18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przedawkowanie religii

phrontch • 2020-04-09, 06:45
Pracownicy wielkiego sklepu w São Bernardo w stanie São Paulo postanowili poprosić o bożą łaskę




KaprysLosu

2020-04-09, 16:08
no wyglądają jak by żebrali kasę, więc przy takim stężeniu nie liczył bym na "pomoc bożą" :)

mesjans

2020-04-09, 18:16
Misiek_KRK napisał/a:

ch*j Ci do tego w co kto wierzy. Ja nie wierzę w bóstwa i inne niewidzialne stwory. Ale wierzę w cyferki. Tak cyferki te na koncie.
Niech se dziadki wierzą w boga, jezusa cudotwórcę, niepokalane poczęcia itp. Jeśli mi to nie przeszkadza w codziennym życiu to niech sobie chodzą do tych naciągaczy zwanymi księżmi. Ich wola, ich kasa i ch*j Ci do tego.



Widzisz, nie do końca tak jest. Oczywiście nic nie mam do osób posiadających jakąś tam sobie religię i odwiedzającą swój kościół. Tyle że ta instytucja ma nie tylko pieniądze ale też władzę. Myślisz że rząd nasz jest taki religijny że co jakiś czas pokazują ich w telewizji jak trzymają się za rączki w kościele, że co chwile coraz większe państwowe pieniądze idą na kościół lub rydzyka (bo to chyba dwa oddzielne budżety). Dzięki religii PIS rządzi Polską. Więc gdyby ta religia zamykała się w obrębie kościoła i głowach wierzących było by ok ale tak nie jest ma wpływ na wszystkich.

poligon6 napisał/a:

Spoko nie jedna ateistyczna p*zda poleci do kosciółka jak trzeba brać ślub czy zrobic chrzciny.
Tak drze ryja "boga nie ma", a jak przychodzi co do czego to leci do wikarego i prosi jak skończona świnia o slub.



Człowieku żaden ateista nie chce brać ślubu w kościele, przecież to niepotrzebnie wydana kasa. Najczęściej jest to szantaż ze strony przyszłej małżonki (nie chcesz w kościele to się rozchodzimy) lub rodziny (to mieszkanie co dostaniecie po ślubie to wiecie że bez kościelnego nie będzie przepisane). Osobiście chciałbym by wszystko odbyło się na sali weselnej jest taka opcja że urzędnicy przyjeżdżają na salę przy wszystkich gościach i starszych udzielają ślubu w 5-10min, po zakończeniu wszyscy walą kolejkę i zaczyna się impreza, a nie stać godzinę w cholernie nudnym miejscu i słuchanie żałosnego pie**olenia gdzie 1/3 twoich znajomych poszła na fajkę bo patrzenie w białą ścianę i słuchanie kolejny raz przypowieści o domu na skale wychodzi bokiem.

mygyry

2020-04-09, 18:17
mesjans napisał/a:

Człowieku żaden ateista nie chce brać ślubu w kościele, przecież to niepotrzebnie wydana kasa. Najczęściej jest to szantaż ze strony przyszłej małżonki (nie chcesz w kościele to się rozchodzimy) lub rodziny (to mieszkanie co dostaniecie po ślubie to wiecie że bez kościelnego nie będzie przepisane).



Zapomniałeś o najważniejszym: CO LUDZIE POWIEDZĄ!

poligon6

2020-04-09, 18:41
mesjans napisał/a:

Człowieku żaden ateista nie chce brać ślubu w kościele, przecież to niepotrzebnie wydana kasa. Najczęściej jest to szantaż ze strony przyszłej małżonki (nie chcesz w kościele to się rozchodzimy) lub rodziny (to mieszkanie co dostaniecie po ślubie to wiecie że bez kościelnego nie będzie przepisane). Osobiście chciałbym by wszystko odbyło się na sali weselnej jest taka opcja że urzędnicy przyjeżdżają na salę przy wszystkich gościach i starszych udzielają ślubu w 5-10min, po zakończeniu wszyscy walą kolejkę i zaczyna się impreza, a nie stać godzinę w cholernie nudnym miejscu i słuchanie żałosnego pie**olenia gdzie 1/3 twoich znajomych poszła na fajkę bo patrzenie w białą ścianę i słuchanie kolejny raz przypowieści o domu na skale wychodzi bokiem.



