18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przedawkowanie religii

phrontch • 2020-04-09, 06:45
Pracownicy wielkiego sklepu w São Bernardo w stanie São Paulo postanowili poprosić o bożą łaskę




poligon6

2020-04-10, 21:28
Coordinator napisał/a:

Dobra, nie zaśmiecaj forum głupcze



Czyli co tylko grzyba przyjmujesz? Ile potrzeba by sie sk***ić?

Rozjebie

2020-04-10, 21:34
poligon6 napisał/a:

Czyli co tylko grzyba przyjmujesz? Ile potrzeba by sie sk***ić?



Idź posprzątać w kuchni, bo mama się wk***i i cie z domu wyjebie, dzieciaku :D

poligon6

2020-04-10, 21:38
Coordinator napisał/a:

Idź posprzątać w kuchni, bo mama się wk***i i cie z domu wyjebie



Zabawny jesteś ateisto na garnuszku mamusi. a teraz zmów paciorek bo ci dupy nie da.

Ale OK to wszystko w ramacj umowu LOL.

Rozjebie

2020-04-10, 21:43
poligon6 napisał/a:

Zabawny jesteś ateisto na garnuszku mamusi. a teraz zmów paciorek bo ci dupy nie da.
Ale OK to wszystko w ramacj umowu LOL.



Haha, czemu wyciąłeś z mojego cytatu "dzieciaku"? XD Czyżby za bardzo zabolało? :D

poligon6

2020-04-10, 21:46
Coordinator napisał/a:

Haha, czemu wyciąłeś z mojego cytatu "dzieciaku"? XD Czyżby za bardzo zabolało?



Daje ci dupy bez paciorka? Też musisz się płaszczyć przed nieistniejącym bytem by zamoczyć?

Rozjebie

2020-04-10, 21:48
poligon6 napisał/a:

Daje ci dupy bez paciorka? Też musisz się płaszczyć przed nieistniejącym bytem by zamoczyć?



Ojj, chyba zabolało :D Mi przynajmniej ktoś daje dupy, dzieciaku a u ciebie to wciąż sfera mokrych marzeń ;P

poligon6

2020-04-12, 12:09
Coordinator napisał/a:

Ojj, chyba zabolało Mi przynajmniej ktoś daje dupy, dzieciaku a u ciebie to wciąż sfera mokrych marzeń ;P



Dajesz dupy to ty płaszcząc się przed szamanem.LOL

Piolho1987

2020-04-15, 08:41
Misiek_KRK napisał/a:

ch*j Ci do tego w co kto wierzy. Ja nie wierzę w bóstwa i inne niewidzialne stwory. Ale wierzę w cyferki. Tak cyferki te na koncie.
Niech se dziadki wierzą w boga, jezusa cudotwórcę, niepokalane poczęcia itp. Jeśli mi to nie przeszkadza w codziennym życiu to niech sobie chodzą do tych naciągaczy zwanymi księżmi. Ich wola, ich kasa i ch*j Ci do tego.



problem zaczyna się wtedy kiedy któryś z tych idiotów kierując się swoją debilną wiarą odmawia np transfuzji krwi i skazuje swoje 8 letnie dziecko na śmierć w imię boga, kiedy mamy wojny religijne na świecie gdzie ludzie napie**alają się o to który bóg jest prawdziwy, a który oszukany.
Csię że emanujesz tak dużą tolerancją dla bajek i zabobonów, ale nie licz na to samo ze strony wierzących w debilizmy "ludzi".
Zby każdego kto nie zgadza się z ich chorymi przekonaniami, oni chcą żebyś wieżył w te same kretynizmy co oni zlbo zdechł.
Przykład? proszę bardzo - Świadkowie jechowy, nachodzą, namawiają, mają swoje przed oczami i chcą żebyś tak jak oni założył różowe okulary, jaka to sprawa osobista w tym momencie skoro przychodzą mi do domu i pie**olą z dumą w co wierzą w przekonaniu o swojej wyższości ??
Trzeba to ścierwo bezwzględnie tępić, ucinać rozmowy i uświadamiać ich że to co głoszą, mówią, myślą na temat boga to kłamstwo.

tyle w temacie wiary, jeśli komuś zniszczyłem światopogląd to k***a bardzo mi miło .