 08:11
Goniłoby mnie stado takich małp też bym sp***alal

bercisko

2021-02-24, 09:49
Szkoda, że akcja wyrwana z kontekstu bo auto miało urwane lewe tylne nadkole i drzwi pootwierane, więc prawdopodobnie małpy już wcześniej go obskoczyły.

Zezrox987

2021-02-24, 10:10
bercisko napisał/a:

Szkoda, że akcja wyrwana z kontekstu bo auto miało urwane lewe tylne nadkole i drzwi pootwierane, więc prawdopodobnie małpy już wcześniej go obskoczyły.



Albo im po prostu zaj***ł wóz

opec

2021-02-24, 10:56
Jaki tam wk***iony, to jest Brazylia. Tam możesz dostać kulkę kupując ziemniaki w markecie, a co dopiero jak jedziesz sobie miastem, a tu nagle jakieś małpiszony coś od ciebie chcą, nie wiesz czy toto naj***ne czy naćpane, a może jakaś zasadzka.. Ciśniesz gaz w podłogę i nawet się nie oglądasz. Na jego miejscu w tym kraju zrobiłbym tak samo.

Albo jak wcześniej ktoś zauważył- wóz zaj***ny i ucieczka bo to Brazylia xD

Justynka99

2021-02-24, 15:13
Zezrox987 napisał/a:

Albo im po prostu zaj***ł wóz



Też tak stawiam. Otwarte drzwi, stuknięte, ludzie próbujący je gonić , a obok niedrogie, uszkodzone auto, które też zaraz się zmyło bez zatrzymywania. Wygląda mi to na kradzież "na stłuczkę".

Tetrix

2021-02-24, 22:02
Waltarz.. waltarz... waltarz... waltarz... waltarz... wai, wai, wai, wai, wai, wai, wai, wai, waltarz! WaltARZ! Cadavra! j***ny czarnoksiężnik, tylko co on chciał o.0