18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Przegryw na pełnej

PanLisowatyPL • 2019-09-12, 15:11
Tak jak w tytule xd


ch...........li

2019-09-12, 15:21
Żal mi chłopaka, szczery gość.

Hazio

2019-09-12, 15:41
Daj źródło :P

UkrytaPodNickiem

2019-09-12, 15:48
no co? szlaufisko przyczajone do "samców alfa" przed którymi rozkładała tylko nogi, a tutaj facet przynajmniej ma cos więcej do powiedzenia niż "fajna z ciebie suka, zdejmuj majtki będziemy się całować"

CzarnyAdolf

2019-09-12, 15:51
UkrytaPodNickiem napisał/a:

no co? szlaufisko przyczajone do "samców alfa" przed którymi rozkładała tylko nogi, a tutaj facet przynajmniej ma cos więcej do powiedzenia niż "fajna z ciebie suka, zdejmuj majtki będziemy się całować"



No ma coś więcej do powiedzenia: 'jestem zjebem'

djoshin

2019-09-12, 16:14
młody jest wyrobi się

~sensualna

2019-09-12, 16:24
UkrytaPodNickiem napisał/a:

no co? szlaufisko przyczajone do "samców alfa" przed którymi rozkładała tylko nogi, a tutaj facet przynajmniej ma cos więcej do powiedzenia niż "fajna z ciebie suka, zdejmuj majtki będziemy się całować"



szlaufisko? każda by z niego miała beke ;)

freaky

2019-09-12, 16:38
W programie chodzi o to, że panienka odwiedza trzech mężczyzn podających się za singli, z czego tylko jeden faktycznie nim jest. Singielka randkuje po kolei z każdym z nich w ich mieszkaniu, a całej zabawie z ukrycia przygląda się partnerka lub kolega/koleżanka w przypadku singla jak na powyższym przykładzie. Zadanie bohaterki polega na odgadnięciu który mężczyzna jest wolny. Jeśli go wskaże, dostają kasę do podziału i wspólną wycieczkę, jeśli nie trafi, nagrodę zgarnia wskazany przez nią zajęty facet i jego dupera. Myślę, że gość z materiału ma spore szanse wygrać program, bo trudno byłoby uwierzyć, że zdołał zainteresować jakąś pannę.

Swoją drogą. będąc kimś takim i pokazując się w telewizji, w pewnym sensie wykazał się odwagą.

dumad

2019-09-12, 17:00
nie wiem czy to fejk czy nie fejk ale gość ma rację
w tych czasach musisz mieć wygląd i gruby portfel

polakwrocek

2019-09-12, 17:09
"Na rozgrzewkę daj popieścić cycuszki." (dzięki temu masz czas się rozluźnić i podniecić.
Potem :
Można kobitę dalej rozgrzewać , ale zabawy oralne na parterze raczej jak masz 100% pewność że panienka nie dupczy się z byle kim ( nigdy nie masz pewności XD )
, w razie wątpliwości tylko paluszki 1/2/3 , nie przesadzać/nie unikać perełki , różnie to bywa. Ale palce do środka wsadzamy tylko jak się panienka zgodzi.
Dlatego dbaj o dłonie ,krótkie paznokcie , i koniecznie czyściutkie. Generalnie k***a trzeba być czyściutki -.-

Jak po tym nie masz wzwodu to kurna tylko pigułka na płonący konar została.
Większość kobitek dochodzi od orgazmu łechtaczkowego,(płytki) potem mniejsza część umie wypracować sobie orgazm pochwowy(głębszy),
Są jeszcze inne rodzaje , ale to level expert ;)
Także jak rozpieścisz panienkę, i podupczysz nawet przeciętnym penisem , jak się postarasz to dziewczyna nie będzie myślała o zakupach, może...

Dla większości kobitek największą zmorą jest to że facet dobiega do 4 bazy jak ona jest jeszcze na 2. (2 z 4)
Osobiście uważam że lepiej jak panienka się przełamie i zrobi lodzika , to wtedy na drugie podejście facet wytrzyma więcej niż 2 min szybkiego tarcia...

Taka jest moja wizja... szkoda że nie mam okazji przetestować. :/

Tr...........ty

2019-09-12, 17:14
Przyjął taktykę "na litość" :mrgreen:

qrcok

2019-09-12, 17:22
Wystarczy, że wychowywał się bez ojca, z zaborczą matką, której celem właśnie było by synek podawał jej wodę na starość, a nie "uciekł" do jakiejś niegodnej jej rówieśniczki. I tak podziw, że koleś chociaż realnie ocenia swoje kiepskie szanse. Wiadomo, że nie sztuka smęcić o tym jak jest źle, sztuka z tego wyjść.

gressive

2019-09-12, 17:36
Cytat:

Ffacet, powinien być facet a ja jetem miękki jak te moje kotlety



z tymi kotletami to doj***ł