18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Przejazd drogowo-kolejowy

RutQ • 2018-08-12, 19:37
No bo co się może wydarzyć na takim przejeździe? Ja tu 30 lat tak jeżdżę i nigdy nic... :-D


Mors_Nigra

2018-08-12, 22:35
Z tego co pamiętam, to ten cwe*, swoją głupotą, ZAMORDOWAŁ maszynistę. Tępa, spasła świnia!

Insaner

2018-08-12, 22:37
OpenStreetMaps napisał/a:

Jak to jest że za każdym razem gdy jest przejazd zamknięty to czeka się kilka długich minut do zamknięcia do przejazdu pociągu. A ten szczęśliwiec już po około 10 sekundach od zamknięcia mógł podziwiać ze swej kabiny bok przejeżdżającego pociągu. Też tak macie że zawsze na j***ny pociąg też tak długo czekacie ?



Bo to film z Czech - było o tym głośno w mediach. Kierowcą ciężarówki był idiota POLAK, który stwierdził że jeśli rogatki zamknęły mu się przed nosem to "nie wolno mu było przez nie przejechać". W wyniku zderzenia z czeskim Pendolino zginęły jeśli dobrze pamiętam 3 osoby z pociągu, kilkanaście zostało rannych.
Kretyn w ciężarówce niestety przeżył i jeszcze miał czelność mówić, że to nie jego wina.
Za to co zrobił powinien bez żadnego procesu dostać dożywocie.

Mo...........mi

2018-08-12, 23:27
jesli siedzi w czeskim wiezieniu to ma wesolo
z tego co pamietam przewozil stalowe blachy ktore wbily sie w pociag, jeden maszynista stracil nogi, jakos tak

a2711817

2018-08-12, 23:32
burn1878 napisał/a:

No k***a, pierwsza reakcja myślącego człowieka to depnąć w gaz i sp***alać, ch*j ze szlabanem. A typ wychodzi zdziwiony, co to się stanęło. Żeby to jeszcze baba była, to bym się tak nie zdziwił


A wiecie, że jak tak robicie to nawet nie połamiecie rogatki? One mają zabezpieczenie, przy wjechaniu pęka tylko jakaś śrubka i otwierają się jak wrota do stodoły.
I nawet pomimo tego zdarzają się kierowcy, którzy wolą zginąć i niewinnych ludzi pozabijać niż uszkodzić tyczkę...

CzarnyAdolf

2018-08-12, 23:41
Wazne, ze szlaban nieuszkodzony. Piwo dla tego pana :lol:

Tryper

2018-08-13, 01:08
@mrokusw

widać, jaki zawód piastujesz nieudana skrobanko :D

:idzwch*j:

mrokussw

2018-08-13, 06:37
ch*jec napisał/a:

@mrokusw

widać, jaki zawód piastujesz nieudana skrobanko :D

:idzwch*j:



Mylisz sie, pracuje ukurat jako spedytor i naszczescie nie w polce wiec wiem jak praca kierowcow jest wazna, w cebulandi kierowca za ch*ja niechcialbym byc bo jad wylewa sie wam z dup ze ktos moze miec lepiej od was, oby wam kierowcy zastrajkowali i wtedy zobaczycie o czym pisze, ale za duzo niema co wymagac jak 85% ludzi tutaj to 12 latkowie ktorzy mysla ze towar w sklepie dowoza bociany, a zbrojenia na budowe zrzucaja z samolotu

DoubleBorger

2018-08-13, 08:42
O szlaban mi zamkli, poczekam, ktoś napewno mi otworzy.

Haloooo jest tu kto? Podjadę pod szlaban, jak nie otworzą to jebnę 45

Mors_Nigra

2018-08-13, 11:21
mrokussw napisał/a:



Mylisz sie, pracuje ukurat jako spedytor i naszczescie nie w polce wiec wiem jak praca kierowcow jest wazna, w cebulandi kierowca za ch*ja niechcialbym byc bo jad wylewa sie wam z dup ze ktos moze miec lepiej od was, oby wam kierowcy zastrajkowali i wtedy zobaczycie o czym pisze, ale za duzo niema co wymagac jak 85% ludzi tutaj to 12 latkowie ktorzy mysla ze towar w sklepie dowoza bociany, a zbrojenia na budowe zrzucaja z samolotu

Widzę, że jesteś poważnie upośledzony. Nikt nie twierdzi, że kierowcy ciężarówek nie są potrzebni, bo są i to bardzo. Stwierdzenie padło, że są bandą idiotów. Bo są. Widzę, że spedytorzy niewiele się od nich różnią.

weed1

2018-08-13, 12:24
a ja mysle ze gosciu byl juz w etapie zasypiania i myslal ze jest przed przejazdem a nie na :D

waloos

2018-08-13, 16:23
@Mottomi to była inna akcja. Gość też z Polski, wjechał na przejazd, ale tam spód naczepy (taka podobna jak wożą ścięte drzewa czy rury, bez plandeki) wbił się w pociąg i obciął nogi maszyniście.

glesner1910

2018-08-13, 16:33
k***a czemu nigdy w jednym z tych tirów nie ma kilkudziesięciu butli z gazem? :D Ale by rozj***ło :o

mucha86

2018-08-13, 19:19
@OpenStreetMaps
bo na filmie jest samoczynna sygnalizacja przejazdowa, znaczy gdy pociąg zbliża się do przejazdu to ur*chamia taki dynks który zamyka rogatki. stoisz ponieważ jest to ręcznie zamykany przejazd przez dróżnika.

Rydzu92

2018-08-13, 20:17
Ja się tak z ciekawości zapytam. Gdzie do ch*ja wafla jest moderacja? Toć to tak stare, że dla uploadera należy się złota łopata archeologa. Przecież to jest akcja z Polskim kierowcą - miejsce akcji Czechy.