Dlatego piszę że to ateistyczne p*zdy, które rozmieniają poglady na drobne.

Dolandinho

2020-04-09, 19:47
Vrog napisał/a:

Wierzą w Boga bo łatwiej uwierzyć w bajki z nieba niż pojąć mechanikę kwantową. Ci którzy wierzą w tego boga prostych rzeczy nie potrafią pojąć. Prawda jest taka że ludzie to debile a niektórzy wiedzą o tym i korzystają z debilizmu ludzi. Od wieków to trwa i będzie trwało. Myślisz że w Indiach wiedzą jaki jest wzór na koło? U nich koło wyczarował Bóg.




Wzór na koło? Co, k***a?

Rozjebie

2020-04-09, 20:12
mygyry napisał/a:

Zapomniałeś o najważniejszym: CO LUDZIE POWIEDZĄ!



Chyba tylko na wsi

poligon6 napisał/a:

Dlatego piszę że to ateistyczne p*zdy, które rozmieniają poglady na drobne.



Jakie poglądy przygłupie? Jeśli jesteś ateista i wejdziesz do kościoła, albo pogadasz z księdzem, albo dotkniesz krzyża, to znaczy ze zdradziłeś ateistycznego boga? :D
Jeśli masz wierzącą narzeczoną, to jasne ze ona i jej rodzina będzie chciała ślub kościelny. Masz się z nią rozstać, bo to niezgodne z 10 przykazaniami ateistycznymi, tępaku?

poligon6 napisał/a:

prosi jak skończona świnia o slub.



Sie przychodzi i mówi "chce ślub - ile place" i tyle. Ty pewnie musiałeś "prosić" księdza, żeby przestał cie dotykać

poligon6

2020-04-09, 20:41
Coordinator napisał/a:

Jakie poglądy przygłupie? Jeśli jesteś ateista i wejdziesz do kościoła, albo pogadasz z księdzem, albo dotkniesz krzyża, to znaczy ze zdradziłeś ateistycznego boga?
Jeśli masz wierzącą narzeczoną, to jasne ze ona i jej rodzina będzie chciała ślub kościelny. Masz się z nią rozstać, bo to niezgodne z 10 przykazaniami ateistycznymi, tępaku?



Zabawny jesteś przyglupie. tak ujadasz że boga nie ma a jak przychodzi co do czego to chcesz by szaman ci odprawił czary mary. Gardze takimi smieciami bardziej niż fanatycznymi katolikami. Zero kręgosłupa, a wasze poglądy to kpina!

Rozjebie

2020-04-09, 20:47
poligon6 napisał/a:

Zabawny jesteś przyglupie. tak ujadasz że boga nie ma a jak przychodzi co do czego to chcesz by szaman ci odprawił czary mary. Gardze takimi smieciami bardziej niż fanatycznymi katolikami. Zero kręgosłupa, a wasze poglądy to kpina!



No i co leszczu, powtarzasz tylko słowa, które już powiedziałeś. Zero argumentów, gamoniu, a o "kregoslupie" to nawet sie nie osmieszaj, za komuny pierwszy pewnie byś kapował kolegów, śmieciu :D Ale potem poszedłbyś się wyspowiadać, więc nie byłoby tematu, nie?

poligon6

2020-04-09, 21:26
Coordinator napisał/a:

No i co leszczu, powtarzasz tylko słowa, które już powiedziałeś. Zero argumentów, gamoniu, a o "kregoslupie" to nawet sie nie osmieszaj, za komuny pierwszy pewnie byś kapował kolegów, śmieciu Ale potem poszedłbyś się wyspowiadać, więc nie byłoby tematu, nie?



Nie ujadaj parchu, jakbyś miał kręgosłup to byś nie latał do klechy, bo rodzinka tak chce albo kasy na wesele nie dadzą. Żałosne z was p*zdy. Ateiści na garnuszku mamusi hahahaha.

StefanRyba

2020-04-09, 21:44
Ci ludzie coś jeszcze mają. Są kimś a nie tylko statystyką czy zasobem ludzkim. A Wy co macie poza pełną michą i tanią rozrywką? Jesteście jeszcze ludźmi zachodu ?* Czy już tylko postcywilizacyjnym lewactwem. * Feliks Koneczny "O wielości cywilizacji".

mesjans

2020-04-09, 23:02
StefanRyba napisał/a:

Ci ludzie coś jeszcze mają. Są kimś a nie tylko statystyką czy zasobem ludzkim. A Wy co macie poza pełną michą i tanią rozrywką? Jesteście jeszcze ludźmi zachodu ?* Czy już tylko postcywilizacyjnym lewactwem. * Feliks Koneczny "O wielości cywilizacji".



