18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przegryw na pełnej

PanLisowatyPL • 2019-09-12, 15:11
Tak jak w tytule xd


krasnal_hałabała

2019-09-12, 17:42
Przynajmniej jest szczery, podobno kobiety cenią szczerość ale ta widzę jakaś typowa polska Karyna co lubi długie, murzyńskie lub Sebowe pały i macho, da dupy byczkowi, będzie ją bił a ona będzie wszystkim płakać jak to zły zwyrol ją bije chociaż sama sobie takiego wybrała bo ją podniecał i imponował swoją sprawnością fizyczną i agresją, oczywiście ktoś jej pomoże, wyrwie się ale w międzyczasie zostanie zapłodniona i na tatusia dla swojego bękarta znajdzie sobie pracusia albo takiego jak ten dzieciak na filmiku, będzie go miała w dupie, będzie go zdradzała z bladymi lowelasami pokroju tego blondyna z serialu "Nie ma jak w Rodzinie" Netflixa, będzie swojego męża okradała, okłamywała a na końcu się z nim rozwiedzie zabierając mu wszystko lub połowę albo 3/4 albo go nawet zabije skrytobójczo. Następnie znajdzie sobie gangusa który kiedy się nią znudzi wywiezie ją do szwabskiego burdelu gdzie nasza Jessica dokona żywota.

Taka jest moja opinia, nie każdy musi się z nią zgadzać a ja sam oceniam tylko po tym co widziałem, być może błędnie ale mam wyj***ne na to bo to tylko Sadistic a do opinii, nawet tej powierzchownej, każdy ma prawo. Dziękuję, miłego dnia.

venez77

2019-09-12, 18:14
To jest fragment programu "Gry Małżeńskie". Gość ma żonę i dziecko i dzięki tym łzom wygrał program i powiedział na koniec, że przydały mu się umiejętności aktorskie.
Jeśli faktycznie to zagrał, zrobił to genialnie.

Budrys2000

2019-09-12, 19:07
Normalny chłop, jak każdy z nas, tyle, że jada kotlety.

Gienek86

2019-09-12, 19:11
rozbawił ją bedzie dymanie

Wełzew

2019-09-12, 19:41
Czasy romantyków już się skończyły ;/

qhash

2019-09-12, 19:43
ja jebie, jakie okropne szopy

ValVryj

2019-09-12, 20:12
polakwrocek napisał/a:

"Na rozgrzewkę daj popieścić cycuszki." (dzięki temu masz czas się rozluźnić i podniecić.
Potem :
Można kobitę dalej rozgrzewać , ale zabawy oralne na parterze raczej jak masz 100% pewność że panienka nie dupczy się z byle kim ( nigdy nie masz pewności XD )
, w razie wątpliwości tylko paluszki 1/2/3 , nie przesadzać/nie unikać perełki , różnie to bywa. Ale palce do środka wsadzamy tylko jak się panienka zgodzi.
Dlatego dbaj o dłonie ,krótkie paznokcie , i koniecznie czyściutkie. Generalnie k***a trzeba być czyściutki -.-
Jak po tym nie masz wzwodu to kurna tylko pigułka na płonący konar została.
Większość kobitek dochodzi od orgazmu łechtaczkowego,(płytki) potem mniejsza część umie wypracować sobie orgazm pochwowy(głębszy),
Są jeszcze inne rodzaje , ale to level expert
Także jak rozpieścisz panienkę, i podupczysz nawet przeciętnym penisem , jak się postarasz to dziewczyna nie będzie myślała o zakupach, może...
Dla większości kobitek największą zmorą jest to że facet dobiega do 4 bazy jak ona jest jeszcze na 2. (2 z 4)
Osobiście uważam że lepiej jak panienka się przełamie i zrobi lodzika , to wtedy na drugie podejście facet wytrzyma więcej niż 2 min szybkiego tarcia...
Taka jest moja wizja... szkoda że nie mam okazji przetestować. :/


Zmień pracę, weź kredyt może to pomoże... :)

ePeeL

2019-09-12, 20:43
Przerosło gościa ewidentnie.

kaczyhuj

2019-09-12, 21:11
freaky napisał/a:

W programie chodzi o to, że panienka odwiedza trzech mężczyzn podających się za singli, z czego tylko jeden faktycznie nim jest. Singielka randkuje po kolei z każdym z nich w ich mieszkaniu, a całej zabawie z ukrycia przygląda się partnerka lub kolega/koleżanka w przypadku singla jak na powyższym przykładzie. Zadanie bohaterki polega na odgadnięciu który mężczyzna jest wolny. Jeśli go wskaże, dostają kasę do podziału i wspólną wycieczkę, jeśli nie trafi, nagrodę zgarnia wskazany przez nią zajęty facet i jego dupera. Myślę, że gość z materiału ma spore szanse wygrać program, bo trudno byłoby uwierzyć, że zdołał zainteresować jakąś pannę.
Swoją drogą. będąc kimś takim i pokazując się w telewizji, w pewnym sensie wykazał się odwagą.



Oglądałem ten odcinek. Gościu w pewnym momencie zaśmiał się do kamery gdy ona nie patrzyła. Myślę że udawał głupka żeby wygrać. No i jak Dobrze zagra to będzie miał okazję wystąpić w innych gniotach tego typu.

KorvinYchuy

2019-09-12, 21:54
SupremeLeader napisał/a:

Piwo za materiał własny.



Stary, żeby to było jego musiałby mieć konto na jbzdy.

Mors_Nigra

2019-09-12, 22:31
venez77 napisał/a:

To jest fragment programu "Gry Małżeńskie". Gość ma żonę i dziecko i dzięki tym łzom wygrał program i powiedział na koniec, że przydały mu się umiejętności aktorskie.
Jeśli faktycznie to zagrał, zrobił to genialnie.



To było widać w jego oczach w momencie, zanim powiedział, "wiesz co...", widać było, że się dokładnie zastanowił, co teraz powiedzieć, że gra. Jakby pisda robiła co do niej należy i faktycznie szukała oznak tego, czy to singiel czy nie to by odpadł w przedbiegach.

Billans

2019-09-12, 23:24
Przepraszam za to, że nie mam mięśni xD hahaha

McQurwa

2019-09-13, 02:28
~chili-chili napisał/a:

Żal mi chłopaka, szczery gość.


Wziął Cię na litość, dobry materiał na księcia z bajki

Lingula

2019-09-13, 06:10
czasami lepszy miekki kotlet niz podeszwa. swietny film, bardzo mi sie podobal.

krykoz

2019-09-13, 10:20
To jest udawane, oglądałem to w telewizji, to program "Gry małżeńskie", on po prostu udaje, by ona go wybrała jako jednego z trzech gości, jako tego wolnego.