18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejechał dziewczynkę i uciekł

trytodie • 2021-11-01, 19:42
Brazylia. Santa Rita, Grande Joao Pessoa. Trzyletnie dziecko zostało przejechane przed swoim domem.
Zdjęcia pokazują moment, w którym kierowca pojawia się z dużą prędkością i traci kontrolę nad samochodem. Dziecko znajdowało się przed domem w towarzystwie ojca i babci.



spoiler

Zasysacz

2021-11-01, 19:45
Ale stary to ninja ładnie sp***olił tylko o córce zapomniał cóż tak to bywa.

janlew

2021-11-01, 20:17
Wręcz książkowy "didnusowy instynkt ojcowski "

pixastudio

2021-11-01, 20:32
janlew napisał/a:

Wręcz książkowy "didnusowy instynkt ojcowski "




Zasysacz napisał/a:

Ale stary to ninja ładnie sp***olił tylko o córce zapomniał cóż tak to bywa.





Się kutwa odezwali prawdziwi ojcowie. Też byście sp***alali jak ten na filmie jak to z p*zdami w świecie bywa

maxkulczyk

2021-11-01, 20:36
Zasysacz napisał/a:

Ale stary to ninja ładnie sp***olił tylko o córce zapomniał cóż tak to bywa.



Instynktu samozachowawczego nie oszukasz kozaku. Sam bys sp***olil ale jeszcze bys sie pod lozko schowal :D

wir00z

2021-11-01, 22:27
Nikt nie uciekł,ch*jowe masz informację,bo kierowca dostał lepy na ryj :-D



Zasysacz

2021-11-02, 01:54
maxkulczyk napisał/a:

Instynktu samozachowawczego nie oszukasz kozaku. Sam bys sp***olil ale jeszcze bys sie pod lozko schowal




pixastudio napisał/a:

Się kutwa odezwali prawdziwi ojcowie. Też byście sp***alali jak ten na filmie jak to z p*zdami w świecie bywa



Oczywiście że sam bym próbował sp***olić wcale nie pisałem że zrobił bym to lepiej tylko szkoda że i młodej się nie udało.

bimaczow

2021-11-02, 02:45
Mam nadzieję że to k***a połamali

janlew

2021-11-02, 11:18
pixastudio napisał/a:

Się kutwa odezwali prawdziwi ojcowie. Też byście sp***alali jak ten na filmie jak to z p*zdami w świecie bywa


Domyślam się że doskonale wiesz jak to jest z p*zdami, a więc i co byś zrobił. Ale nie wrzucaj wszystkich do swojego garnka, gdzie pływasz z resztą p*zd.

Szary_Jeleń

2021-11-02, 13:18
Szkoda małej, Szkoda małej, Szkoda małej, .

LastSoul

2021-11-02, 23:38
Ale szybka śmierć małej. Nie dość, że dostała autem, to wpadła na beton pod barierką po czym została jeszcze raz zgnieciona przez auto. Mogło być ciężko zebrać całość "do kupy"