18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejazd kolejowy

glinkoln915 • 2015-10-08, 15:51
Taka sytuacja :idzwch*j:

4h...........ch

2015-10-08, 15:55
A na końcu, wiecie co chłopaki ręczny był zaciągnięty... sorki :D

waloos

2015-10-08, 16:24
Jaki kraj takie TGV :D

krzyks

2015-10-08, 16:25
Na CPN pchają.... albo coś im się popendoliło....

amator_kwasnych_jablek

2015-10-08, 16:46
4hitch napisał/a:

A na końcu, wiecie co chłopaki ręczny był zaciągnięty... sorki



Przypomniała mi się akcja, jak jeszcze w czasach gimbazjalnych, na wakacjach poszliśmy z kolegami z klasy na hehe pierwsze piwkowanie do ziomka. Chłop wpadł na pomysł, że nie będzie pił, ale za to weźmie samochód starszego i pojedziemy na takie kąpielisko zwane żwirownią, gdzie sobie podriftujemy. Po 2 piwach umysł gimbusa nie dostrzegał w tym pomyśle żadnych wad.
No to przejechaliśmy te parę kilometrów, lekko obsrani :amused: ale w końcu dojechaliśmy i ziomeczek zaczął odpie**alać swoje tokio drifty, żwir się sypie, wszyscy się cieszą, aż tu nagle jeb. Chłop się zatrzymał i nie może ruszyć i panika, bo gość krzyczy, że mogła linka od gazu pójść się j***ć. My tak nie bardzo wiemy co robić i kierowca mówi, żebyśmy wysiedli i zaczęli pchać. No to wysiadło nas 4 i pchamy ten furgon, gość próbuje ruszyć, imba w ch*j, żwir się sypie, wszyscy uj***ni, a nagle nasz wesoły koleżka rajdowiec wychyla łeb przez okno i mówi "k***a sorry, ręczny miałem zaciągnięty".

uho82

2015-10-08, 16:55
Ropa poszła do żyda to teraz pchają

miczel1

2015-10-08, 17:45
amator_kwasnych_jablek napisał/a:



Przypomniała mi się akcja, jak jeszcze w czasach gimbazjalnych, na wakacjach poszliśmy z kolegami z klasy na hehe pierwsze piwkowanie do ziomka. Chłop wpadł na pomysł, że nie będzie pił, ale za to weźmie samochód starszego i pojedziemy na takie kąpielisko zwane żwirownią, gdzie sobie podriftujemy. Po 2 piwach umysł gimbusa nie dostrzegał w tym pomyśle żadnych wad.
No to przejechaliśmy te parę kilometrów, lekko obsrani :amused: ale w końcu dojechaliśmy i ziomeczek zaczął odpie**alać swoje tokio drifty, żwir się sypie, wszyscy się cieszą, aż tu nagle jeb. Chłop się zatrzymał i nie może ruszyć i panika, bo gość krzyczy, że mogła linka od gazu pójść się j***ć. My tak nie bardzo wiemy co robić i kierowca mówi, żebyśmy wysiedli i zaczęli pchać. No to wysiadło nas 4 i pchamy ten furgon, gość próbuje ruszyć, imba w ch*j, żwir się sypie, wszyscy uj***ni, a nagle nasz wesoły koleżka rajdowiec wychyla łeb przez okno i mówi "k***a sorry, ręczny miałem zaciągnięty".




Widziałem jak wczoraj pchaliście...Już miałem wam wyjść pomagać :)

Loaloa

2015-10-08, 17:46
Zarząd PKP Paliwo Do Drezyn nie podpisał porozumienia z zarządem PKP Drezyny.

pawlakpl

2015-10-08, 18:02
Gdyby nie rogatka, mogłoby dojść do tragedii.

Gizmolka

2015-10-08, 18:16
bylejakilogin123 napisał/a:

Pchajciąg ! :krejzi:



Reklamujesz burdel jakiś, czy co?

brylant1412

2015-10-08, 18:46
myslałem że zanimi towarowiec rozpedzony popie**ala

krzyks

2015-10-08, 18:52
Tak... tak... dorabiajcie różne teorie, a prawda jest jedna. Jeszcze do początku lat 90-tych pociągi jeździły szybko, potem zrobiła się masakra. To całe multi-kulti już wtedy się zaczęło... no ale murzyni nie są już w takiej formie. Tu mamy drezynę - w wersji osobowej pedałują pod ostatnim wagonem. Takie dzisiejsze galery...

crazyhavoc

2015-10-08, 18:52
SheKeepsBees napisał/a:

@up a co, szukasz zatrudnienia?



chcesz pomoc kolezance po fachu ?