Ten pan rozważał zachowania cywilizacyjno historyczne w społeczeństwie oraz moralność związaną z daną cywilizacją i raczej nie przyklejał moralności do religijności jak większość wierzących która dzięki niedzielnemu praniu mózgu uznaje to jako jedność. Nie jestem żadnym człowiekiem zachodu i nie mam poglądów lewicowych. A ty kim jesteś? Wniosłeś coś dla ludzkości? W większości jesteśmy trybikami w tym świecie, mniejszymi lub większymi ale bez nas coś nie zatrybi. Może to ty jesteś człowiekiem z tych swoich statystyk czy zasobem ludzkim który tylko potrafi pisać głupoty.

Prof._Kot_Budd

2020-04-09, 23:05
Vrog napisał/a:

Wierzą w Boga bo łatwiej uwierzyć w bajki z nieba niż pojąć mechanikę kwantową. Ci którzy wierzą w tego boga prostych rzeczy nie potrafią pojąć. Prawda jest taka że ludzie to debile a niektórzy wiedzą o tym i korzystają z debilizmu ludzi. Od wieków to trwa i będzie trwało. Myślisz że w Indiach wiedzą jaki jest wzór na koło? U nich koło wyczarował Bóg.



Co ma koło czy mechanika kwantowa do Boga ?
Najwięksi kretyni dziś to ci, którzy uwierzyli , że mechanika kwantowa odpowiada na jakieś filozoficzno-eschatologiczne pytania, to właśnie wy nic z tego nie kumacie. Wiara w Boga jest poza poznaniem, prawda jest taka, że jak Ci się życie zjebie tak konkretnie, albo będziesz na łożu śmierci to prawdopodobnie Go zawołasz, a On Ci odpowie - albo i nie - jeśli całe życie byłeś penisem.

Rozjebie

2020-04-09, 23:35
poligon6 napisał/a:

kasy na wesele nie dadzą. Ateiści na garnuszku mamusi hahahaha.



Argumenty z p*zdy - jak tonący brzytwy się chwytasz, pecie :D W którym miejscu napisałem o dawaniu kasy na wesele? Jedyne o czy wspomniałem to o wierzącej narzeczonej i jej woli wzięcia ślubu kościelnego, wiec nie ubarwiaj jak typowy upośledzony katol ze wsi. Za jedna moja miesięczną pensje twoja szczerbata stara przez rok robiłaby u mnie za pokojówkę

poligon6 napisał/a:

jakbyś miał kręgosłup



I znów o tym kręgosłupie menelu, w twoich ustach brzmi to żałośnie... Przecież ty czerpiesz uciechę z opisów gnębienia słabszych od siebie zwierząt, a to oznacza ze jesteś miękką fają i można cie złamać jak pedalską zapałkę

poligon6

2020-04-10, 08:49
Coordinator napisał/a:

Argumenty z p*zdy - jak tonący brzytwy się chwytasz, pecie W którym miejscu napisałem o dawaniu kasy na wesele? Jedyne o czy wspomniałem to o wierzącej narzeczonej i jej woli wzięcia ślubu kościelnego, wiec nie ubarwiaj jak typowy upośledzony katol ze wsi. Za jedna moja miesięczną pensje twoja szczerbata stara przez rok robiłaby u mnie za pokojówkę
I znów o tym kręgosłupie menelu, w twoich ustach brzmi to żałośnie... Przecież ty czerpiesz uciechę z opisów gnębienia słabszych od siebie zwierząt, a to oznacza ze jesteś miękką fają i można cie złamać jak pedalską zapałkę



Nie ujadaj p*zdo, to dego kabotyn i hipokryta. mam beke z takich ateistów co to boja się własnego cienia i lataja do koscioła bo żonka dupy nie da bez kościelnego. Orzesz się sam az miło p*zdeuszu! Szukasz ciemnych bab po wiochach bo żadna co ma troche oleju w głowie nie chce się wiazac z taka p*zdeczka bez kregosłupa.